Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Noćne linije GPP-a spašavale bi živote! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: paperje Post Postano: 17.09.2007. 13:57

Rajnus je napisao/la: ›
Zoks je napisao/la (Pogledaj post): › koji put gledam već ove incijative za noćne buseve i tramvaje. no nikad ništa,boli njih kurac..


Je bas trebaju vozit pijane retardite koji sigurno ne kupuju kartu i maltretiraju vozace...

često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

#17:   Autor: DonQuijote Post Postano: 17.09.2007. 14:03

paperje je napisao/la: ›
često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

ma, jasno da treba istući te vozače, šta se oni imaju vozati kad sav pošten narod spava?!

#18:   Autor: Circa Post Postano: 17.09.2007. 14:05

DonQuijote je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
često sam se vozila u noćnim tramvajima i još nikada nisam osjetila potrebu istući vozača li kontroloru ne pokazat mjesečnu/godišnju... imam vozačku, nemam kola pa sam prisiljena obožavati gradski prijevoz Smile i zaista mi nije osobito mrzak, osim po noći kad ga nema...

ma, jasno da treba istući te vozače, šta se oni imaju vozati kad sav pošten narod spava?!

drndaju s tim tramvajima i turiraju autobuse...

#19:   Autor: DonQuijote Post Postano: 17.09.2007. 14:07

Circa je napisao/la: ›
drndaju s tim tramvajima i turiraju autobuse...

i obratno...

#20:   Autor: Zoks Post Postano: 18.09.2007. 13:45

super odgovor rajnus..ipak svim tim ljudima iz okolnih mjesta je lakše provesti cijelu noć vani,do 5,6 ujutro ajde kad je ljeto još i nije problem,ali kad dođe zima i hladnije vrijeme. pa koliko sam puta bez ideje gdje ću,spavao po klupama i slično. no sve bi se to moglo riješiti s jednom ili dvije linije koje bi vozile oko 2,3 ujutro.
Osijek031.com » Vijesti » Noćne linije GPP-a spašavale bi živote! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::