Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » želim/ne želim Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Mladjo Post Postano: 19.08.2007. 15:55

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › to su gluposti. kapitalizam razmazio ljude svemogucim asortimanom i izborom pa se ljudi malo izgubili u tom izboru Smile
najljepse je bilo u staro doba kad su se brakovi ugovarali pa si ti misli osijek031.com smile
pa ti ćaća dovede brkatu ženu Laughing onda je tek tuđa trava bila zelenija Cool

#17:   Autor: Ivan Post Postano: 19.08.2007. 16:28

onda će ju bome ćaća svako jutro brijat Very Happy

#18:   Autor: ljubi Post Postano: 19.08.2007. 21:20

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › kod mene je sasvim obrnuta situacija.....kad nešto želim...a to i dobijem onda nastojim što duže to i zadržati....Cool
....tu je samo rijec o tome da ako neka ljubav naglo plane.....brzo i izgori......Cool
osijek031.com smile slažem se! ako nešto stvarno želim i trudim se oko toga, bilo bi glupo da ne ˝poberem plodove˝svoga truda... osijek031.com smile

#19:   Autor: fairy Post Postano: 20.08.2007. 7:33

nemam pojma , nisam nikada nikoga vijala uvijek su mene, ali ako ja nešto želim i trudim se da to dobijem, svakako da bih uživala u plodovima svog truda,,,mislim da ne bih izgubila interes tako brzo,,,

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 20.08.2007. 9:05

ima istine u tome... iako svako pravilo ima svoje iznimke, ili možda rok trajanja. što sam se duže/jače/grčevitije borila za nešto/nekoga, više tog nekoga/nešto i cijenim.

#21:   Autor: roca Post Postano: 20.08.2007. 9:18

zašto bi odbacila nešto za što sam se borila kad to konačno dobijem? to bi značilo da nisam imala pojma za što se borim.

#22:   Autor: honey Post Postano: 29.08.2007. 18:03

marrai je napisao/la: ›
nema pravila...svatko bi na neki način (i muškarci i žene) trebao pomalo ostati tajnovit,neotkriven,neosvojiv...to uvijek pobuđuje interes i želja ne iščezne tek tako,kolko god da su u vezi/braku...neki ljudi jako dobro znaju cijeniti ono što imaju,kao što je tamni napisao,kad nešto dobije što je želio nastoji to i zadržati. "tuđe dvorište"?! Smile ,a hebiga,ak' ne probaš ne znaš jel "zelenije" ... Wink


Slažem se!

#23:   Autor: betty Post Postano: 30.08.2007. 20:13

jooooj taj problem sam vec par puta imala,kad bih znala zasto podijelila bih s vama , ali mislim da je stvar ega.

#24:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 15:07

eto...ova tema je dokaz da sam i ja nekoć (i još mogu) bio konstruktivan...pogledajte vi to...ima čak clip s you tuba...ima teksta, pojašnjenje... ima čak i dijaloga...ma predivno... i još je romantična tema...ah...to su bila vremena..

#25:   Autor: tonya Post Postano: 21.01.2008. 17:18

A onda je sve otišlo... U offtopic! Smile
Osijek031.com » Ljubav, romantika » želim/ne želim Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::