Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Zatrudnjeti za vrijeme mjesečnice?! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Circa Post Postano: 29.08.2007. 9:55

Mladjo je napisao/la: ›
e sad jedini problem je ako piješ trikular i takva smeća al od toga bi ti već i brada narasla.


Jesi i ti jedan od onih bisera koji misli da u pilule idu muski hormoni???

Znao sam da ima takvih bisera, ali su uglavnom toliko ograniceni da ne znaju upalit racunalo...
Stoga sam zbilja fasciniran, popravio si mi jutro...

#17:   Autor: tonya Post Postano: 29.08.2007. 10:17

Meni od trikvilara narasle sise osijek031.com smile Very Happy

#18:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 29.08.2007. 11:16

nemozes zatrudnjeti za vrijeme mjesecnice ni kad ne pijes tablete, jer ti zrela jajna stanica iscuri zajedno s tom krvlju... + sto ti se povrsinski sloj unutarnje strane (naravno) maternice odljusti i jajna stanica se ne moze implantirati (ugraditi) u nju...

evo mislim da je jednostavno objasnjeno i bez strucnih termina....ispravite me ako grijesim

#19:   Autor: malecka Post Postano: 29.08.2007. 11:20

ovdje se svašta mož naučit..sam što svako priča svoje.. svaka vam čast ljudi....

#20:   Autor: Poppy Post Postano: 29.08.2007. 12:11

ja sam jednom pila neke tablete... ne znam koje... neke od tih... par tjedana kasnije završila kod psihijatra. ne serem.

#21:   Autor: J.Lo Post Postano: 29.08.2007. 13:22

Jel ima netko iskustva s Mirenom? Mislim, žene, jel, vidim muški svašta znaju... osijek031.com smile

#22:   Autor: tonya Post Postano: 29.08.2007. 14:28

Poppy je napisao/la: ›
ja sam jednom pila neke tablete... ne znam koje... neke od tih... par tjedana kasnije završila kod psihijatra. ne serem.

Ta bilo? Sad

#23:   Autor: Poppy Post Postano: 29.08.2007. 14:32

tonya je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
ja sam jednom pila neke tablete... ne znam koje... neke od tih... par tjedana kasnije završila kod psihijatra. ne serem.

Ta bilo? Sad


Ma niš. Reko čovjek: nema tebi pomoći. Nađi si neki forum, bit će ti lakše. I teko, eto me sad tu... Very Happy

Šalim se. Prestala sam pit kontracepciske tablete, i počela pit apaurine. Smile

#24:   Autor: faktor-x Post Postano: 29.08.2007. 14:50

Sad je napokon postalo jasno odakle ovoliko negativne energije na ovom forumu!Poznato je da ab pilule kod žena uzrokuju razdražljivost oliti živčanost!Samo je sad pitanje zašto su muški takvi?

#25:   Autor: cookies Post Postano: 29.08.2007. 15:03

tonya je napisao/la: ›
Meni od trikvilara narasle sise osijek031.com smile Very Happy


ja od triqulara isto pošandrcala, morala ih oma prestat pit...sad ne pijem ništa i super mi je... osim pokoja brlja prije jela... osijek031.com smile osijek031.com smile

#26:   Autor: mont Post Postano: 29.08.2007. 17:39

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › nemozes zatrudnjeti za vrijeme mjesecnice ni kad ne pijes tablete, jer ti zrela jajna stanica iscuri zajedno s tom krvlju... + sto ti se povrsinski sloj unutarnje strane (naravno) maternice odljusti i jajna stanica se ne moze implantirati (ugraditi) u nju...

evo mislim da je jednostavno objasnjeno i bez strucnih termina....ispravite me ako grijesim

jos jedan "biser"pa nije zena kokos da tako izbaci jaje,,,,,,,svasta stvarno

#27:   Autor: honey Post Postano: 29.08.2007. 17:44

Ja pijem triqiular, pila prije toga cilest i nisu mi narasle sise! iste su kao i u 8. razredu! Shocked

#28:   Autor: fairy Post Postano: 30.08.2007. 7:40

daj ajte svi u osnovnu školu odma sada,,,,odma,,,,

#29:  Re: Zatrudnjeti za vrijeme mjesečnice?! Autor: Mladjo Post Postano: 30.08.2007. 13:22

kao prvo ne pišem ovdje da bi nešto bezveze srao. na teme koje me ne zanimaju i u koje nisam upućen se ni ne upuštam. dakle pričam iz nekih osobnih iskustava i usmene predaje. dobro je moja doktorica jednom rekla. ako se počne slijepo vjerovat svemu što se pročita na internetu ukratko završiš u banani i imaš sve bolesti ovog svijeta. i dobro je netko rekao da netreba vjerovat i svemu što piše u uputstvima jer to vam je otprilike isto određivanju roka trajanja na proizvodima. ako popiješ jogurt tri dana nakon što je isteko rok nećeš umrijeti. isto je s tabletama. organizam ti nakon 5 godina pijenja ni ne razmišlja o bebi. dovoljan dokaz su ti isprogramirane mjesečnice

#30:   Autor: Mladjo Post Postano: 30.08.2007. 13:28

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
e sad jedini problem je ako piješ trikular i takva smeća al od toga bi ti već i brada narasla.


Jesi i ti jedan od onih bisera koji misli da u pilule idu muski hormoni???

Znao sam da ima takvih bisera, ali su uglavnom toliko ograniceni da ne znaju upalit racunalo...
Stoga sam zbilja fasciniran, popravio si mi jutro...
nisu mi jasne uvrede ovakve vrste. ako nemaš ništa pametno reći na temu nemoj se ni mješat. ovo što sam napisao sam govorio figurativno. samo znam da ti nijedan iole ozbiljniji doktor neće preporučiti trikular zato što je pun hormona
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Zatrudnjeti za vrijeme mjesečnice?! Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::