Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Osječani vikendom u potrazi za prostitutkama idu u Mađarsku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: CAROLINE Post Postano: 30.01.2007. 1:13

obozavam ovakva kvazi istrazivanja koja ukljucuju reprezentativni uzorak muske populacije osjecana (N=1). zasigurno razgovor s jednom osobom koja je tu i tamo, navjerojatnije jos kao klinac, otisla u 'zabavu' dopusta naslov tipa "osjecani vikendom odlaze u Madjarsku u potragu za prostitutkama "! Nema boljeg nacina za objasniti ovu kompliciranu psiho-socijalnu pojavu.

I sigurno u Osijeku nema prostitutki. 100%. Samo informacije radi, cure okrecu i do 1000 eura za jednu noc pruzajuci dobrostojecoj gospodi usluge u hotelskim sobama ili u stanovima koji apsolutno ni po cemu ne moraju nalikovati na javne kuce.

#17:   Autor: DanicaV Post Postano: 30.01.2007. 11:26

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › A je ti izjava pa svaki muskarac plaća za sex samo neki to rade cashom, a neki kroz parfeme, torbice autiće i sl. Crying or Very sad


ako je netko s osobom samo zbog sexa i treba plaćati.......... Rolling Eyes

#18:   Autor: daniel-202 Post Postano: 30.01.2007. 12:46

I to je neka vijest " Osječani vikendom u potrazi za prostitutkama idu u Mađarsku" pa to je stara vijest ko sam vrag Very Happy

#19:   Autor: pcelica_maja Post Postano: 31.01.2007. 0:31

ja znaqm neke koji su bili u madi....

#20:   Autor: cane Post Postano: 31.01.2007. 1:29

CAROLINE je napisao/la: ›
obozavam ovakva kvazi istrazivanja koja ukljucuju reprezentativni uzorak muske populacije osjecana (N=1). zasigurno razgovor s jednom osobom koja je tu i tamo, navjerojatnije jos kao klinac, otisla u 'zabavu' dopusta naslov tipa "osjecani vikendom odlaze u Madjarsku u potragu za prostitutkama "! Nema boljeg nacina za objasniti ovu kompliciranu psiho-socijalnu pojavu.

I sigurno u Osijeku nema prostitutki. 100%. Samo informacije radi, cure okrecu i do 1000 eura za jednu noc pruzajuci dobrostojecoj gospodi usluge u hotelskim sobama ili u stanovima koji apsolutno ni po cemu ne moraju nalikovati na javne kuce.

1000 eura!? pa za te pare odem do ukrajine i kupim 3-4 žene. hehe

#21:   Autor: allein Post Postano: 31.01.2007. 10:14

cane je napisao/la (Pogledaj post): › 1000 eura!? pa za te pare odem do ukrajine i kupim 3-4 žene. hehe


Ili u Bosni nekoliko Kineskinja Very Happy

#22:   Autor: zlusch Post Postano: 31.01.2007. 19:48

CAROLINE je napisao/la: ›
obozavam ovakva kvazi istrazivanja koja ukljucuju reprezentativni uzorak muske populacije osjecana (N=1). zasigurno razgovor s jednom osobom koja je tu i tamo, navjerojatnije jos kao klinac, otisla u 'zabavu'

Iznenadila bi se koliko mladih dečkiju (po četvorica u autu) ide *u* Mađu kada vasceo normalni svet prepunih gepeka i želudaca ide *iz* Mađe.

#23:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 31.01.2007. 19:53

ma ljudi, bolje si evo nadjite zenu...

Ruskinje u nadi za bijegom iz bijede...

http://www.russianbrides.com/

#24:   Autor: allein Post Postano: 31.01.2007. 23:47

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ma ljudi, bolje si evo nadjite zenu...

Ruskinje u nadi za bijegom iz bijede...

http://www.russianbrides.com/


ja bih ipak potegao do Dalekog Istoka Smile

#25:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.02.2007. 13:59

Hm... malo kasnim s komentarom, ali ne kontam cemu placanje seksa u kojem ni priblizno toliko toga nije ukljuceno (ne mislim sad tu na emocije i djidje ;-)) koliko se moze dobiti s jednom samosvjesnom i kvalitetnom ribom za dzaba... Dakle, prvenstveno mislim na to da s obicnom kurvom ne mozes raditi sve ono sto mozes s nekom sloboumnom ribom. Dijelom zbog rizika (kad malo bolje promislim, nije bas da bih ju rado lizao po cijelom tijelu ;-)), dijelom zbog cijene, dijelom zbog toga sto ona to "ne radi". Dakle, pljunes pare i dobijes ispodprosjecne kvalitete partnerice i ispodprosjecno kreativnu situaciju.
Los je to deal, ako se mene pita... ;-)

#26:   Autor: CatCloe Post Postano: 23.02.2007. 14:05

...koja k tome još i glumi, ili broji pukotine na stropu, umjesto da uživa jednako kao ti Wink

#27:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.02.2007. 14:08

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ...koja k tome još i glumi, ili broji pukotine na stropu, umjesto da uživa jednako kao ti Wink
Hm, to nije do kurve, nego do musterije... nekima to i zene/cure rade...

#28:   Autor: ruana Post Postano: 25.02.2007. 23:22

ma pol sata je 300kn, bio jedan moj poznanik
Osijek031.com » Vijesti » Osječani vikendom u potrazi za prostitutkama idu u Mađarsku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::