Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » PAPA JOE Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: CatCloe Post Postano: 24.01.2007. 11:21

isuse bože... možda da admin uvede neke psihološke testove za nove članove foruma... ili test opće kulture... inteligencije... pismenosti... minimalne količine zdravog razuma... anything!! osijek031.com smile

#17:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.01.2007. 11:40

ja sam za da se uvede pendrek!

a što se tiče papa joea iliti kod ruže, ako netko bude gladniji od mene, pa prije mene odluči provjeriti njihovu kuhinju, neka utiske podijeli sa svekolikim pučanstvom našeg vrlog foruma.

#18:   Autor: Rajnus Post Postano: 24.01.2007. 12:34

Ako se ne ispovracas od hrane onda ces od cigana Smile
Postali smo pravi pasaluk...nema sto....

#19:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.01.2007. 12:40

Rajnus je napisao/la: ›
Ako se ne ispovracas od hrane onda ces od cigana Smile
Postali smo pravi pasaluk...nema sto....

ako su cigani dobri i ako ne sviraju turbo-folk, ne da se neću ispovraćati, nego će mi postati omiljeni restoran!

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 24.01.2007. 12:46

pravi cigani su zaaaakon! Smile Smile

#21:   Autor: swamp Post Postano: 24.01.2007. 18:31

CatCloe je napisao/la: ›
pravi cigani su zaaaakon! Smile Smile

hamdija pogotovo Very Happy Very Happy

#22:   Autor: mali_ivica Post Postano: 24.01.2007. 21:12

mister slager je napisao/la (Pogledaj post): › jeste dabome! koj kurac če vama birc, kad imate za deci -deci kad dođete i 1 kad idete kuč!


evil pooding ? kak ti je glup nick
probaj ZLI KAJMAK il nešt još gluplje

Slovenac
Inače se kod nas : (ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će) Pišu kao Ć, a ne kao Č.
U Sloveniji se sve piše sa Č!
Tako sam jednom skinuo sa interneta: LETEČI ODRED!
Toliko o mom epohalnom znanju jezika....

#23:   Autor: Rajnus Post Postano: 25.01.2007. 9:16

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
ako su cigani dobri i ako ne sviraju turbo-folk, ne da se neću ispovraćati, nego će mi postati omiljeni restoran!


Priznajem samo trubače iz Dragačeva ili ciganski orkestar iz Budimpeste... Kako god... to je mjesto za Baranju, a ne kulturoloska atrakcija Osijeka

#24:   Autor: DonQuijote Post Postano: 25.01.2007. 12:41

Rajnus je napisao/la: ›
Priznajem samo trubače iz Dragačeva ili ciganski orkestar iz Budimpeste... Kako god... to je mjesto za Baranju, a ne kulturoloska atrakcija Osijeka

pričamo o restoranu, ne o kulturološkoj atrakciji.

metropola je metropola zato što pruža različite sadržaje različitim interesnim skupinama. dakle, ako ne mislimo ostati kaljuža i zaostala sredina, a to homogene sredine uglavnom (p)ostanu, moramo se pripremiti da će nam u grad doći još puno toga što nam se eventualno neće svidjeti, ali će se ipak dogoditi. i neka se dogodi. pa neka opstane ono za čega bude zanimanja. prirodna selekcija.

#25:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 25.01.2007. 12:49

DonQuijote je napisao/la: ›
metropola je metropola zato što pruža različite sadržaje različitim interesnim skupinama. dakle, ako ne mislimo ostati kaljuža i zaostala sredina, a to homogene sredine uglavnom (p)ostanu, moramo se pripremiti da će nam u grad doći još puno toga što nam se eventualno neće svidjeti, ali će se ipak dogoditi. i neka se dogodi. pa neka opstane ono za čega bude zanimanja. prirodna selekcija.


Tako je! Hoću Baranjce taksiste (imali bi apsolutnu prednost prolaska raskrižjima) , srbe - podunavce u Mcdonaldsu (Big Mek, xexe), Cigane - perače auta (izgubljeno - nađeno, ja puno stvari izgubim u autu), curice - Podravke (najbolje) i stare Šokice na tržnici (eeee, rakije i sira)... E to bi bio posao.
Osijek031.com » Nightlife » PAPA JOE Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::