Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Opljačkan Ekonomski fakultet? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Hummin Post Postano: 05.10.2006. 17:03

strašno opljačkan je fakultet...pa mislim ako ljudi bez pol muke plačkaju banke i njihove poslovnice ( i to ne profesionalni lopovi već amaterii ) pa kako nebi mogli opljačkati ustanovu kao što je fakultet. Mislite da će to policija riješiti...da, da i ja vjerujem kao i većinu do sada. Mr. Green

#17:   Autor: Alana Bates Post Postano: 05.10.2006. 22:13

Ako su nestali kompovi iz računovodstva, to je već zlo - ali ako su (ne daj Bože, ali zamislimo da se našao neki očajni student koji nije mogao smisliti ništa bolje) nestali kompovi u kojima su podaci o statusima studenata, onda je tek zlo... 5-6 iljada studenata na ekonomiji, a ne zna se koji je, a koji nije Smile

#18:   Autor: DanicaV Post Postano: 05.10.2006. 22:27

nije frka ako su nestali kompjutori, sve je na serveru....... valjda.
@allein, ti si stručnjak, objavi se.
valjda postoje zaštitne kopije.

#19:   Autor: barba Post Postano: 05.10.2006. 23:00

ako je netko (dragi lopovi) u mogučnosti, ja bih molio da mi ispravi slijedeće ocjene makroekonomiju, trgovačko pravo, granski marketing i strateško odlučivanje sa postojeće ocjene na vrlo dobar (4)...unaprijed zahvalan

#20:   Autor: DanicaV Post Postano: 06.10.2006. 7:45

@barba,
nisi napisao broj indeksa........

#21:   Autor: gaap Post Postano: 06.10.2006. 8:56

i ja mislim da su to nindže, a opće je poznato da tko vidi lice nindže i priča o tome umrijet će u najstrašnijim mukama. zato nadzor videonadzora šuti!

#22:   Autor: DonQuijote Post Postano: 06.10.2006. 9:04

gaap je napisao/la: ›
i ja mislim da su to nindže, a opće je poznato da tko vidi lice nindže i priča o tome umrijet će u najstrašnijim mukama. zato nadzor videonadzora šuti!

Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

#23:   Autor: ilija Post Postano: 06.10.2006. 10:37

Alana Bates je napisao/la: ›
Ako su nestali kompovi iz računovodstva, to je već zlo - ali ako su (ne daj Bože, ali zamislimo da se našao neki očajni student koji nije mogao smisliti ništa bolje) nestali kompovi u kojima su podaci o statusima studenata, onda je tek zlo... 5-6 iljada studenata na ekonomiji, a ne zna se koji je, a koji nije Smile


Koji crni kompovi? Na studomatu je za nove, a što se tiče starih tu bi im pomoglo jedino da su prijavnice krali...

#24:   Autor: vlale Post Postano: 06.10.2006. 12:12

izgleda da postoji neka banda koja provaljuje na faxove jer su ljetos pokrali kompove sa ptf-a...

#25:   Autor: tonya Post Postano: 06.10.2006. 13:01

Uau! Banda nindža-studenata sistematički obrađuje komjutersku opremu sa svih osječkih fakulteta! Zbog straha od upisa u iduće godine i strašne bolonje, nindže koriste svoje japansko kompjutersko znanje da bi si sredili uvjet! Ukoliko im ne uspije, otet će avijone s Klise ili iz Čepina (one iz 2. svjetskog rata) i istovremeno će se zabiti u sve bitnije sveučilišne zgrade! Ili će kao bombaši samoubojice prerušeni u raskalšene trudne studentice raznijeti sebe i svu kompjutersko-papirnu opremu! Skandal!

#26:   Autor: Loona Post Postano: 06.10.2006. 13:22

ali ovi su ukrali samo hardove.. ni kučišta ni monitore ni pržilice ni.... samo podatke.. ma kakve da mi je znati???

#27:   Autor: Loona Post Postano: 06.10.2006. 13:23

tonya je napisao/la: ›
Uau! Banda nindža-studenata sistematički obrađuje komjutersku opremu sa svih osječkih fakulteta! Zbog straha od upisa u iduće godine i strašne bolonje, nindže koriste svoje japansko kompjutersko znanje da bi si sredili uvjet! Ukoliko im ne uspije, otet će avijone s Klise ili iz Čepina (one iz 2. svjetskog rata) i istovremeno će se zabiti u sve bitnije sveučilišne zgrade! Ili će kao bombaši samoubojice prerušeni u raskalšene trudne studentice raznijeti sebe i svu kompjutersko-papirnu opremu! Skandal!


osijek031.com smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Opljačkan Ekonomski fakultet? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::