Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: tamna strana Post Postano: 14.10.2010. 14:49

ja bi kupio stado krava...i 10 košnica pcela...pa da i meni konacno tece med i mlijeko... Smile

ili druga opcija...ako bi vec osvojio nekakav milionski iznos...vratio bi dugove...pa ako što ostane...pocastio bi se cevapima i to ne sa obicnim cevapima...nego cevapima s vrhnjom Smile

#17:   Autor: exHOP3on Post Postano: 14.10.2010. 14:51

ak je dobitak nekih 3 ili više miljona kuna onda bi otišao na razne tečajeve po svijetu da usavršim nešto što želim raditi (u slobodno vrijeme), kupio birtiju, i besplatna "kafa" za forumaška druženja, jedan dio bi raspodijelio u 2-3 banke da dobivam neku pozitivnu kamatu (0,5% mjesečno na 900 000 kn nije mala stvar ak ne radiš ništa), također bi uložio u alternativne izvore energije za kuću...
i pun frižider crnog osječkog osijek031.com smile

#18:  Re: Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Autor: BrunCHI Post Postano: 14.10.2010. 14:55

kad bi mene pitali u dubokoj starosti što je bilo sa tim milijunima ja bi im odgovorio - većinu svog novca sam potrošio na kurve, kocku i alkohol... ostatak sam spiskao bez veze Razz

10% bih odmah potrošio na gluposti, 10% bih podjelio bratu, starcima, nešto prijateljima... ostatak bih podjelio na barem 5 dijelova... nešto bi išlo na oročenu štednju u 2-3 švicarske banke...dio bi išao na kupnju nekretnina i sl. ulaganja.. a sa zadnjim dijelom bi kupio ogromni hi-tech katamaran...pardon, trimaran, i putovao oko svijeta sa ljubavi svog života... i onda bi tu i tamo platio avionske karte prijateljima da malo partijamo na havajima, maldivima i ostalim divotama....

a kad bi dobio na eropskoj lutriji, recimo 200 milijuna eura - 150 milijuna bi uložio u Dok-ingov XD elektro-auto i konačno upisao Hrvatsku na kartu svjetske auto-industrije..

#19:   Autor: pavijan Post Postano: 14.10.2010. 16:04

umro bih vjerojatno u roku od mjesec dana...

#20:   Autor: Frost Post Postano: 14.10.2010. 22:28

Kupio si auto, napravio si kuću, ostalo bacio na štednju.

#21:   Autor: fear of the dark Post Postano: 14.10.2010. 22:46

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Mužu se jednostavno više nebih javljala, ono kao da me nema.


Laughing Laughing

pa uplatio bi u drž.proračun, ima li što plemenitije?

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

tamna strana je napisao/la: ›
ja bi kupio stado krava...i 10 košnica pcela...pa da i meni konacno tece med i mlijeko... Smile


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Da bar dobijete na lotu.... Smile


Zadnja promjena: fear of the dark; 14.10.2010. 22:49; ukupno mijenjano 1 put.

#22:  Re: Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Autor: josephine01 Post Postano: 14.10.2010. 22:49

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle........da se malo mašta...... Smile
kada bi osvojili pozamašnu svotu....neka cifra bude u milijunima....
Kako bi potrošili osvojeni iznos....na što... Rolling Eyes Smile


Dobro, ajd sad priznaj s koliko para raspolažeš? Razz

#23:  Re: Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Autor: fear of the dark Post Postano: 14.10.2010. 22:52

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle........da se malo mašta...... Smile
kada bi osvojili pozamašnu svotu....neka cifra bude u milijunima....
Kako bi potrošili osvojeni iznos....na što... Rolling Eyes Smile


Dobro, ajd sad priznaj s koliko para raspolažeš? Razz

hahahahahahha
na taj podatak bi se mogli nasmijati............ Wink
no samo sanjam......kao i većina...... Smile

#24:  Re: Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Autor: 1step2far Post Postano: 15.10.2010. 11:36

Prvo: otplatila sve kredite svojih bližnjih.
Uredila obiteljsku kuću jer je stradala od granata u ratu, dovršila svoju kuću, kupila mami auto, kupila auto sebi i mužu, otvorila zakladu za djecu ...
A onda, ako šta ostane, kupila stambenu zgradu i živjela od rente.
I možda upisala još neki faks ili tečaj.

#25:   Autor: trauma_os Post Postano: 15.10.2010. 13:47

Otplatila bi rotiteljima kredit, sebi riješila stambeno pitanje, kupila dva Harley Davidsona sebi i dragome, stan u New Yorku, po mogućnosti na Manhattannu, i na kraju bi kupila Airbus A380 Very Happy

Ne znam zašto kad maštam o takvim stvarima odmah mi dođe da uplatim loto.... osijek031.com smile

#26:   Autor: trauma_os Post Postano: 15.10.2010. 13:48

trauma_os je napisao/la: ›
Otplatila bi rotiteljima kredit, sebi riješila stambeno pitanje, kupila dva Harley Davidsona sebi i dragome, stan u New Yorku, po mogućnosti na Manhattannu, i na kraju bi kupila Airbus A380 Very Happy

Ne znam zašto kad maštam o takvim stvarima odmah mi dođe da uplatim loto.... osijek031.com smile



I zaboravila sam spomenitu jahtu i Rolce Roys-a Smile

#27:   Autor: PEGY Post Postano: 15.10.2010. 15:10

Šta će ti RolceRoys to više ni engleska kraljica ne vozi

#28:   Autor: trauma_os Post Postano: 15.10.2010. 15:22

Stara želja još iz djetinjstva... Put

#29:   Autor: -nella- Post Postano: 15.10.2010. 15:24

Ja bih Hondu Civic i Cadillac

#30:   Autor: Frost Post Postano: 16.10.2010. 1:35

-nella- je napisao/la: › Cadillac

CTS-V!!!!



Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Kako bi potrošili dobitak na Lotu? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::