Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Gregorian report: publika iznimno zadovoljna, sotonisti ostali razočarani! [FOTO + VIDEO] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: wHITe Post Postano: 21.10.2011. 13:19

Izvedba grupe Gregorian je bila za svaku pohvalu dok je organizacija ravna nuli u pogledu puštanja ljudi u dvoranu (otvaranje samo jednog krila vrata da bi kasnije otvorili i ostala vrata), nepravovremenog obavještavanja publike o zabrani snimanja koncerta (nisam isti niti fotografirao, niti snimao), profesionalne fotografe koji su nekoliko ljudi na par minuta oslijepili, do ležernog hodanja žaštitara za vrijeme koncerta u prostoru između publike i bine na kojoj je grupa izvodila nastup, ovo je nadasve bio kulturni događaj gdje su svi ljudi imali sjedeče mjesto te nije bilo potrebe za ovakovim nadgledanjem. Sotonista nije bilo!

#17:   Autor: yux031 Post Postano: 21.10.2011. 17:04

wHITe je napisao/la: ›
Sotonista nije bilo!


bio sam Laughing a u nedjelju na ispovijed kod sra(č)kića..
i da - zbilja su briljantni!

#18:   Autor: Mother Earth Post Postano: 22.10.2011. 11:50

Odlično je bilo, stvarno sam uživala svaku minutu. Ženska rastura, naježila sam se svaki put kad bi ona pjevala! I još su otpjevali All I Need (iako je većini vjerujem nepoznata pjesma). osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile

Za osiguranje.. slažem se s vama osijek031.com smile

#19:   Autor: francika Post Postano: 22.10.2011. 12:06

yux031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
wHITe je napisao/la: ›
Sotonista nije bilo!


bio sam Laughing a u nedjelju na ispovijed kod sra(č)kića..
i da - zbilja su briljantni!

Sotono, vrijeme ti je da ideš egzorcistu!
Osijek031.com » Vijesti » Gregorian report: publika iznimno zadovoljna, sotonisti ostali razočarani! [FOTO + VIDEO] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::