Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Brvnara kod Supera Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Sale car Post Postano: 15.12.2006. 22:37

daniel-202 je napisao/la: ›
ko zna možda jednog dana i bude


pa bila je neko vrijeme u divaltovoj blizu mene, ali je zatvorena ( ne znam zasto )....

#17:   Autor: daniel-202 Post Postano: 15.12.2006. 22:39

Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
ja sam ZA, ti reci kada, ja dolazim


Viditi cu kad budem dobio para od sefa pa cemo se vec dogovoriti... trebo bi iduci tjedan dobiti neke pare



ok, dogovorimo se još

#18:   Autor: Sale car Post Postano: 15.12.2006. 22:41

daniel-202 je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
ja sam ZA, ti reci kada, ja dolazim


Viditi cu kad budem dobio para od sefa pa cemo se vec dogovoriti... trebo bi iduci tjedan dobiti neke pare



ok, dogovorimo se još


Nema beda...

#19:   Autor: cane Post Postano: 15.12.2006. 23:29

Sale car je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
ko zna možda jednog dana i bude


pa bila je neko vrijeme u divaltovoj blizu mene, ali je zatvorena ( ne znam zasto )....



znam za tu pivnicu. a vjerovatno što nije baš bila negdje blizu centra ili u tvrđi je propala. u svakom slučaju šteta...

#20: Complicity  Autor: ela Post Postano: 17.12.2006. 13:05

sinoć posjetih brvnaru,mogu vam reći da je tamo O.K. doduše nisu bili tamburaši,ali glazba je dobra.A atmosferu su zagrijanom držali bajkeri koji znaju što je fešta.Šteta je što tako nešto nema cjele godine u Osijeku.Ćevape niam probala ali hoću slijedeći put. Wink

#21:   Autor: zeko Post Postano: 17.12.2006. 13:09

mi smo u čet imali zabavu za sve četiri godine s faksa i bilo je predobro...isto su svirali dobru glazbu tak da smo čagali uz čašicu piva...mogli bi se tamo naći jedan dan...hehe Wink

#22:   Autor: ela Post Postano: 17.12.2006. 13:19

zeko je napisao/la (Pogledaj post): › mi smo u čet imali zabavu za sve četiri godine s faksa i bilo je predobro...isto su svirali dobru glazbu tak da smo čagali uz čašicu piva...mogli bi se tamo naći jedan dan...hehe Wink

Mogli bi!Zašto ne.

#23:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 13:36

zeko je napisao/la: ›
mi smo u čet imali zabavu za sve četiri godine s faksa i bilo je predobro...isto su svirali dobru glazbu tak da smo čagali uz čašicu piva...mogli bi se tamo naći jedan dan...hehe Wink


GO zeko GO!!!! Evo inicijative... ajmo ja sam za... danijel je isto za, zeko je za za, vidim da je i ela za... ajmo ljudi sastanak u brvnari kod supera... samo sto je problem sto to mora biti prije nove godine... posto je tamo do 30.12. ... najbolje jedan da poslije bozica... u petak opet... sta kazete???

#24:   Autor: zeko Post Postano: 17.12.2006. 13:42

ja sam isto za petak poslije božića...nema škole i faksa i većina nas je manje više slobodna a možda neki uzmu i godišnji...oni radišni forumaši...Wink

#25:  Re: Brvnara kod Supera Autor: sheila Post Postano: 17.12.2006. 13:53

eee a mogli bi i u čet...??ha ako nije problemčić meni bi više odgovaralo...hmm??? Wink Embarassed

#26:   Autor: zeko Post Postano: 17.12.2006. 14:02

joj pa ne znam baš sheila...to bi mogao nama biti problem...hm...hm...ne znam možemo li se sad mi tebi prilagođavati...hehe...šaaaalim seeee.... Wink

što se mene tiče može i čet...sad ne znam što drugi kažu...

mislim da bi netko trebao preuzeti odgovornost i otvoriti temu jer možda većina neće ovo pročitati...sale,daniel...ajmo...kazna zato što niste došli prošli put...objavite ljudima prijedlog Smile

#27:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 17.12.2006. 14:16

dolazim, što drugo...

#28:   Autor: Sale car Post Postano: 17.12.2006. 14:16

zeko je napisao/la: ›
joj pa ne znam baš sheila...to bi mogao nama biti problem...hm...hm...ne znam možemo li se sad mi tebi prilagođavati...hehe...šaaaalim seeee.... Wink

što se mene tiče može i čet...sad ne znam što drugi kažu...

mislim da bi netko trebao preuzeti odgovornost i otvoriti temu jer možda većina neće ovo pročitati...sale,daniel...ajmo...kazna zato što niste došli prošli put...objavite ljudima prijedlog Smile


Nema beda... otvaram temu...

#29:   Autor: daniel-202 Post Postano: 17.12.2006. 14:21

zeko je napisao/la: ›
mi smo u čet imali zabavu za sve četiri godine s faksa i bilo je predobro...isto su svirali dobru glazbu tak da smo čagali uz čašicu piva...mogli bi se tamo naći jedan dan...hehe Wink


Ma bravo ZEKO, nađemo se svi na čevapima i pivici......ZEKO pa šta bi mi bez tebe.

A ja i sale ćemo se potrudit da to što bolje ispadne...jer ipak smo mi ti koji su prošli sastanak ispale pizde Very Happy

#30:   Autor: daniel-202 Post Postano: 17.12.2006. 14:23

Sale car je napisao/la: ›
zeko je napisao/la: ›
joj pa ne znam baš sheila...to bi mogao nama biti problem...hm...hm...ne znam možemo li se sad mi tebi prilagođavati...hehe...šaaaalim seeee.... Wink

što se mene tiče može i čet...sad ne znam što drugi kažu...

mislim da bi netko trebao preuzeti odgovornost i otvoriti temu jer možda većina neće ovo pročitati...sale,daniel...ajmo...kazna zato što niste došli prošli put...objavite ljudima prijedlog Smile


Nema beda... otvaram temu...



ttooooooooo care
Osijek031.com » Čavrljanje » Brvnara kod Supera Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::