Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Odbiju li građani osobne podatke dati komunalcu, na vrata dolazi policija! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Ingo Post Postano: 23.12.2010. 22:52

autoritet komunalnih redara je otprilike kao onaj kod predsjednika razreda.

#17:   Autor: Vic.Mackey Post Postano: 23.12.2010. 23:11

ja ne kuzim.................polemizirat cemo oko ovlasti komunalnih redara, a nitko ne vidi da je "car gol"

#18:  Re: Odbiju li građani osobne podatke dati komunalcu, na vrata dolazi policija! Autor: DrugsBunny Post Postano: 24.12.2010. 10:30

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako planirate “iznajmiti” dio zgrade oglašivačima, morate za to dobiti dozvolu Grada. Također, ako, primjerice, neka od političkih stranaka bude poželjela svoje predizborne letke bacati iz aviona, morat će najprije ishoditi gradonačelnikovo odobrenje.


Ne znam zašto, ali mene ovo podsjeća na totaliratističke režime u kojima su nevladajuće stranke ilegalne ili u poluilegalnom položaju.

Drugim riječima, nevladajuće stranke se stavlja u puno gori položaj od vladajuće uz pomoć ovog komunalnog reda. Pa naš gradonačelnik je toliko dobar da bi mu i Goebbels, kao ministar propagande, zavidio. Very Happy

#19:   Autor: muvifrik Post Postano: 24.12.2010. 11:10

Ingo je napisao/la: ›
autoritet komunalnih redara je otprilike kao onaj kod predsjednika razreda.


Istina. Ako komunalcu ne daš osobnu, zove policiju. Na koji način će komunalac prisilno nekog zadržati do dolaska policije? I ako/kad dotični "pobjegne" od komunalca, kako će komunalac znati gdje isti živi, ako nije imao uvid u osobne podatke? Rolling Eyes

#20:   Autor: dr.jubar Post Postano: 24.12.2010. 18:33

123456 je napisao/la: ›
nicoll je napisao/la: ›
Meni ovo zvuči kao dobar početak rješavanja balkanskih navika ljudi...nadam se da će se ove mjere stvarno provoditi kak spada...


točno, vrijeme je da postanemo ono što smo i bili prije 100-injak godina, jedan uređen grad sa kulturnim i pristojnim ljudima...


o, mudra li gospodo, besavi li ste!

kultura življenja se proizvodi godinama, ne nameće se represijom.

#21:   Autor: Vic.Mackey Post Postano: 25.12.2010. 0:31

dr. jubar..................slazem se sa izjavom

#22:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 25.12.2010. 3:33

da li ovo znaci, da ak mi policajac dodje, on mi nemoze nista ako me komunalac ne trazi Smile

sto ce rec policajac djeluje tek kad komunalac nemoze nis Very Happy

#23:   Autor: nicoll Post Postano: 25.12.2010. 11:53

Neki da žive i tristo godina ne bi naučili neke stvari tako da je ptrebno ponekad nešto i nametnuti..ako živiš u gradu prihvati pravila koja vrijede za sve..

#24:   Autor: Vic.Mackey Post Postano: 25.12.2010. 14:36

pravila koje vrijede za sve, ta pravila treba odjebat pogotovo kad su mudro smisljena kako bi se marnula lova............pas mater

#25:   Autor: Đeđa_zaboravih_lozinku_od Post Postano: 25.12.2010. 16:00

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
točno, vrijeme je da postanemo ono što smo i bili prije 100-injak godina, jedan uređen grad sa kulturnim i pristojnim ljudima...


misliš li da se to postaje prekršajnim nalozima?

jokjok

#26:   Autor: Đeđa_zaboravih_lozinku_od Post Postano: 25.12.2010. 16:02

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › autoritet komunalnih redara je otprilike kao onaj kod predsjednika razreda.


osijek031.com smile

#27:   Autor: 123456 Post Postano: 25.12.2010. 16:40

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: ›
123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
točno, vrijeme je da postanemo ono što smo i bili prije 100-injak godina, jedan uređen grad sa kulturnim i pristojnim ljudima...


misliš li da se to postaje prekršajnim nalozima?

jokjok


Mislim. A ako ni prekršajni nalozi ne mogu ispraviti kontinuirano i generacijski prenošeno balkanoidno ponašanje, onda treba posegnuti i za još oštrijim metodama.
Osijek031.com » Vijesti » Odbiju li građani osobne podatke dati komunalcu, na vrata dolazi policija! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::