Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Lažni donator - Live! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: The Kid Post Postano: 28.12.2009. 9:59

Osječanin je napisao/la: ›
Naime, u trenutku kada su se počele davati donacije shvatio sam da nemam novčanik uz sebe te sam od dr. Nedeljka Bosanca (također vijećnik HDSSB-a, op.a.) posudio 10 kuna koje sam ubacio u posudu. Ne bih si nikada dopustio takvu blamažu, jer sam do sada sudjelovao u brojnim humanitarnim akcijama.

Autoru tog snimka prepuštam na savjest što ga je pustio u javnost te mu ujedno želim čestit Božić - rekao je Vukić, dodavši da je uvjeren da je snimka djelo nekoga s Osječke televizije.

Kao štene kad se uvali u svoju kakicu pa još jače smrdi. Po drugi put nas pokušava prevariti da je dao, kakve veze ima koja te kamera snimila, dali to opravdava?

#17:   Autor: PEGY Post Postano: 28.12.2009. 10:49

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:46; ukupno mijenjano 1 put.

#18:   Autor: centurion Post Postano: 28.12.2009. 10:50

a sta ako je stvarno dao?

#19:   Autor: toma_os Post Postano: 28.12.2009. 11:34

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › a sta ako je stvarno dao?


Dao je 9 870 kn, kažem vam ja Vukić je reinkarnacija Houdinija...

#20:   Autor: anakonda Post Postano: 28.12.2009. 11:41

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › a sta ako je stvarno dao?


...onda ti valjd jedini vjeruješ u to.... Rolling Eyes ...dobro je Pegy rekla, šta se onda bar nije maknio od te škrabice, nego je ovako samo napravio zadnjeg idiJota od sebe....ah, da - možda je išao po onoj da je i loša reklama bolja od nikakve....
...ah, Bože dragi - pa zar ne vidiš kakve političare imamo????...što ne baciš barem jednu peglu?????

#21:  Donacija političara Smile Autor: Defiant Post Postano: 28.12.2009. 11:52

kata fakin' strofa Smile

#22:  Re: Lažni donator - Live! Autor: Bastro Post Postano: 28.12.2009. 12:16



#23:   Autor: rizla Post Postano: 28.12.2009. 12:53

Znam tipa. Ljigav kao lignja, i guze bi dao ako će imati koristi. Fuj!

#24:   Autor: centurion Post Postano: 28.12.2009. 13:22

anakonda je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › a sta ako je stvarno dao?


...onda ti valjd jedini vjeruješ u to.... Rolling Eyes ...dobro je Pegy rekla, šta se onda bar nije maknio od te škrabice, nego je ovako samo napravio zadnjeg idiJota od sebe....ah, da - možda je išao po onoj da je i loša reklama bolja od nikakve....
...ah, Bože dragi - pa zar ne vidiš kakve političare imamo????...što ne baciš barem jednu peglu?????


ja kazem da ne treba napadati ovako javno nekog i izvrgnut ga ruglu ako niste 100% sigurni u to. pa ovo je ultimativna sramota od njega sad napravljena a niste sigurni jer dao ili ne. NE branim ga ja sada ali i meni se jednom dogodilo da sam zaboravio pederusu na slican skup i nisam imao nista osim par zutih gvozdenjaka i isto sam tako dao. bilo me je stid ali nisam se mogao bolje snaci i u tom trenu posuditi vise. Nij uopce bitno tko je taj covjek sada tu nego napadanej bez 100% sigurnosti. Ne ulazim ni u to kakav je on inace.

#25:   Autor: toma_os Post Postano: 28.12.2009. 14:22

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › a sta ako je stvarno dao?


...onda ti valjd jedini vjeruješ u to.... Rolling Eyes ...dobro je Pegy rekla, šta se onda bar nije maknio od te škrabice, nego je ovako samo napravio zadnjeg idiJota od sebe....ah, da - možda je išao po onoj da je i loša reklama bolja od nikakve....
...ah, Bože dragi - pa zar ne vidiš kakve političare imamo????...što ne baciš barem jednu peglu?????


ja kazem da ne treba napadati ovako javno nekog i izvrgnut ga ruglu ako niste 100% sigurni u to. pa ovo je ultimativna sramota od njega sad napravljena a niste sigurni jer dao ili ne. NE branim ga ja sada ali i meni se jednom dogodilo da sam zaboravio pederusu na slican skup i nisam imao nista osim par zutih gvozdenjaka i isto sam tako dao. bilo me je stid ali nisam se mogao bolje snaci i u tom trenu posuditi vise. Nij uopce bitno tko je taj covjek sada tu nego napadanej bez 100% sigurnosti. Ne ulazim ni u to kakav je on inace.

On je inače jedan od najkvalitetnijih kadrova koje je Slavonija iznjedrila posljednjih 15 godina, što je dokazao brojnim uspjesim tijekom školovanja, a to iz dana u dan potvrđuje i na svom radnom mjestu kao i u rodnom gradu.
Ja se slažem s tobom i 100% sam siguran da je ubacio nešto.
Ovi ovdje što se naslađuju njega zapravo mrze jer je on mlad, lijep i uspješan, a oni nisu...

#26:   Autor: Madcaptin Post Postano: 28.12.2009. 15:26

Dečki jel vi to po zadatku? Kolko dobijete po postu?

#27:   Autor: PEGY Post Postano: 28.12.2009. 15:36

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 11:46; ukupno mijenjano 1 put.

#28:   Autor: Brick Top Post Postano: 28.12.2009. 15:48

toma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ovi ovdje što se naslađuju njega zapravo mrze jer je on mlad, lijep i uspješan, a oni nisu...

Tako je! A da samo vidiš kakvu divojku plavojku ima taj Vukić... on je lola i po!

#29:   Autor: Uma Post Postano: 28.12.2009. 15:56

toma_os je napisao/la: ›
On je inače jedan od najkvalitetnijih kadrova koje je Slavonija iznjedrila posljednjih 15 godina, što je dokazao brojnim uspjesim tijekom školovanja, a to iz dana u dan potvrđuje i na svom radnom mjestu kao i u rodnom gradu.
Ja se slažem s tobom i 100% sam siguran da je ubacio nešto.
Ovi ovdje što se naslađuju njega zapravo mrze jer je on mlad, lijep i uspješan, a oni nisu...



aaahahahahahaha hahahahaha najkvalitetnijih kadrova što ja Slavonija iznjedrila posljednjih 15 godina jaaaoooo hahahahahaha......ajde Glavaševe guzne i podguzne životinjice, priznajte da vam prijete, naterali su vas ovo pišete jel da? jer ako nisu..... jaooo ahahahahaha!!! pa slika govori 1000 rjeci ej.....o cemu vi pricate???

#30:   Autor: centurion Post Postano: 28.12.2009. 16:50

kontam da se toma_os sprda a vi nasjeli
Osijek031.com » Politika » Lažni donator - Live! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::