Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Muske guze Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 14:11

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Jbga brate... kontam ako tako izgledas da te bas i nije briga sto zene misle o tebi..


baš se i ja nešto mislim...oni koji se zapuste pod izlikom:ljepota je prolazna,prihvati me takvog kakav jesam,ili ih nije briga za tuđe mišljenje,ili imaju nekog asa u rukavu s kojim nepogrešivo znaju oborit ženu...
s druge strane,možda su manje čangrizavi jer nisu opterećeni vanjštinom...hmhm Smile

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.08.2007. 14:26

marrai je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Jbga brate... kontam ako tako izgledas da te bas i nije briga sto zene misle o tebi..


baš se i ja nešto mislim...oni koji se zapuste pod izlikom:ljepota je prolazna,prihvati me takvog kakav jesam,ili ih nije briga za tuđe mišljenje,ili imaju nekog asa u rukavu s kojim nepogrešivo znaju oborit ženu...
s druge strane,možda su manje čangrizavi jer nisu opterećeni vanjštinom...hmhm Smile


Ili možda sve navedeno Very Happy

#18:  Re: Muske guze Autor: Black Adder Post Postano: 28.08.2007. 14:26

Znaci nije sve izgubljeno za nas 'velike saljivdzije'?... A ovo s voskom i mazohizmom, Twisted Evil ...neja, ti si jako domisljata osoba, znas..... Embarassed Twisted Evil ...jesu li to svi uslovi koji moraju biti ispunjeni da bi neko sa stomakom i guzom koja nije prcasta prosao, ili su jos i neka druga mjerila obavezna, posto ja aduta vise nemam? Embarassed Twisted Evil

#19:   Autor: Elena_Os Post Postano: 28.08.2007. 14:31

neja je napisao/la (Pogledaj post): › samo da nije dlakava guza...
al sve se da riješiti sa par trakica voska i malo mazohizma.... Wink Wink

Aaaaa ,sjetila si se onog topica s Pederickom de la Guz Very Happy
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=8213

morala sam još jednom ići pogledati onaj YT sadržaj osijek031.com smile

#20:   Autor: ela Post Postano: 28.08.2007. 16:06

marrai je napisao/la: ›
pogled na muškarca, sa ručnikom oko struka nakon tuširanja mi je neopisivo sexy....

njami....
prčasta ,zaobljena i čvrsta guza svakako....mljac ufff...
prsa...fino zaobljena,ne previše,nekak su mi odbojni prenabildani pripadnici suprotnog spola...
depilacija nepoželjna..ali sad baš ni šuma...
e sad ima nešto i u onome da treba humora...ali mi on baš nije presudniji od od čvrste i fine muške guze pod prstima....

#21:   Autor: heart3 Post Postano: 29.08.2007. 0:02

marrai je napisao/la: ›
pogled na muškarca, sa ručnikom oko struka nakon tuširanja mi je neopisivo sexy....


To se traži! Very Happy

#22:   Autor: heart3 Post Postano: 29.08.2007. 0:04

Monstrum je napisao/la: ›
Mi, malo jači, imamo dušu i smisao za humor Very Happy


Pa čuj,dobar komad mesa bez duše i smisla za humor ne vrijedi ništa. Bar meni... Smile

#23:   Autor: malecka Post Postano: 29.08.2007. 11:08

heart3 je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
Mi, malo jači, imamo dušu i smisao za humor Very Happy


Pa čuj,dobar komad mesa bez duše i smisla za humor ne vrijedi ništa. Bar meni... Smile


slažem se.... šta će mi neki zgodni lijepi nabildani, a tupav i glup ko noć...

#24:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.08.2007. 11:26

Bravo cure, ajmo podržite nas dečke sa dobrom dušom i smislom za humor, jer nas je majka priroda i genetika očito zakinula za pločice na trbuhu, ili je to od enormne količine piva popijene u zadnjih 10ak godina Very Happy

#25:   Autor: malecka Post Postano: 29.08.2007. 12:33

ne treba imat ploče...

#26:   Autor: neja Post Postano: 29.08.2007. 12:54

Black Adder je napisao/la: ›
Znaci nije sve izgubljeno za nas 'velike saljivdzije'?... A ovo s voskom i mazohizmom, Twisted Evil ...neja, ti si jako domisljata osoba, znas..... Embarassed Twisted Evil ...jesu li to svi uslovi koji moraju biti ispunjeni da bi neko sa stomakom i guzom koja nije prcasta prosao, ili su jos i neka druga mjerila obavezna, posto ja aduta vise nemam? Embarassed Twisted Evil


još bi trebao imati oči boje bare /neki vele zelene, krive noge, škembave zube i otkinut ću totalno Twisted Evil Exclamation Exclamation

#27:   Autor: davorccc Post Postano: 31.08.2007. 13:25

Ja imam dobru guzu, čvrstu i podignutu, kao J.Lo. Smile

#28:   Autor: pumpkin Post Postano: 11.11.2007. 16:00

[/quote]uffffffffffff.... nadala sam se da to neće nitko spomenuti.... prćasta, lijepa, okrugla muška guza ... mijaaauuuuuuuu Evil

...pod prstima...mmm... osijek031.com smile

#29:   Autor: Black Adder Post Postano: 27.12.2007. 10:18

neja je napisao/la: ›
Black Adder je napisao/la: ›
Znaci nije sve izgubljeno za nas 'velike saljivdzije'?... A ovo s voskom i mazohizmom, Twisted Evil ...neja, ti si jako domisljata osoba, znas..... Embarassed Twisted Evil ...jesu li to svi uslovi koji moraju biti ispunjeni da bi neko sa stomakom i guzom koja nije prcasta prosao, ili su jos i neka druga mjerila obavezna, posto ja aduta vise nemam? Embarassed Twisted Evil


još bi trebao imati oči boje bare /neki vele zelene, krive noge, škembave zube i otkinut ću totalno Twisted Evil Exclamation Exclamation


Pa, daj...Malo da maste ukljucis, ni bi bilo na odmet, a noge su ko u fudbalera...Very Happy ...Znas kako ipak kaze, najveci kukuruzi rastu u dolini ispod velikih brda...Very Happy...Humor ce doci sam, bitno je da se osjecas ko kod kuce...Very Happy

#30:  Re: Muske guze Autor: 1step2far Post Postano: 27.12.2007. 10:24

Guze, guze, guze...
Volim dobre guze na dečkima, ne moraju biti prćaste and stuff, ali da su na svojem mjestu. Nisam izbirljiva, važno da imam šta stisnuti u ručice svoje male.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Muske guze Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::