Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Slogani iz reklama Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Alana Bates Post Postano: 19.07.2006. 18:23

Uvjerljivo najgore reklame su one u kojima Mirko Fodor nagovara ljude da kupe neki deterdžent za rublje: moja mama je samo isključivo zbog te reklame bojkotirala kupovinu tog proizvoda: "Ne bih ga kupila sad da je od zlata!", reče ta divna žena jednoč...

#17:   Autor: tonya Post Postano: 19.07.2006. 19:47

Ma ne, najbolji su bili Stela i Zuhra! Iako je i to bilo za T-com.
Zuhra: Ha, ha, Stela! Idemo na surfanje?
Stela: Mmmm... (blistav osmjeh i popunjen kupaći)
Alana Bates je napisao/la: ›
Uvjerljivo najgore reklame su one u kojima Mirko Fodor nagovara ljude da kupe neki deterdžent za rublje: moja mama je samo isključivo zbog te reklame bojkotirala kupovinu tog proizvoda: "Ne bih ga kupila sad da je od zlata!", reče ta divna žena jednoč...

A Mirko Fodor je inače strašno simpatičan. Zato sam obožavala Dobrojutrohrvatska.
BTW, to još postoji?
Ili još bolje pitanje: To netko gleda???

#18:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.07.2006. 21:01

ok, te reklame koje ste navele su malo stupidne, ali ona s kompom je udar na dostojanstvo roditelja koji svojoj djeci ne mogu priuštiti najbolji mobitel, sunčane, veliki džeparac ili auto kad maturiraju (kao što je svojedobno tadašnji, a možda i sadašnji gradonačelnik metropole nam Zagreba, izjavio da je kupio ćerkici auto za maturu jer je to zaslužila, u stilu, kakav bi on bio roditelj da to nije učinio - dakle, roditelji, kad vam djeca maturiraju AUTO ili ste luzeri, baš kao i vaša djeca).

#19:   Autor: Marigold Post Postano: 19.07.2006. 21:12

Ma mislim da malo pretjeruješ.....po tome se onda ne bi ništa trebalo ni reklamirat jer netko si uvijek nešto ne može priuštiti...
meni je ta reklama smiješna...
Osobno mrzim reklame u kojima se perilica pokvari-ono tipa A joooooj veš mašina mi se pokvarila...pa dođe majstor pa objašnjava kak bi trebali kupit taj neki proizvod kako perilica ne bi zahrđala ili štagod......Mislim da taj čiko baš i ne konta da kad bi svi to kupili i kad se ne bi kvarile perilice da bi on ostao bez posla....osijek031.com smile

#20:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.07.2006. 21:21

kontam, imamo različite kriterije, ali u reklami su otac i sin, otac u nekoj jadnoj odjeći......poluobrijan....
imam gadan osjećaj kad to vidim.
s druge strane, kad reklamiraju skupe automobile, namještaj i sl., ali na primjereniji način tipa "tko voli, neka izvoli", sve je o.k., ova reklama mi je baš fuj.

#21:   Autor: Marigold Post Postano: 19.07.2006. 21:33

Taj čovjek što glumi tatu treba dobit oscara- kako uspije složit samo taj izraz lica i taj tužan, posramljen pogled....nasmije me isto kao i ona starija reklama za pivo (Laško, mislim)-kad čovjek ulazi u bar sav pokisnut i naruči pivo a barmen prvo pogleda u njega pa u pivo i uzme ga pred njim i popije...a ovaj se još više pokunji osijek031.com smile

#22:   Autor: tonya Post Postano: 19.07.2006. 21:34

I meni je fuj! Ua! Napadajmo velike korporacije!
Inače, mene posebno iritirala reklama za Rondo c.
Daš mi Rondo c?
Bljak, nikad nisam ni jela te bombone!

#23:   Autor: Marigold Post Postano: 19.07.2006. 21:36

A najbolje reklame su mi za karlovačko sa Krešom Mikićem...odličan Hrvatski glumac( jeste gledali njegov film Volim te?)

#24:   Autor: DanicaV Post Postano: 19.07.2006. 21:37

ne podnosim kad bilo tko posramljuje ljude na bilo kojoj osnovi i na bilo koji način i bez obzira na medij........
jesam gadna narav, al' takva sam.

