Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Nogometnom klubu Osijek nemoguće odrediti vrijednost Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: simo031 Post Postano: 21.10.2011. 14:51

Sharon je napisao/la: ›
Što se mene tiče - da ovisi o mojoj građanskoj volji - ne bih dala niti pola svoje teško zarađene lipe za pokrivanje bezobraštine i bahatosti preplaćenih polupismenih šutača lopte i njihovih jezivo korumpiranih gazda. No, kao i obično, učinit će to predstavnici naroda, pa i mene same, ne pitajući nikoga ni za što. I onda će reći kako je to cijena demokracije, blebetat o koristima i promidžbi u svijetu koju nogomet nosi - sve sama populistička sranja. Hebe mi se znaju li u Patagoniji za priglupog Davora Šukera!

Na stranu što nogomet ne smatram ničim važnim u životu - ovdje se radi o mom revoltu jer u ovoj besparici i bijedi netko traži da se pokriva krađa i obijest u djelatnosti koja ne proizvodi ništa osim sramote i skandala - hoćeš navijačkih, hoćeš financijskih! Nogomet treba poslovati kao i svaki drugi gospodarski subjekt, i ako je to jedino rješenje - onda doista: ugasiti reflektore.

Moj potpis na svaku tvoju riječ.
No povijest je pokazala da političari trebaju naš glas, ne i naše mišljenje. Tako da će i dalje oni koji su na minimalcu, plaćati bahaćenje "zvijezda" NK Osijeka.

#17:   Autor: PEGY Post Postano: 21.10.2011. 15:01

Razz

Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 15:15; ukupno mijenjano 1 put.

#18:   Autor: kerpaspas Post Postano: 28.10.2011. 10:27

I u smrti Novalić pljačka ovaj klub. Umjesto da dotična obitelj plati za sav lopovluk 90-ih, još će ih se nagraditi...
Osijek031.com » Vijesti » Nogometnom klubu Osijek nemoguće odrediti vrijednost Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::