Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Kafiće zbog zabrane pušenja obilazilo 130 inspektora Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Zdrale Post Postano: 11.04.2010. 23:40

predoro hehe Very Happy

#17:   Autor: rockeros Post Postano: 11.04.2010. 23:51

McCountry sa pommesom i Colom, sa kojim unesem xyz otrova, ja i dalje sebe trujem sa time, ali Vama nista ne namecem.
Zar se i sami ne osjecate bolje kad izađete van mirisljavi, ociju koje nisu krvave i suzne?
Stoga, prihvatite taj zakon i prestanite biti sebicni Smile

ja ak se necu trovati u mcdonaldsu necu ici u mcdonalds.tebe nitko ne tjera da ides u kafice ostani u parku i uzivaj u svjezem zraku

#18:   Autor: exHOP3on Post Postano: 11.04.2010. 23:55

blacktatoo je napisao/la: ›
lolcina! bivsi smokeri su najgori. mogu mi drobit samo nepusaci, ti ne. imam zolju ak zatreba. Very Happy

uuuuuu, pa i dok sam bio pušač nisam se bunio protiv ovog zakona, dapače, što strože to bolje i nisam bio zadrti pušač unatoč konzumaciji 2-3 kutije dnevno tak da mislim da imam pravo drobit Smile

#19:   Autor: exHOP3on Post Postano: 11.04.2010. 23:56

rockeros je napisao/la: ›
ja ak se necu trovati u mcdonaldsu necu ici u mcdonalds.tebe nitko ne tjera da ides u kafice ostani u parku i uzivaj u svjezem zraku

i opet pretpostavka da su u kafićima samo pušači...

#20:   Autor: Zdrale Post Postano: 12.04.2010. 0:10

exHOP3on je napisao/la: ›
blacktatoo je napisao/la: ›
lolcina! bivsi smokeri su najgori. mogu mi drobit samo nepusaci, ti ne. imam zolju ak zatreba. Very Happy

uuuuuu, pa i dok sam bio pušač nisam se bunio protiv ovog zakona, dapače, što strože to bolje i nisam bio zadrti pušač unatoč konzumaciji 2-3 kutije dnevno tak da mislim da imam pravo drobit Smile


2-3 kutije dnevno i nisi zadrti pušač???? kolko bi treo 5 kutija ?!

#21:   Autor: exHOP3on Post Postano: 12.04.2010. 0:17

pa nisam bio, ni pred djecom nisam volio zapalit, a pušenje u zatvorenom mi je smetalo isto kao i nepušačima...

#22:   Autor: blacktatoo Post Postano: 12.04.2010. 0:18

lol za 2- 3 kutije!!!! bespredmetno je prepucavati se, brojke ce govoriti same za sebe. nismo mi zemlja za ovakav zakon, sad kad treba grabit pare sa svih strana.

#23:   Autor: exHOP3on Post Postano: 12.04.2010. 0:26

slažem se, nema se smisla prepucavat, no zanimljivo je čitat postove zaluđenih pušača...

#24:   Autor: blacktatoo Post Postano: 12.04.2010. 0:40

uopce se nisam izjasnila kao pusac, tako da.. ne misle svi nepusaci isto.. o tome se radi! stvari treba gledati globalno i trpat u suplji hrvatski dzep!

#25:   Autor: exHOP3on Post Postano: 12.04.2010. 0:57

pa mislim da je prestanak pušenja itekako dobro za džep, ne samo za pušača nego i za državu...

#26:   Autor: damir.88 Post Postano: 12.04.2010. 1:07

Bio sam preko ljeta u Londonu i mogu vam reći da su tamo ljudi prihvatili da se ne smije pušiti i amen. Puno je pubova koji nemaju terase pa puno ljudi stoji pred samim pubom, sa cugom i cigarom u ruci, na samom pločniku! Bez stolova ili stolica! To je njima normalno.
Isto tako kada smo prolazili kroz haustor koji ako ima 5m, ljudi su gasili cigarete da mogu proći. To je ono što nas naveliko razlikuje od njih, mentalitet.
Prihvatite to i promijenite malo svoje navike.

#27:  Re: Kafiće zbog zabrane pušenja obilazilo 130 inspektora Autor: MegaSmrT Post Postano: 12.04.2010. 2:06

Jebeš čovjeka koji neće ič na cugu s frendovima u birtiju zato što ne može pušit.
Ako ne možeš izdržat sat dva bez cigare, jbt, zaključaj se u pušnicu i umri.

#28:   Autor: PreacheR Post Postano: 12.04.2010. 7:01

blacktatoo je napisao/la (Pogledaj post): › lol za 2- 3 kutije!!!! bespredmetno je prepucavati se, brojke ce govoriti same za sebe. nismo mi zemlja za ovakav zakon, sad kad treba grabit pare sa svih strana.

Šta ti to znači 'nismo mi zemlja za ovakav zakon'? Ako se još strožija verzija ovakvog zakona provodi u jednoj Turskoj ili pak Albaniji, zemljama koje su gotovo sinonim za pušenje, ne vidim razloga da kod nas ne zaživi.
Kada sam bio pican još se pušilo u autobusima. To je tek bilo prestrašno. Danas nikome ne pada na pamet da zapali u autobusu. Isto će se (nadam se) dogoditi i s kafićima.


Zadnja promjena: PreacheR; 12.04.2010. 10:08; ukupno mijenjano 1 put.

#29:   Autor: tomi Post Postano: 12.04.2010. 9:36

Ne znam sto su pusaci tako osjetljivi kad im spomenes nesto oko cigarete..obruše se na tebe kao da si ih piknuo prstom u oko. Ali zato postanu manji od makovog zrna kad jedno jutro hračnu malo krvi.



usput... Smile

Pušači odbacuju cigaretu kad vide pušačka pluća

Sjecam se dok su na HRT isli oni antipusacki spotovi sa presjecima kojekakvih organa, to im isto nije pasalo (istina boli a?).

jos malo realnih "gadosti"

#30:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 12.04.2010. 9:57

MegaSmrT je napisao/la: ›
Jebeš čovjeka koji neće ič na cugu s frendovima u birtiju zato što ne može pušit.
Ako ne možeš izdržat sat dva bez cigare, jbt, zaključaj se u pušnicu i umri.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile tako je!
Osijek031.com » Vijesti » Kafiće zbog zabrane pušenja obilazilo 130 inspektora Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::