Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Reklame koje mrzite odn. volite Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 21, 22, 23  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: maja_mm Post Postano: 14.08.2007. 18:31

Ona sa debilnim vrtnim patuljcima...smrdi, smrdi, užasno smrdi.....
Dođe mi da bacim tv kroz prozor...

#17:   Autor: Poppy Post Postano: 14.08.2007. 18:56

ne volim: onu šopicu za RTL, mislim da se zove RTL aqua, kad se ona njihova slova preljevaju jer mi se od toga piški.

Volim ( bar mislim da volim) : ona nova reklama za Pan, ono "vrat ćeš slomit", "ajmo sad lagano"... ta mi je reklama tolko blentava, ko da ne pripada ni jednom vremenu ni prostoru... uvijek ju u čudu odgledam od početka do kraja i pitam se ko je to uspio smisli! Zbunj, zbunj

#18:   Autor: Blofeld Post Postano: 14.08.2007. 19:05

Reklame, odnosno lažne reklame, a zapravo jeftina predizborna kampanja, za portal Vlade vlada.hr.

Neovisno o političkom uvjerenju, kojeg zapravo nemam, sramota je sramota.

#19:   Autor: Monstrum Post Postano: 14.08.2007. 19:20

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › ne volim: onu šopicu za RTL, mislim da se zove RTL aqua, kad se ona njihova slova preljevaju jer mi se od toga piški.

Volim ( bar mislim da volim) : ona nova reklama za Pan, ono "vrat ćeš slomit", "ajmo sad lagano"... ta mi je reklama tolko blentava, ko da ne pripada ni jednom vremenu ni prostoru... uvijek ju u čudu odgledam od početka do kraja i pitam se ko je to uspio smisli! Zbunj, zbunj


Uf što ja ne podnosim općenito te reklame za Pan, ni tu "krrrrk, škriiiip, bela" evo sav sam se naježio od gluposti, a ni onu prošlu "nema 'tice do prasice" katastrofa

#20:   Autor: betty Post Postano: 14.08.2007. 20:17

meni je za karlovacko dobra ona rekla kao parodija na zenske jer ja to zasluzujem, a ona za neki dez muski ili ne znam sta vec kad onaj frajer kao pokuca na vtara i zenska mu otvori je preglupa, eee to je ona kao dokazivanje muskosti.fuuuuuuuuj

#21:  Re: Reklame koje mrzite odn. volite Autor: Mladjo Post Postano: 14.08.2007. 20:57

glupih je previše bolje da izdvojim meni dobre.
1. prima pivo Cool
2. za orbit kad ona baba poliže onu moču sa vatrostalne posude (sve si kontaš da je reklama za neki glupi arf kad ono baba komad kruha i... fuj)

#22:   Autor: ljubi Post Postano: 14.08.2007. 21:44

˝pričajmo malo o meni˝- mislim da ovo nije potrebno komentirat!

#23:  Re: Reklame koje mrzite odn. volite Autor: Monstrum Post Postano: 14.08.2007. 21:48

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › glupih je previše bolje da izdvojim meni dobre.
1. prima pivo Cool
2. za orbit kad ona baba poliže onu moču sa vatrostalne posude (sve si kontaš da je reklama za neki glupi arf kad ono baba komad kruha i... fuj)


Ma šta fuj, moča je zakon, pogotovo ak je od divljači il neke krmetine, pa kruha i luka crvenog [img][/img]

#24:   Autor: kvakica Post Postano: 15.08.2007. 0:26

Mrzim-onog malog što kenja, al stvarno mrzim
obožavam-onu žensku kod zubara kad počne kidat stolicu, i onda mrtva hladna stavi vatu ponovno u usta
ona s patuljcima mi je baš slatka Smrdi smrdi užasno smrdi

#25:   Autor: legica_os Post Postano: 15.08.2007. 0:35

volim.onu.kad.se.oni.starčeki.natežu.za.ćips.deda.babi.mazne.čips.a.ona.zadovoljna.drži.dedino.zubalo.
onda.ona....ne.koristiš.maliciju.kakav.si.ti.muškarac.
one.za.super.xxxxxxl.trepavice.me.užasno.nerviraju.....

al.najgora.je.ona....1.oblačić...3oblačića.45.oblačića.359oblačića...blablabla

#26:   Autor: Poppy Post Postano: 15.08.2007. 0:35

ljubi je napisao/la: ›
˝pričajmo malo o meni˝- mislim da ovo nije potrebno komentirat!


meni je ta reklama genijalna. šta ću... volim te jeftine, blentave! Smile

#27:   Autor: legica_os Post Postano: 15.08.2007. 0:37

joj.sad.se.sjetih.one.pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

#28:   Autor: kvakica Post Postano: 15.08.2007. 0:46

a za depiliranje...kad okrene očima...moraš i ti probati jednostavno je

#29:   Autor: legica_os Post Postano: 15.08.2007. 0:49

LJEPOTICE.JESI.LI.ZA.PIĆE?
TO.SAM.JA.ĐURO. osijek031.com smile

#30:   Autor: insomnia Post Postano: 15.08.2007. 1:39

joj one glupače s onom depilacijskom kremom... hate them!!! a sve za axe su mi super, pogotovo ona s onim tipom kad mu ona neka baka uđe u lift, pa ga jadnog napadne.. a i one s ćukcima, za Pedigre su super!
Osijek031.com » Film i TV » Reklame koje mrzite odn. volite Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 21, 22, 23  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 23.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::