Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Quadrilla 2011. - maturanti - norijada [milenijska fotografija + galerija 031 + video] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: -nella- Post Postano: 12.05.2011. 17:02

PsychoSoldier je napisao/la: ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kako mi je sad neopisivo žao što nisam plesala Quadrillu kad sam bila maturant. Sad

ja plesao pa ko da i nisam. blackout... Laughing Laughing


ja trebao al sam na kraju skakao oko ovih sto su plesali Very Happy Very Happy


meni je sad taaaaakoooo krivo, i što sam dan provela u Belom, a ne u Osijeku. Na šta se sve dam nagovoriti... Shocked

#17:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 12.05.2011. 18:53

-nella- je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kako mi je sad neopisivo žao što nisam plesala Quadrillu kad sam bila maturant. Sad

ja plesao pa ko da i nisam. blackout... Laughing Laughing


ja trebao al sam na kraju skakao oko ovih sto su plesali Very Happy Very Happy


meni je sad taaaaakoooo krivo, i što sam dan provela u Belom, a ne u Osijeku. Na šta se sve dam nagovoriti... Shocked


a jbg, sta je tu je :/
meni je to,iako nisma plesao, jedan od najljepsih dana u zivotu i iako sam bio dobrano cuga vecine se sjecam i bilo je preludo Very Happy Very Happy uff sad mi naviru sjecanja i vratio bi se opet u taj dan

#18:   Autor: Stella1989 Post Postano: 12.05.2011. 19:41

-nella- je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
-nella- je napisao/la (Pogledaj post): › Kako mi je sad neopisivo žao što nisam plesala Quadrillu kad sam bila maturant. Sad

ja plesao pa ko da i nisam. blackout... Laughing Laughing


ja trebao al sam na kraju skakao oko ovih sto su plesali Very Happy Very Happy


meni je sad taaaaakoooo krivo, i što sam dan provela u Belom, a ne u Osijeku. Na šta se sve dam nagovoriti... Shocked

Da, stvarno šteta...mogle smo zajedno proslaviti kraj srednje...a vas 3 otišle u Beli, s kojim nemate nikakve veze, tek možda samo jedna persona Rolling Eyes ...trebale ste ostati u Osijeku da svi zajedno lijepo proslavimo. Laughing Ovak' nas nije bilo baš nešto puno iz razreda... Sad

A dobro, bar se sad nas dvije možemo družiti. Wink Btw, hoćemo na kolače prije 15-og?

#19:   Autor: ivicaosk Post Postano: 12.05.2011. 21:41

nikad mi nije bilo jasno od kad se plese cemu se maturanti vesele kad ce ih 85 posto zavrsit na birou

#20:  Re: Quadrilla 2011. - druga generalna proba [Galerija 031] Autor: zeros Post Postano: 18.05.2011. 15:30

Galerija 031: Quadrilla 2011. - druga generalna proba
[Foto: Daniel Antunović][18.05.2011. Županijska ulica]

#21:   Autor: Gangula brate Post Postano: 18.05.2011. 20:00

u nekim ranijim generacijama je bilo ne zamislivo skupiti maturante da rade bilo što zajedno, pogotovo da plešu na trgu Quadrillu ili što slicno.....onda je zabava bilo brašno, jaja, alkohol i što veći kretenizam.....a sad se otimaju da plešu, eto vremena se mjenjaju Smile
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Quadrilla 2011. - maturanti - norijada [milenijska fotografija + galerija 031 + video] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::