Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Za promociju 2.000 kuna, a ne dobiju ni čašu hladne vode!? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: morgan Post Postano: 03.12.2009. 20:40

reketarenje na posve legalan način

#17:   Autor: PreacheR Post Postano: 03.12.2009. 22:27

Pazi ovo, troškovi prijevoda na latinski. Mo'š mislit posla, pa ne prevode bibliju nego jebena 3 reda. Zaglavlje i ostala sranja su ionako na svakoj diplomi ista.

#18:   Autor: dr.jubar Post Postano: 03.12.2009. 23:18

pavijan je napisao/la: ›
čisti primjer akademske mafije...


samo mafija. nemaju oni veze s akademskom tradicijom!

#19:   Autor: non plus ultra Post Postano: 04.12.2009. 8:04

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loza je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
E sad, ako se novopečeni doktor znanosti želi paradirati na svećanosti kao Batman, ako želi lijepo dizajniranu i na latinskom napisanu diplomu koja mu jedino može koristiti da je urami i stavi na zid primaće sobe kako bi je svi gosti mogli vidjeti... E to moj gosn doktor valja platiti.


da dobiješ papir na kojem piše dr. sc. moraš platit 2000. it's as easy as that. ak ne platiš nema niš od papira od dokaza da si doktoriro pa htjeo se ti šepirit il ne platit moraš. isto je i s diplomom nakon završenog faksa. 450 kn plati htjeo il nehtjeo, ak ne platiš nema ništ od papira na kojem piše da si diplomiro, nema ništ od radne knjižice u kojoj piše DIPLOMIRAO


ee... nije bas ni tako Smile nakon diplome dobiješ privremenu potvrdu tj. uvjerenje s kojim nastupas kao i s diplomom, barem što se radne knjižice tiče Smile


i od toga nemaš ništa. ni jedan poslodavac koji traži vss neće te zaposlit zbog toga Smile moraš donjet diplomu kako god okreneš, a nju neš dobit dok ne platiš


Gluposti! Ja sam se zaposlio na temelju te potvrde i što se tiče poslodavca, nisam mu nikada ni morao donositi diplomu.

#20:   Autor: Otofx Post Postano: 04.12.2009. 9:29

Pa nije baš sve tako crno. Za te novce ipak dobiju potpuno novu togu koja nije za bacit! (Osim što je za bacit.)

#21:   Autor: Monstrum Post Postano: 04.12.2009. 10:22

non plus ultra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Loza je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): ›
E sad, ako se novopečeni doktor znanosti želi paradirati na svećanosti kao Batman, ako želi lijepo dizajniranu i na latinskom napisanu diplomu koja mu jedino može koristiti da je urami i stavi na zid primaće sobe kako bi je svi gosti mogli vidjeti... E to moj gosn doktor valja platiti.


da dobiješ papir na kojem piše dr. sc. moraš platit 2000. it's as easy as that. ak ne platiš nema niš od papira od dokaza da si doktoriro pa htjeo se ti šepirit il ne platit moraš. isto je i s diplomom nakon završenog faksa. 450 kn plati htjeo il nehtjeo, ak ne platiš nema ništ od papira na kojem piše da si diplomiro, nema ništ od radne knjižice u kojoj piše DIPLOMIRAO


ee... nije bas ni tako Smile nakon diplome dobiješ privremenu potvrdu tj. uvjerenje s kojim nastupas kao i s diplomom, barem što se radne knjižice tiče Smile


i od toga nemaš ništa. ni jedan poslodavac koji traži vss neće te zaposlit zbog toga Smile moraš donjet diplomu kako god okreneš, a nju neš dobit dok ne platiš


Gluposti! Ja sam se zaposlio na temelju te potvrde i što se tiče poslodavca, nisam mu nikada ni morao donositi diplomu.


ti. neki su imali drugačija iskustva kod više poslodavaca.
Otofx je napisao/la: ›
Pa nije baš sve tako crno. Za te novce ipak dobiju potpuno novu togu koja nije za bacit! (Osim što je za bacit.)

toga se dodatno plaća, al dobiješ kartonsku kapicu Smile

#22:  Re: Za promociju 2.000 kuna, a ne dobiju ni čašu hladne vode!? Autor: -B- Post Postano: 04.12.2009. 13:36

Nisam sigurna kakav je slučaj na promociji doktora, no kad diplomiraš primoran si dati novac za togu, no ista ne ostaje u tvome vlasništvu, već je traženi iznos samo za iznajmljivanje!!!

#23:   Autor: PEGY Post Postano: 04.12.2009. 14:55

Ja sigurno neć` doktorirat.
Osijek031.com » Vijesti » Za promociju 2.000 kuna, a ne dobiju ni čašu hladne vode!? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::