Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Pusti vodu da zastave odu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: mariox Post Postano: 31.01.2013. 11:35

RoadToNowhere je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo može ići na top 10 najglupljih ideja ikada!

Mogao bih upotrijebiti onu reklamnu:Ali,to nije sve....jao si ga nama

#17:   Autor: DonQuijote Post Postano: 31.01.2013. 14:28

evil monkey je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolje je što je inicijator ideje tzv. Akademska zajednica Osijek. Akademska my ass. Very Happy
koja crna Akademska zajednica Osijek, to neka organizacija za koju nikada nisam cula? (ne govorim o standardnom pojmu akademske zajednice)

Ma neki političarčići (mislim da je HDZ-ova ekipa, ali me nemoj držati za riječ, ne pratim baš tu scenu), koji se sad bune jer im je HDSSB ukrao ideju. Smile

#18:   Autor: gladnikruha Post Postano: 31.01.2013. 15:15

Ako kojim slučajem ova kriminalistička stranka,koja sebe naziva demokratskom,pobjedi,izdržat ćemo mi i to !

Ali imam neki filing da će doći naredba iz EU ili iz vrha da stranka ratnog zločinca i profitera ne smije pobijediti !

Nadajmo se da će biti tako,jer pored tulavih i slijepih glasača,oni bi vladali godinama tu !

Najviše mogu dobiti ovaj mandat i to je to...A šta će onda biti ?
Glavaš će se vratiti iz zatvora...Onda smo svi najebali..
Destrukcija će poćeti....

#19:   Autor: anakonda Post Postano: 31.01.2013. 15:32

...ovako: osim pljuvanja po ovoj/onoj stranci, nitko osim @Osječanina nije iznio ideju tko bi bio bolji, pametniji, stručniji, whatever od ovih dosadšnjih svih redom.....ja se, na primjer, nadam da će naredba iz EU što spominje @gladnikruha doći da ne smije ni lažni magistar Đapić pobijediti.....i tako se i dalje vrtimo u istom začaranom krugu, jer nitko normalan ne želi biti na vlasti u rodnoj i plodnoj slavoniji na kraju svijeta.....

#20:  Re: Komentar: Pusti vodu da zastave odu Autor: moonshiner Post Postano: 31.01.2013. 15:54

Ako sam uredni platiša, onda mi dajte zastave Njemačke ili Švicarske, to su uredne države.

#21:   Autor: simo031 Post Postano: 31.01.2013. 22:43

gladnikruha je napisao/la: ›
Ali imam neki filing da će doći naredba iz EU ili iz vrha da stranka ratnog zločinca i profitera ne smije pobijediti !


E, to bi bio vrhunac demokracije...

#22:  Re: Komentar: Pusti vodu da zastave odu Autor: Stella1989 Post Postano: 04.02.2013. 11:33

Osječki vodovod naručio 3000 srpskih zastava kao kaznu za neplatiše osijek031.com smile

#23:   Autor: Ingo Post Postano: 04.02.2013. 11:46

mi se tu sprdamo ... ali kod puno nasih sugradjana ovekve debilane pale ... i dobit ce glas zbog tih zastava

#24:   Autor: milo_moje Post Postano: 11.02.2013. 21:09

Stella1989 je napisao/la: ›
Osječki vodovod naručio 3000 srpskih zastava kao kaznu za neplatiše osijek031.com smile


nije loša ideja,a ni prvi april nije daleko
koja bi to uzbuna bila da je ovo istina,protesti i peticije na sve strane
Osijek031.com » Vijesti » Komentar: Pusti vodu da zastave odu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::