Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » koliko se često družite sa svojom videotekom?? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: malecka Post Postano: 04.08.2007. 10:35

kako sve ..to je nemoguće.... al ajd... šta si zadnje pogledao???

#17:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 04.08.2007. 11:29

zadnje.. hmm neki srpski film.. star sto godina..
"mala noćna muzika"
pišao sam od smijeha... a sad
od novijih sam zadnje pogledo
umri muški 4.0, simpsone, harry potter, transformere.. u biti sve sto je u kinima.. i sve sam isao gledati u kino osim.. svemogući evan i umri muški 4.0 to sam gledao kući...
nemogu se sjetit više

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 04.08.2007. 12:57

Wow, nisam ni znao da videoteke još uopće rade Smile

#19:   Autor: malecka Post Postano: 04.08.2007. 16:57

ha ha ha...naravno da postoje...
BlackxXxDevil je napisao/la: ›
zadnje.. hmm neki srpski film.. star sto godina..
"mala noćna muzika"
pišao sam od smijeha... a sad
od novijih sam zadnje pogledo
umri muški 4.0, simpsone, harry potter, transformere.. u biti sve sto je u kinima.. i sve sam isao gledati u kino osim.. svemogući evan i umri muški 4.0 to sam gledao kući...
nemogu se sjetit više


svaka čast... skidam kapu... osijek031.com smile

#20:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 04.08.2007. 18:14

malecka je napisao/la: ›
ha ha ha...naravno da postoje...
BlackxXxDevil je napisao/la: ›
zadnje.. hmm neki srpski film.. star sto godina..
"mala noćna muzika"
pišao sam od smijeha... a sad
od novijih sam zadnje pogledo
umri muški 4.0, simpsone, harry potter, transformere.. u biti sve sto je u kinima.. i sve sam isao gledati u kino osim.. svemogući evan i umri muški 4.0 to sam gledao kući...
nemogu se sjetit više


svaka čast... skidam kapu... osijek031.com smile


je*iga.. volim pogledati dobre filmove.. a ovih par mjeseci zadnjih je bilo dosta dobrih... nije mi problem skinuti to s neta... imam flat i te fore.. al opet više volim kad je na velikom ekranu... nego na pc-u...

#21:  Re: koliko se često družite sa svojom videotekom?? Autor: MissConception Post Postano: 05.08.2007. 1:15

Ja ne gledam previše filmova, a ako ih gledam, onda su to oni koji su na telki heh.. Smile
Al danas sam otišla u videoteku, podigla "U potrazi za srećom" (krasan film, bez uobičajene patetike i dramatičnosti) i "Tajnica" koja me jako zainteresirala, al je nakon 20 minuta DVD počeo štekati i plejer ga je izbacivao van... pa sam lagano popi*dila Twisted Evil


Btw, kako se u originalu zove "As u rukavu" ?

#22:  Re: koliko se često družite sa svojom videotekom?? Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 05.08.2007. 3:16

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne gledam previše filmova, a ako ih gledam, onda su to oni koji su na telki heh.. Smile
Al danas sam otišla u videoteku, podigla "U potrazi za srećom" (krasan film, bez uobičajene patetike i dramatičnosti) i "Tajnica" koja me jako zainteresirala, al je nakon 20 minuta DVD počeo štekati i plejer ga je izbacivao van... pa sam lagano popi*dila Twisted Evil


Btw, kako se u originalu zove "As u rukavu" ?


u potrazi za srećom je predobar film... gledao sam i to.. tajnica(mislim da sam i to, jel to nešto starije?)
za ovo zadnje neznam... Embarassed

#23:   Autor: cibura1 Post Postano: 05.08.2007. 3:35

zadnji film koji sam na videu pogledo je bio...TKO JE SMJESTIO ZEKI ROĐERU...a na dvd hostel i film je perverzija

#24:   Autor: malecka Post Postano: 05.08.2007. 13:48

hostel je ful glup film... def... a ovo za as u rukavu nezan kako se zove u originalu...

#25:   Autor: fatcat Post Postano: 05.08.2007. 15:28

Samo za koncerte u kojima je audio u dts formatu.

#26:   Autor: cibura1 Post Postano: 05.08.2007. 17:11

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › hostel je ful glup film...


nije mi tolko glup kolko je odvratan,u nekim djelovima ga nisam mogao gledati zbog raznih scena

#27:   Autor: MissConception Post Postano: 05.08.2007. 20:06

E! "Smokin' Aces" je u originalu, i mislila sam si tako. Patilo me jer ga je malecka "toplo preporučila" heheheeheh.... gledala sam ga prije desetak dana i baš je to šaljivo, "toplo preporučiti" takav film Very Happy

#28:   Autor: malecka Post Postano: 05.08.2007. 23:05

zašto je šaljivo...pa čist je dobar filmić... baš onak obiteljski... moš mislit... neznam u kojem sam filmu do sad vidla toliko pucnjave i krvi...

a za hostel... stvarno baš ima dosta odvratnih scena...ali ni priča filma mi nije nimalo privlačna...

#29:   Autor: MissConception Post Postano: 06.08.2007. 0:14

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › zašto je šaljivo...pa čist je dobar filmić... baš onak obiteljski... moš mislit... neznam u kojem sam filmu do sad vidla toliko pucnjave i krvi...


U nekom od filmova Takeshi Kitana? Very Happy

#30:   Autor: malecka Post Postano: 06.08.2007. 9:33

aha..ok-.-.. ako ti kažeš----
Osijek031.com » Film i TV » koliko se često družite sa svojom videotekom?? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::