Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Konačno novi komunalni red Osijeka [Vijesti Osječke] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16: Grrrr !  Autor: doda1706 Post Postano: 06.12.2010. 20:44

valjda su napokon riješili i paljenje otpada...jer mi je pun klinac onih koji zapale svoju vlažnu "hrpicu" lišća i onda ja cijelo popodne ne mogu ni vrata na kući otvoriti od smrada i dima, a ne prozor.

#17:   Autor: Freya_os Post Postano: 07.12.2010. 0:10

A hoće li se napokon stati na kraj i osobi koja u Višnjevcu(na samom ulazu u mjesto) ima doslovno farmu krava?? Ili će kao i dosada komunalac svako malo naplatiti simboličnu kaznu,a od uklanjanja farme nista??

#18:   Autor: fear of the dark Post Postano: 07.12.2010. 13:16

Kad bi se bar zološkom po gradu stalo na kraj....a kontam si da neće...
nego će nas ili buditi pijetli...ili meketati ovce i slično....
sve to smeta,ali nikog briga.......samo se okrene glavu na drugu stranu i dobro....

#19:   Autor: The Forger Post Postano: 07.12.2010. 13:48

fear of the dark je napisao/la: ›
Kad bi se bar zološkom po gradu stalo na kraj....a kontam si da neće...
nego će nas ili buditi pijetli...ili meketati ovce i slično....
sve to smeta,ali nikog briga.......samo se okrene glavu na drugu stranu i dobro....


pa prijavi nadležnim institucijama ako komšo drži velociraptora u dvorištu Very Happy

#20:   Autor: SheOs Post Postano: 07.12.2010. 15:52

Posebno povjerenstvo za fasade?! To mi zvuči kao Povjerenstvo za lijepo što djeluje na području grada za koje mogu reći samo HA HA HA!
Osijek031.com » Vijesti » Konačno novi komunalni red Osijeka [Vijesti Osječke] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::