Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Bentena Post Postano: 06.11.2011. 17:16

Tekstovi I Bareta i TBF-ovaca su sigurno neusporedivo kvalitetniji(a da uopce nisam pristrana) od onih sto ih pjevaju Pejakovic i Grdovic.
Mada mi od ovog drugog ne pada na pamet niti jedna pjesma...khm...nebitno.
Pejakovica uvijek nekako vezem uz njegove glasovne mogucnosti i uvijek se iznova cudim kad te iste koristi za pjevanje onoga sto pjeva.No,to je vjerovatno stvar izbora i onog sto "prolazi" za masu...

Ono sto mene smeta jest da netko ispred Grada odlucuje sto je to bas prigodno za SVE gradjane...i sto u taj lonac nisu onda stavili raznovrsnije izvodjace pa da si vecina iz buckurisa moze izabrati sto im odgovara.Tako nekako...

A,uostalom,skupit ce se tamo zavidna masa onih kojima je to ok...sigurno puno veca nego da su nedaj Boze organizirali neki klasicni koncert sa slobodnim ulazom...khm...

#17:   Autor: dr.jubar Post Postano: 06.11.2011. 18:47

Brick Top je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.


Goran Bare i Saša Antić su pjesnici, Mile Kekin također (prodani pjesnik, ali pjesnik). Njihov izričaj se prepoznaje i uvrštava u književnost.

A ovaj šund i kič...božem'prosti, mislim da su promašili. Predlažem kompaktniju i jeftiniju koncepciju u linku niže.

http://www.youtube.com/watch?v=kGJfaJAI3J0

#18:   Autor: Ingo Post Postano: 06.11.2011. 19:05

Cujem da se srakic napraviti ludu festu ove godine ... kapnulo mu nesto para ne planirano Smile

#19:   Autor: Zdrale Post Postano: 06.11.2011. 19:41

ajd napokon da smo dočekali nešto dobro za dan grada. iako je grdović bio nedavno s cocom i klapom bilo je super i bilo je puno ljudi što vole poslušati dobru zabavnu glazbu. u isto vrijeme i zlatko pejaković kojeg čekam ajme ajme godina a domaći je uh neprocjenjivo. a eto i za poneke zalutale i opće opasnosti. hvala gradonačelnče

#20:   Autor: Ingo Post Postano: 06.11.2011. 19:46

Zdrale je napisao/la (Pogledaj post): › ajd napokon da smo dočekali nešto dobro za dan grada. iako je grdović bio nedavno s cocom i klapom bilo je super i bilo je puno ljudi što vole poslušati dobru zabavnu glazbu. u isto vrijeme i zlatko pejaković kojeg čekam ajme ajme godina a domaći je uh neprocjenjivo. a eto i za poneke zalutale i opće opasnosti. hvala gradonačelnče


da, i ja volim tu underground scenu ... vidim da nam i vuco dolazi ... konacno je osijek postao pravi grad !

#21:   Autor: Zdrale Post Postano: 06.11.2011. 19:51

vuco je bio Very Happy

#22:   Autor: PreacheR Post Postano: 06.11.2011. 20:10

Smiješni ste. Upravo to je savršen profil izvođača za prosječnog simpatizera HDSSSB-a kojemu su pjesme naricaljke i tugovaljke gornji domet. Angažiranjem drugorazrednog županjskog hard rock benda je napravljen i mali kompromis prema građanima koji njeguju urbaniji zvuk i to je to. Svi bi trebali biti sretni i zadovoljni.

#23:   Autor: Mikro Post Postano: 06.11.2011. 20:27

Opća je Ok!

#24:   Autor: legica21 Post Postano: 06.11.2011. 23:00

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Angažiranjem drugorazrednog županjskog hard rock benda je napravljen i mali kompromis prema građanima koji njeguju urbaniji zvuk i to je to. Svi bi trebali biti sretni i zadovoljni.


DRUGORAZREDNOG??? Rolling Eyes Rolling Eyes

da su doveli Pink Floyd našli bi se pametni kojima bi i to bio drugorazredni band... kome se ne sviđa - NE IDE i amen!!

#25:  Re: Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada Autor: simo031 Post Postano: 06.11.2011. 23:36

Evo malo za zagrijavanje ...



#26:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 07.11.2011. 0:58

dr.jubar je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › krema hrvatske estrade ... porozni kukač čije pjesme se vrte oko nesreće/smrti/tuge/čemera/jada i najveća pijanica u rvata ... vrhunski ... nema šta

Tebi vjerojatno više pašu narkomani tipa Goran Bare (kojem je alkoholizam najmanja briga u životu), hašišari TBF-ovci i slični "legalisti" ili kakti najbolji bend u Hrvata, kojem je glavni sponzor Ožujsko.
Ah ti dvostruki kriteriji i licemjerstvo.


Goran Bare i Saša Antić su pjesnici, Mile Kekin također (prodani pjesnik, ali pjesnik). Njihov izričaj se prepoznaje i uvrštava u književnost.

A ovaj šund i kič...božem'prosti, mislim da su promašili. Predlažem kompaktniju i jeftiniju koncepciju u linku niže.

http://www.youtube.com/watch?v=kGJfaJAI3J0


E ako su to pjesnici ja sam Dante Alighieri!

#27:   Autor: Osječanin Post Postano: 07.11.2011. 1:00

bolje da su umjesto Grdovića doveli Joleta Smile

#28:   Autor: Zdrale Post Postano: 07.11.2011. 1:31

joleta za novu!!!

#29:   Autor: damir1 Post Postano: 07.11.2011. 10:00

Nevjerojatno je koliko ima ovih HDSSB-ovaca koji agitiraju za seljačiju. To oni rade vjerojatno po službenoj dužnosti kao članovi mladeži stranke. Što se toga tiče puno su organiziraniji čak i od HDZ-a i komunjara. Nije mi jasno kako je moguće da su sve listom Hrecegovci tako oštri slavonski regionalisti ???

#30:   Autor: Bentena Post Postano: 07.11.2011. 11:15

Kad su se pojavili u Saboru odjeveni u sokacke rekle mrak mi je pao na oci.Ne zato sto ne volim rekle, reklje, spenzlete, spenzle,jankele,bundzure...ili kako god vec koji kraj zove vunene veste,nego bas zato sto ih volim...a posebno onda kad ih i nose oni koji ih vole...

Sminkeraj,preseravanja da 'prostite i glumatanje mi dodje bas kao omalovazavanje tog istog predmeta,a time i onog sto taj odjevni predmet predstavlja u nekom sirem kontekstu...
Sad sam se maknula od teme glazbenih "poslastica" za Dan grada...mada kad se se iskreno promotri i jedno i drugo u osnovi udaraju na istu stranu...

Netko tko nista nezna o vunenim vestama vidjevsi ih na HDSSB-ovcima moze zakljuciti kako je to vezano uz njih,jednako kao sto netko moze zakljuciti da su Pejakovic i Grdovic domet ukusa gradjana grada Osijeka...

I jedno i drugo su krive percepcije.I krivi zakljucci.
No,i jedno i drugo,gle cuda,zive medju nama...posve ravnopravno s pravim istinama.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Pejaković, Grdović i Opća opasnost za Dan grada Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::