Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Prosvjed žena u štiklama zbog rupa u Kapucinskoj!? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: -nella- Post Postano: 12.08.2010. 11:48

Koji sve idioti sjede u tim foteljama i dobijaju plaću za posao koji ne rade... i još nas sprda s tim svojim debilnim prosvjedima... nek si nabije tu štiklu u šupak.

#17:   Autor: huricane-girl Post Postano: 12.08.2010. 14:00

hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...

#18:   Autor: roca Post Postano: 12.08.2010. 14:07

sve je to teorija zavjere..u stvari je sve to namjerno tako projektirano kako bi legice što više nosile ravne pete, jer štikla ionako nije zdrava za kralježnicu Laughing

#19:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.08.2010. 14:38

huricane-girl je napisao/la: ›
hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...


nabijem ja tebi jednog šovinistickog Smile

no dobro....
da se mene pita...ne mora žemska nositi štikle
cak što više...ne mora nositi ništa

#20:   Autor: huricane-girl Post Postano: 12.08.2010. 15:18

tamna strana je napisao/la: ›
huricane-girl je napisao/la: ›
hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...


nabijem ja tebi jednog šovinistickog Smile

no dobro....
da se mene pita...ne mora žemska nositi štikle
cak što više...ne mora nositi ništa



samo tebe na sebi... Twisted Evil

#21:   Autor: tamna strana Post Postano: 12.08.2010. 15:35

huricane-girl je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
huricane-girl je napisao/la: ›
hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...


nabijem ja tebi jednog šovinistickog Smile

no dobro....
da se mene pita...ne mora žemska nositi štikle
cak što više...ne mora nositi ništa



samo tebe na sebi... Twisted Evil


u svakom slucaju ja sam na tebi najljepši modni detalj Very Happy

#22:   Autor: huricane-girl Post Postano: 12.08.2010. 15:36

tamna strana je napisao/la: ›
huricane-girl je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
huricane-girl je napisao/la: ›
hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...


nabijem ja tebi jednog šovinistickog Smile

no dobro....
da se mene pita...ne mora žemska nositi štikle
cak što više...ne mora nositi ništa



samo tebe na sebi... Twisted Evil


u svakom slucaju ja sam na tebi najljepši modni detalj Very Happy


buahahahahha.....al ga kenjas....

#23:   Autor: MegaSmrT Post Postano: 12.08.2010. 16:40

dobro šta sad. I ja sam miljon puta sjebo gumu na bicu na kojekakvim rupama na cesti u neosvjetljenoj ulici. de mi pomozite i recite kome i gdje da ja prosvjedujem. Koda morate nosit te fakin štikle po korzu i trgu. Natakneš šimike neke i šibaj. Neke i kuvaju doma u štiklama kako'm se čini...

#24:   Autor: maniche Post Postano: 12.08.2010. 18:25

huricane-girl je napisao/la (Pogledaj post): › hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...


hahaha jeste privlačne, pogotovo one koje sa štiklama hodaju kao po jajima Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

cirkus.

#25:   Autor: PEGY Post Postano: 12.08.2010. 20:44

Sve je to vrijeđanje ženske pameti.

#26:   Autor: huricane-girl Post Postano: 12.08.2010. 23:29

Ma bio prosvjed ili ne, tema je zanimljiva.... al bas ono za nasmijat se u ovim vremenima... po mom malo preozbiljno prezentirana, ali je fora...

#27:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.08.2010. 8:39

huricane-girl je napisao/la: ›
hm... sta reci... SOVINISTI!!!!! A upravo se zbog MUSKIH kao nose stikle, jer to VAMA bas lijepo.... i SEXY... nabijem vam petu stikle u dupe...

Ako ti samo zbog toga štikle nosiš (zato što se to nekom drugom sviđa, a ne tebi), onda bolje sjedi u kuću i više nikad nemoj izać van pred nas svinje muške.

#28:   Autor: huricane-girl Post Postano: 16.08.2010. 9:27

maco, ja nista ne radim sto ja ne zelim...

#29:   Autor: nake_rado Post Postano: 16.08.2010. 11:59

huricane-girl je napisao/la: ›
maco, ja nista ne radim sto ja ne zelim...

Onda si trebala napisati ˝upravo zbog muških nose štikle˝, a ne ˝upravo se˝. Ono bi izgledalo kao da ih druge nose zbog muškaraca, ovako u tvojem si i ti uključena.
A i ovo što sam ti citirao je po meni malo gluplji redoslijed riječi u rečenici.
Osijek031.com » Vijesti » Prosvjed žena u štiklama zbog rupa u Kapucinskoj!? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::