Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » ZOO-hotel Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: ZOO-hotel Autor: William H. Bonney Post Postano: 07.06.2005. 8:16

Iz potrebe za zadovoljstvom, iz zadovoljstva, iz potrebe? Ne znam. Oni postoje i treba im uzet lovu.
@gaap da doista mislim da mnoga lovačka društva rade na očuvanju prirode.

@ixia reče -" te zivotinje u zoo-u bi trebale biti sto dalje od civilizacije " zoo je dio civilizacije, pitanje je dali bi životinje trebale biti u zoo-u.

#17:   Autor: gaap Post Postano: 07.06.2005. 10:55

držanje životinja u zoološkom vrtu za mene je isto kao kad bi u te kaveze pozatvarali po par kineza, japanaca, aboridžina, eskima, azijata, skandinavaca, mediteranaca...

#18:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.06.2005. 13:26

@bill, ne banaliziraj. Tvrdnja da je ubijanje zivotinja na taj nacin "antropoloski" opravdano ne stoji. Mozda je opravdano kojecim drugim, ali antropologijom, evolutivnim ostacima i sl. sigurno nije.

Inace, lovacka drustva kroz druzenje zaista i pomazu zivotinjama. Samo sto dio njih onda koknu s pljucom par mjeseci kasnije. Licemjerno.

@gaap, ja bih u kaveze zatvorio zene. ;-)

#19:   Autor: gaap Post Postano: 07.06.2005. 14:14

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@gaap, ja bih u kaveze zatvorio zene. ;-)


ja volim žene i ne mislim da su za kaveze, osim ako u tom kavezu nismo zajedno....

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.06.2005. 14:21

@gaap, kavez s blatom. I aparat s kokicama ispred tribina. Hehe.

#21:   Autor: gaap Post Postano: 07.06.2005. 14:26

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
@gaap, kavez s blatom. I aparat s kokicama ispred tribina. Hehe.

aha!!! i stoja tko se hoće pridružit'!

#22:   Autor: Dora Post Postano: 07.06.2005. 21:30

nevjerovatno je kako se tema koja je zapoceta sa informacijama o novom hotelu kraj ZOO-a moze razviti u raspravu o tome kako organizirati hrvanje u blatu...aaa..muski um ..)))))))))))))

#23:   Autor: gaap Post Postano: 08.06.2005. 10:55

brain storming....

#24:   Autor: Gemi Post Postano: 08.06.2005. 12:41

Dora je napisao/la (Pogledaj post): ›
nevjerovatno je kako se tema koja je zapoceta sa informacijama o novom hotelu kraj ZOO-a moze razviti u raspravu o tome kako organizirati hrvanje u blatu...aaa..muski um ..)))))))))))))


Njima svi putevi vode u....khm.........Rim? ;-P

#25:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.06.2005. 12:52

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dora je napisao/la (Pogledaj post): ›
nevjerovatno je kako se tema koja je zapoceta sa informacijama o novom hotelu kraj ZOO-a moze razviti u raspravu o tome kako organizirati hrvanje u blatu...aaa..muski um ..)))))))))))))


Njima svi putevi vode u....khm.........Rim? ;-P


Ili kad su zene u pitanju u....khm..... blato. ;-P

#26:   Autor: Gemi Post Postano: 08.06.2005. 14:57

Hm da...vucenje zena po blatu je inace vasa uza specijalnost... Sad
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » ZOO-hotel Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::