Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Majstor ide od vrata do vrata, nudi popravke i otima novac! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Majstor ide od vrata do vrata, nudi popravke i otima novac! Autor: Brick Top Post Postano: 11.12.2010. 13:20

Joj joj... kada vam netko nepozvan kuca na vrata i traži novac = pošaljite ga u rodni kraj. Čak i od komunacala, poštara, nekog trećeg uniformiranog, tražite dokumente, bilo šta što dokazuje tko su i što su. I tu nema nikakve pretjerane filozofije. Nažalost, živimo u vremenima kada ni vlastitoj rodbini ne možeš vjerovati, a kamoli strancu koji ti dolazi u kuću i traži novac.

#17:   Autor: tamna strana Post Postano: 11.12.2010. 16:16

Brick Top je napisao/la: ›
Joj joj... kada vam netko nepozvan kuca na vrata i traži novac = pošaljite ga u rodni kraj. Čak i od komunacala, poštara, nekog trećeg uniformiranog, tražite dokumente, bilo šta što dokazuje tko su i što su. I tu nema nikakve pretjerane filozofije. Nažalost, živimo u vremenima kada ni vlastitoj rodbini ne možeš vjerovati, a kamoli strancu koji ti dolazi u kuću i traži novac.


upravo to...
ne mogu vjerovati da ti netko pozvoni na vrata i traži unaprijed novac....a ti mrtvo hladno daš...iako ne o toj osobi ne znaš ništa...
zato i kažem...ako je netko toliko naivan...takve osobe i zaslužuju da budu prevarene...
žalosno al istinito...

pogotovo u doba...gdje više ne možeš ocekivati ni poštenje od rođenog brata....

#18:   Autor: Sir William Post Postano: 11.12.2010. 16:23

.. i onda se vrate po još novaca pa im ljudi daju.. i onda još jednom, i tako par puta..

pa ja nebi ni reko da me neko tako izvozo, sramota bi me bilo..

#19:   Autor: anjas75 Post Postano: 11.12.2010. 17:01

PEGY je napisao/la: ›
mene zanima kako bi policija reagirala kada bi ga se prijavilo? Rješavaju li oni takve slučajeve ili baš i ne?

Tesko da bi policija rijesila takvo sto, buduci da oni ne rjesavaju ni teze kradje i napade na ljude, a kada ih prijavite, jos ste vi sumnjivi...toliko o policiji...
Osim toga, potreban je dokaz, recimo racun, da je on zaprimio novac, i gad to zna, stoga ga ne izdaje.
Ljudima preostaje da rijese situaciju u koju su upali svatko na svoj nacin, najbolje kako zna i kako se snadje i da javno objave da postoji lopov koji vara ljude, da i ostalim ljudima skrenu paznju da NE TREBA VJEROVATI NIKOME.

#20:   Autor: FunkyLady Post Postano: 12.12.2010. 1:10

pavijan je napisao/la (Pogledaj post): › prema ovom opisu, izgleda da je prevarant supermario...

To su ti komentari zbog kojih obožavam čitati forum nakon što vidim da si nešto komentirao!

Najbolje riješenje je ne puštati tako random ljude u kuću i ne povjeravati im čak ni te sitne poslove prije upita o cijeni... pogotovo ako izgledaju kao Super Mario Laughing

#21:   Autor: Monstrum Post Postano: 12.12.2010. 9:54

eto ja bi baš volio da meni dođe na vrata da ga riješim jednim potezom zmajeve kandže
Osijek031.com » Vijesti » Majstor ide od vrata do vrata, nudi popravke i otima novac! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::