Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Treće Osječke ljetne noći - OLJN - program Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 9:44

kvakica je napisao/la: ›
diva je napisao/la: ›
ne znam šta toliko kritizirate, dobro da OLJN u opće postoji. Program je različit i svatko neka si prilagodi izlazak i druženje tamo gdje mu paše.
A ne morate nigdje, ostanite na istom mjestu.
joj, napokon jedna pametna izjava.
I meni je dosta pljuvanja. Meni se sviđa. Kom se ne sviđa nek gleda reprize serija na TV-u

OLJN je super... i dokaz da se u gradu uvijek nešto događa, samo je potrebno malo vlastite aktivnosti... da se iziđe iz kuće primjerice...

#17:   Autor: Circa Post Postano: 21.08.2007. 10:01

Davor Radolfi???

Pa samo u Osijeku mogu svirati zahrđali glazbenici iz 90-ih... i još ih se za to i plati...

Sjajno!

Davor Radolfi!!!

Cujem da je zadnji album prodan u rekordnih 28 primjeraka

#18:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 10:27

Circa je napisao/la: ›
Davor Radolfi???

Pa samo u Osijeku mogu svirati zahrđali glazbenici iz 90-ih... i još ih se za to i plati...

Sjajno!

Davor Radolfi!!!

Cujem da je zadnji album prodan u rekordnih 28 primjeraka

Davor Radolfi je legenda hrvatske glazbe... ja sam ga obožavao prije slušati dok je imao svoje poznate hitove poput maria maria... ali to je bilo prije, međutim i dalje je zadržao svoj šarm...

#19:  Re: Treće Osječke ljetne noći - OLJN - program Autor: Mladjo Post Postano: 21.08.2007. 11:24

šteta što ne dolazi duško krušlin kruška, on je svojedobno znao zapaliti osijek osijek031.com smile

#20:   Autor: debeli Post Postano: 21.08.2007. 11:41

Pa i srbi su par puta dobro zapalili Osijek

#21:   Autor: aethur Post Postano: 21.08.2007. 11:44

debeli je napisao/la: ›
Pa i srbi su par puta dobro zapalili Osijek

dobra dobra...

#22:   Autor: saba Post Postano: 21.08.2007. 18:21

glupa glupa...


u glavnom oljn me baš nimalo ne zanima tako da ću lagano i fino i opušteno na owerflow i ostalu ekipu i bit će narodno veselja....

#23:   Autor: ela Post Postano: 22.08.2007. 8:05

Čiji je Radolfi kum ,rođak ili tako što...
ovo mi liči na one poznate odluke kod glasanja koga će se zvati...
Daj mog kuma,nigdje nema tezgu a ono velika kuća,žena ne radi ,djeca ,pa da pomognemo čovjeku Evil or Very Mad
daj svima svega dok se zna tko to plaća...
mislim nemam ništa protiv čovjeka,ali mislim da nije baš neki izbor za događaj...
u biti sjećam ga se samo po onom donjuanovskom spotu osijek031.com smile
s maskom sam je malo propala imitacija Johnnya Deppa osijek031.com smile

#24:   Autor: ajwar Post Postano: 22.08.2007. 9:38

možda trebamo skinuti Starčevića s trga i postavit skulpturu Davora Radolfija?! ko je za? evo ja pokrećem inicijativu Very Happy
Citat: › Gradsko poglavarstvo Osijeka raspisalo je natječaj za izradu idejnog oblikovnog rješenja spomenika dr. Davoru Radolfiju, koji će biti postavljen na istoimeni središnji osječki trg. Natječaj službeno počinje 22.kolovoza, a imat će pozivni i javni karakter. Naime, Grad je u suradnji s HDLU-om odlučio pozvati mladež 031foruma da izrade svoja idejna rješenja, ali istovremeno omogućiti i drugim autorima da ponude svoje ideje. Pozvani autori su saba , circa, ela, aethur te Burence .
Autor odabranog rješenja bit će nagrađen sa 500 000 tisuća kuna, druga nagrada iznosi 40kn, treća 30kn, a pozvanim autorima čije rješenje ne zadovolji Ocjenjivački sud bit će isplaćeno obeštećenje u iznosu od po 10 tisuća kuna. Inače, za izradu spomenika dr.Davoru Radolfiju u gradskom je proračunu za ovu godinu predviđeno 11,4 milijuna kuna.

Very Happy

#25:   Autor: Circa Post Postano: 22.08.2007. 10:00

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): › možda trebamo skinuti Starčevića s trga i postavit skulpturu Davora Radolfija?! ko je za? evo ja pokrećem inicijativu Very Happy
Citat: › Gradsko poglavarstvo Osijeka raspisalo je natječaj za izradu idejnog oblikovnog rješenja spomenika dr. Davoru Radolfiju, koji će biti postavljen na istoimeni središnji osječki trg. Natječaj službeno počinje 22.kolovoza, a imat će pozivni i javni karakter. Naime, Grad je u suradnji s HDLU-om odlučio pozvati mladež 031foruma da izrade svoja idejna rješenja, ali istovremeno omogućiti i drugim autorima da ponude svoje ideje. Pozvani autori su saba , circa, ela, aethur te Burence .
Autor odabranog rješenja bit će nagrađen sa 500 000 tisuća kuna, druga nagrada iznosi 40kn, treća 30kn, a pozvanim autorima čije rješenje ne zadovolji Ocjenjivački sud bit će isplaćeno obeštećenje u iznosu od po 10 tisuća kuna. Inače, za izradu spomenika dr.Davoru Radolfiju u gradskom je proračunu za ovu godinu predviđeno 11,4 milijuna kuna.

Very Happy


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Živijo nam Radolfi, njegov lik, njegov glas...

Kao prvu ideju predlažem da spomenik pjeva: "Kao da je pijana, Luna pleše ča-ča-ča!!!" ili neki drugi veliki hit majstora Radolfija...

#26:   Autor: aethur Post Postano: 22.08.2007. 10:03

Druga ideja: Davor Radolfi s akustičnom gitarom sjedi na tronu na sred glavnog trga a male curice skiče pod njegovim nogama...

#27:   Autor: malecka Post Postano: 22.08.2007. 10:34

BELFAST----jej...sve pet i to..ali bili su mi na kraju školske ..sad opet tamo skakat i pevat pit...ajoj opet silni napor... Rolling Eyes Wink Wink

#28:   Autor: ajwar Post Postano: 22.08.2007. 11:17

evo moj prvi prijedlog::
[img][/img]


dajte kritike..e...ee..e Very Happy

#29:   Autor: aethur Post Postano: 22.08.2007. 11:19

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): › evo moj prvi prijedlog::
[img][/img]


dajte kritike..e...ee..e Very Happy



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#30:   Autor: legica_os Post Postano: 22.08.2007. 12:46

aethur je napisao/la: ›
ajwar je napisao/la (Pogledaj post): › evo moj prvi prijedlog::
[img][/img]


dajte kritike..e...ee..e Very Happy



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Vijesti » Treće Osječke ljetne noći - OLJN - program Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::