Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » mPrijevoz: Osječani će se prvi u Hrvatskoj moći voziti u vozilima GPP-a koristeći NFC tehnologiju Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: roca Post Postano: 03.04.2013. 12:41

Respect što uvodite novu tehnologiju; meni osobno će ovo biti od koristi...ali pobogu daaaajte nam klimu u tramvajima i usisajte sjedala s vremena na vrijeme Rolling Eyes

#17:   Autor: perica_snk Post Postano: 03.04.2013. 14:52

roca je napisao/la: ›
Respect što uvodite novu tehnologiju; meni osobno će ovo biti od koristi...ali pobogu daaaajte nam klimu u tramvajima i usisajte sjedala s vremena na vrijeme Rolling Eyes


Klimatiziranje jednog tramvaja košta (zajedno sa uređajima za stabiliziranje napona i sl.) košta oko 100.000 kn, dok je cijena rabljenog tramvaja oko 70.000 kn. Osim toga korisnost takvog ulaganja je prilično upitna zbog čestog otvaranja vrata, tako da...

#18:   Autor: milo_moje Post Postano: 03.04.2013. 18:19

perica_snk je napisao/la: ›
Klimatiziranje jednog tramvaja košta (zajedno sa uređajima za stabiliziranje napona i sl.) košta oko 100.000 kn, dok je cijena rabljenog tramvaja oko 70.000 kn.

ti ove cifre bacaš iz iskustva, ili ...

perica_snk je napisao/la: ›
Osim toga korisnost takvog ulaganja je prilično upitna zbog čestog otvaranja vrata, tako da...

u ovome ima istine. baš me zanima kako su riješili taj problem u njemačkoj.

#19:   Autor: perica_snk Post Postano: 04.04.2013. 11:25

milo_moje je napisao/la: ›
ti ove cifre bacaš iz iskustva, ili ...


Da.

milo_moje je napisao/la: ›
u ovome ima istine. baš me zanima kako su riješili taj problem u njemačkoj.


Pretpostavljam tako što nemaju ljetne temperature od 40oC? Smile
Osijek031.com » Vijesti » mPrijevoz: Osječani će se prvi u Hrvatskoj moći voziti u vozilima GPP-a koristeći NFC tehnologiju Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::