Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:

#16:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Autor: ajwar Post Postano: 20.06.2011. 20:51

sakloni me boze Sad

#17:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Autor: Vilenjak Post Postano: 20.06.2011. 20:52

 
btw. sad se sjetih. isti takav tenk (samo stariji model) stajao je kao spomen II. svj. ratu u Vinkovcima. iznad podvoznjaka na izlazu iz grada prema Nustru, pokraj danasnje INA-e. stajao i stajao, opominjao i opominjao, sjecao i sjecao, sve do... sve do novog rata devedesetih.
 

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 20.06.2011. 20:55

Vilenjak je napisao/la: ›
 
btw. sad se sjetih. isti takav tenk (samo stariji model) stajao je kao spomen II. svj. ratu u Vinkovcima. iznad podvoznjaka na izlazu iz grada prema Nustru, pokraj danasnje INA-e. stajao i stajao, opominjao i opominjao, sjecao i sjecao, sve do... sve do novog rata devedesetih.
 

eto vidiš, univerzalni spomenik!

#19:   Autor: muvifrik Post Postano: 20.06.2011. 21:00

Ljudi, majmun ušao u tenak!

#20:   Autor: aco091 Post Postano: 20.06.2011. 21:00

Jao spomenika, sad kad turisti navale:D

poslastica za rome - kradljivce aluminija železa i svega Smile

#21:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Autor: grissom Post Postano: 20.06.2011. 21:03

Ako nitko drugi, bit će zadovoljni klinci koji će se moći verati po "spomeniku".
Dok neko ne padne i razbije glavu.

#22:   Autor: Provokator Post Postano: 20.06.2011. 21:11

a šta tenk putuje u središte zemlje ?

#23:   Autor: mali od čače Post Postano: 20.06.2011. 21:18

bilo bi zakon da su ostavili motor, da se to čudo može i kresnit..kontam da bi padale oklade ko ima muda proterat tog đavla..i da, zašt se neće smjeti ispaljivat granate Sad pa de Sad .. baš mi je bezveze Sad

#24:   Autor: Mrky007 Post Postano: 20.06.2011. 21:35

Leon je napisao/la: ›


Iznos kojim će porezni obveznici Osijeka platiti ovaj spomenik nije poznat,


Kome nije poznat? Novinaru? Kojem novinaru zapravo?
Jel se pitalo nekoga kolko će novaca koštati..ja slušao radio jutros i rečeno je kolko će koštati. naravno pitanje se postavilo..al tko da postavi pitanje ??

Leon je napisao/la: ›
U našoj anketi pitali smo što o idejnom rješenju spomenika misle Osječani; na uzorku od 166 čitatelja njih 27% [46] odgovorilo je potvrdno Da, sviđa mi se!, Ne, ne sviđa mi se! misli 63% [106],


nemoj hebat?? 166 ljudi glasalo?? pa kak to nije bilo na dnevniku? pa trebalo je poslat Bubiju taj podatak da se dobro zamisli..106 ljudi je protiv..uuu pa to je snaga koja će dati idućeg gradonačelnika. U NEKOM FORUMSKOM SVIJETU GEEKOVA


po mom mišljenu tenk izgleda odlično, vraća misli u te ponosne dane kad smo goloruki stali na crtu protiv tzv JNa koja je onda ako se sjećate stala uz pobunjene srbe i četnike.

ta instalacija će pomoći da roditelji objasne djeci šta se ovdje dogodilo na jedan zanimljiv način, da objasne djeci koja neće nigdje imati naučiti to jer europa će nas natjerati da izbacimo to iz udžbenika!

#25:   Autor: ljilja Post Postano: 20.06.2011. 21:36

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › bilo bi zakon da su ostavili motor, da se to čudo može i kresnit..kontam da bi padale oklade ko ima muda proterat tog đavla..i da, zašt se neće smjeti ispaljivat granate Sad pa de Sad .. baš mi je bezveze Sad


GROZNO,UŽAS, fašizam i bolesno razmišljanje o ratu, gore nego partizanština!!!nikad više osijek neće biti grad. ovaj "spomenik" je rezultat bolesnih umova koji su došli niotkud i zavladali osijekom i od njega napravili palanku.usput, je li netko iz lokalnih vlasti uopće pitao osječane i osječanke žele li oni ovu nakaradu na raskršću? što će pomislit stranci koji ovom cestom ulaze i prolaze kroz grad? da su došli u prošlost, u sssrjot, u čaušeskov atar? gradonačelniče bubalo, zaista defektno razmišljaš i jeftino kupuješ glasačke poene...

#26:   Autor: silvio Post Postano: 20.06.2011. 21:46

...ZAKON SPOMENIK...

#27:   Autor: Kugla Post Postano: 20.06.2011. 21:53

...Meanwhile in Osijek...

#28:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Autor: beejay Post Postano: 20.06.2011. 21:57

Ovo je nešto u rangu onih bunkera u Albaniji!

#29:  Re: Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Autor: Dovla Šex Post Postano: 20.06.2011. 21:59

U početku mi se ova ideja o tenku i fići nije svidjala ali sad kad gledam mislim da će to biti sasvim ok. Ionako svaka budala ima svoje veselje, pa ako možemo godinama trpiti "one zahrđale radijatore " u samom centru grada onda mozemo dati šansu i malom fići.

#30:   Autor: chaknoris Post Postano: 20.06.2011. 21:59

Faking Top lista nadrealista.
Ali naši su nadrealisti ozbiljni.

Ovo je grozno. Prestrašno. Listam ovih dana knjigu "Osijek i okolica" i dođe mi loše kada vidim u što se sve pretvara.
Osijek031.com » Vijesti » Povratak u '91. - tenk na ulicama Osijeka! Idite na Prethodna  1, [2], 3, ... 13, 14, 15  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 15.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::