#25:   Autor: puki Post Postano: 19.07.2006. 22:58

Marigold je napisao/la: ›
( jeste gledali njegov film Volim te?)


jesam! bizarno, ali nisam se mogao sjetiti neki dan kak se zove film Smile
nisam cijeli, u biti...al ok je, koliko sam ga gledao. dobar glumac, definitivno.

#26:   Autor: wendy Post Postano: 20.07.2006. 4:22

Danice, slažem se s tobom što se tiče te reklame... I u meni ona izaziva takav osjećaj... Skroz je nekako... neprimjerena.

Slučajno sam nabasala na ovaj topic, pa ajde da napišem nešto što sam danas pročitala i bilo mi je totalno simpa...

Reklama je za Gavrilović paštete, čini mi se. One u tubi. Znate one njihove prpoznatljive tete, odnosno teta, odnosno, njihov zaštitni znak ili što već (vegetarijanka sam pa... hehe). Dakle, te tete kažu nešto u smislu "Mi volimo biti mažene... jer nismo konzerve." Eto, ne znam zašto ali to mi je bilo baš simpatično. Jednostavna, a dobra ideja. Umaraju me ove današnje reklame, neki jet-set wannabe i slično... kad reklama završi, nemaš pojma kakve veze ima s proizvodom koji predstavlja.

E, da, da ne zaboravim spomenut reklamu za peugeot, onu s bubamarama... zakon! Laughing

#27:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.07.2006. 9:01

tonya je napisao/la: ›
I meni je fuj! Ua! Napadajmo velike korporacije!
Inače, mene posebno iritirala reklama za Rondo c.
Daš mi Rondo c?
Bljak, nikad nisam ni jela te bombone!


Rondo C su super - reklama: ne baš tako super!

puki je napisao/la: ›
Marigold je napisao/la: ›
( jeste gledali njegov film Volim te?)


jesam! bizarno, ali nisam se mogao sjetiti neki dan kak se zove film Smile
nisam cijeli, u biti...al ok je, koliko sam ga gledao. dobar glumac, definitivno.


Ako bih birala jednog glumca u Hrvatskoj s kojim bih voljela raditi intervju, to bi bio Krešo Mikić: čitala sam bezbroj njegovih intervjua, i u svakom je drugačiji, u svakom kao da glumi drugu osobu (ili osobenjaka, radije). Njegovu karijeru pratim još od osnovne škole, on je naš, Osječanin, i mislim da sam ga i gledala u Malim komedijama i Smrti Ligeje. No u HNK-u nije već dugo.

wendy je napisao/la: ›
E, da, da ne zaboravim spomenut reklamu za peugeot, onu s bubamarama... zakon! Laughing


Mišljenja su podijeljena oko te reklame: neki misle da je strašna, drugi da je strašno simpatična.

A reklama za Poli? (ajte nemojte sad drvlje i kamenje po meni!)

#28:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.07.2006. 9:07

Najbolja "reklama" (plakat, promovirala se neka guma za automobile) mi je ona "Prijanja dobro uz svaku podlogu" (riba na slici je napravila spagu).

Naravno, ne zbog samog promo-plakata, vec zbog svega onoga sto je on izazvao i sto je uspio skinuti maske gomili ljudi koji se vole autoreferencirati kao "intelektualci".

The same goes za "Gavrilovicku" s "kitom medj' sisama".

Jebeno-ljigavo-impotentni krizarski puritanizam...

#29:   Autor: tonya Post Postano: 20.07.2006. 10:02

Dobre su ove sa Gavrilovićem u ulozi 007, hahahaha...

#30:   Autor: zlusch Post Postano: 20.07.2006. 10:48

kcimer je napisao/la: ›
Ja se sjecam - Slovenac, Japanac -> Lesnina podvuceno zutim!

Jok, ovo je bio neki debeli i brkati simpatični Slovenac u radnom odijelu. Od Lesnine se sjećam samo slogana.... bah, te moje male sive stanice....
Osijek031.com » Film i TV » Slogani iz reklama Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::