Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kad vam je 'prisjeo' seks? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: J.Lo Post Postano: 17.08.2007. 14:23

A šmrklje, balci, čupava kosa, jedna čarapa, krmelji, zadah....?

#17:   Autor: Ivan Post Postano: 17.08.2007. 14:26

J.Lo je napisao/la: ›
A šmrklje, balci, čupava kosa, jedna čarapa, krmelji, zadah....?


to je pak dodatna oprema i ima svoju cijenu.

#18:   Autor: J.Lo Post Postano: 17.08.2007. 14:28

Da, to možeš podnijeti (moraš) samo kad si već u braku 100 godina. Valjda. Wink

#19:   Autor: anakonda Post Postano: 17.08.2007. 14:55

J.Lo je napisao/la (Pogledaj post): › Da, to možeš podnijeti (moraš) samo kad si već u braku 100 godina. Valjda. Wink


..ne... Shocked

#20:  Re: Kad vam je 'prisjeo' seks? Autor: Mladjo Post Postano: 17.08.2007. 17:19

a vi žene se budite čile, umivene, počešljane, našminkane a iz usta vam miriši po kalodontu? pa baš onda je seks najbolji, onako quickija bacit ujutro, bez pretjeranog opterećivanja ičim, razbudiš se bolje nego kavom Cool

#21:   Autor: tamna strana Post Postano: 17.08.2007. 19:54

Mladjo je napisao/la: ›
a vi žene se budite čile, umivene, počešljane, našminkane a iz usta vam miriši po kalodontu? pa baš onda je seks najbolji, onako quickija bacit ujutro, bez pretjeranog opterećivanja ičim, razbudiš se bolje nego kavom Cool


..koliko god se trudio da jutarnji sex bude quicki....to mi nikad ne uspije.....al istina da pocetak takvog dana je neusporediv sa ostalim....Cool

#22:   Autor: nosorog Post Postano: 17.08.2007. 20:48

meni je preseo sex sa jednom mojom prijateljicom
moja devojka je bila u drugom gradu a posto smo ja i ta moja prijateljica radili zajedno tacno je znala da sam sam. ona je inace bila malo punija sto se tice sisa i dupeta. i tako neko kuca na vratima, otvorim i vidim nju sa flasom viskija, jer je tada prodala stan i imala puno para muza i dve devojcice. malo smo pricali, ona je pila, pila, onda smo se ljubili, ja je hvatao za sise, ona me ljubila i pila. nasli smo se u krevetu, ona je bila mrtva pijana. sex je trajao ni minut. smrad iz usta inace je i pusila, je bio grozan. posle kao sexa je zaspala hrkala a ja je gledao onako masnu i debelu. od tada vise nikada nisan kresao debele zene, pijane i one kojima smrdi iz usta.te veceri mije sve preselo.savet devojkama: kada hocete da se kresete nemojte se napijati moze malo, prestanite se debljati i zvacite uvek zvaku.
inace ta moja prijateljica je od duvke i tableta zavrsila tragicno.

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 18.08.2007. 21:30

J.Lo je napisao/la: ›
A šmrklje, balci, čupava kosa, jedna čarapa, krmelji, zadah....?

a kako bi drugačije netko ujutro izgledao? sve to ima svojih čari Wink pravo buđenje pokraj prave osobe je jedna od najljepših stvari na svijetu...

Mladjo je napisao/la: ›
a vi žene se budite čile, umivene, počešljane, našminkane a iz usta vam miriši po kalodontu? pa baš onda je seks najbolji, onako quickija bacit ujutro, bez pretjeranog opterećivanja ičim, razbudiš se bolje nego kavom Cool

osijek031.com smile osijek031.com smile

#24:   Autor: Korina Post Postano: 19.08.2007. 16:25

prisjedne svaki put kad ja ne doživim vrhunac!

#25:   Autor: Kostur Post Postano: 20.08.2007. 15:36

Korina je napisao/la: ›
prisjedne svaki put kad ja ne doživim vrhunac!


A sto kada mi ostanemo "kratkih rukava" a vi se samo zadovoljno i zadovoljeno samijete????

Tko onda da vice??

#26:   Autor: insomnia Post Postano: 23.08.2007. 19:03

sex NE MOŽE PRISJESTI!! sex je jednostavno nešto dobro, s balcima ili bez, quicki ili kako god.. !! ne može prisjesti!

#27:   Autor: honey Post Postano: 26.08.2007. 23:02

Jedan moj dečko je imao 50 komada samo bijelih boksi, ajd to bi još i pregulila da nije stalno ponavljao: ali ja ih mijenjam!! Da ne misliš da stalno nosim iste!? Jaoo meni! Embarassed

#28:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 26.08.2007. 23:08

Bilo je to u studentskom domu, ženski kat (varaždin). Ona je bila na meni okrenuta ledjima (znači gledam je u ledja) - samo radi slike objašnjavam. I sada krenuli smo analno i super je bilo, ona se uživila i uživila i .....
I sada kada smo završili, skontam ja da je on ne smeđ, već ono Smeđ! , treba se ići otuširati, a baš je neka ženska zasjela pod tuš i 45 minuta se tuširala, sve dok sam ja čekao tamo u wc-u da završi a ne da sam smrdio, već ono.... glavu sam gore držao cijelo vrijeme....

Bilo je fuj. Analno neko vrijeme nisam....
A i njoj nije baš bilo svejedno ... Sranje

#29:   Autor: Ivan Post Postano: 27.08.2007. 10:57

honey je napisao/la: ›
Jedan moj dečko je imao 50 komada samo bijelih boksi, ajd to bi još i pregulila da nije stalno ponavljao: ali ja ih mijenjam!! Da ne misliš da stalno nosim iste!? Jaoo meni! Embarassed


ima ih zapravo 100 ako ih ujutro okrece naopacke Very Happy

#30:   Autor: pumpkin Post Postano: 30.12.2007. 9:53

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): ›
honey je napisao/la: ›
Jedan moj dečko je imao 50 komada samo bijelih boksi, ajd to bi još i pregulila da nije stalno ponavljao: ali ja ih mijenjam!! Da ne misliš da stalno nosim iste!? Jaoo meni! Embarassed


ima ih zapravo 100 ako ih ujutro okrece naopacke Very Happy


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kad vam je 'prisjeo' seks? Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::