Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Mini Teatar: Doček nove godine 2010. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Svebor Post Postano: 30.12.2009. 21:06

@maddox_rumble
ma to je bila jedna interna poruka sa izvjesnom dozom zajebancije, bez pretjeranog generaliziranja. ali bojim se da je zdrav razum uslijed prekomjerne količine uživanja različitih supstanci davno napustio osobu kojoj je upućena. no, osim poteškoća u razumijevanju, propuh u mozgu za nuspojavu očito ima i rupe u sjećanju.

uzgred budi rečeno, vrata Kluba otvaraju se od 21 sat, a party traje do dugo u idući dan... Smile

#17:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 30.12.2009. 22:29

Svebor je napisao/la: ›
@maddox_rumble
ma to je bila jedna interna poruka sa izvjesnom dozom zajebancije, bez pretjeranog generaliziranja. ali bojim se da je zdrav razum uslijed prekomjerne količine uživanja različitih supstanci davno napustio osobu kojoj je upućena. no, osim poteškoća u razumijevanju, propuh u mozgu za nuspojavu očito ima i rupe u sjećanju.

uzgred budi rečeno, vrata Kluba otvaraju se od 21 sat, a party traje do dugo u idući dan... Smile


ne znam ja tko uživa supstance, ja il ti (po tvome višegodišnjem studiranju prve godine učiteljskog, reklo bi se ti..)

a o čemu pričaš to stvarno ne kužim, izmotavaš se tu i baljezgaš bzvz. da mi dižeš tlak i stvarno na svašta pomišljam od tvog lupetanja.

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r6Ws0dv2I8c&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r6Ws0dv2I8c&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ĆAO! xD

#18:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 30.12.2009. 22:30

eo i opet ovaj forum i njegove boljke xD

#19:   Autor: chuposh Post Postano: 31.12.2009. 0:08

Svebor je napisao/la: ›
osijek031.com smile hej, smanji sa supstancama pa ćeš osjećati manje potrebe biti bezobrazan. vjerovao ili ne, ali stvarno imam blago iskrivljenu kičmu. smatram kako je ipak daleko odvratnije angažirati vlastitu djevojku da radi prljavi posao koji si do sada redovito sam obavljao. Embarassed

kako god bilo, tebi hvala na uputama.Very Happy
pa hajde da zaključimo još jedno ovo naše oftopičarenje u nadi da ćemo svi imati veselu, zdravu i bogatu 2010. godinu!
osijek031.com smile osijek031.com smile

i da još nešto...ja da to nisam htjela poslati...nebi!! neće meni nitko govorit šta ću raditi! Wink

#20:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 31.12.2009. 0:44

chuposh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
osijek031.com smile hej, smanji sa supstancama pa ćeš osjećati manje potrebe biti bezobrazan. vjerovao ili ne, ali stvarno imam blago iskrivljenu kičmu. smatram kako je ipak daleko odvratnije angažirati vlastitu djevojku da radi prljavi posao koji si do sada redovito sam obavljao. Embarassed

kako god bilo, tebi hvala na uputama.Very Happy
pa hajde da zaključimo još jedno ovo naše oftopičarenje u nadi da ćemo svi imati veselu, zdravu i bogatu 2010. godinu!
osijek031.com smile osijek031.com smile

i da još nešto...ja da to nisam htjela poslati...nebi!! neće meni nitko govorit šta ću raditi! Wink


kak si ti luda e! xD

kak ću ja dobit ban na forumu xD

#21:   Autor: Svebor Post Postano: 01.01.2010. 20:30

bilo supika! cuge i klope u izobilju. kuriozitet mi je bio i to što su neki ljudi čak iz susjedne države došli slaviti u klub novu. meni ništa nije falilo osim malo više metala. Very Happy
Nastavak u subotu:

Citat: › Za sve one koje nije savladao novogodišnji mamurluk... Smile

Klub Mini Teatar poziva Vas da prvu novogodišnju subotu (2. siječnja) provedete u dobroj atmosreri uz dobru glazbu. Vrata su širom otvorena od 21 sat, a ulaz je besplatan!

Cuga je dobro rashlađena za vruću zabavu koja se sprema, a glazba dovoljno raznolika da zadovolji gotovo svaki glazbeni ukus.
DJ BigDick uvažava sve Vaše želje i zadovoljava sve Vaše potrebe... ukoliko su razumne. ;-)

#22:   Autor: d_grassa Post Postano: 28.12.2010. 19:13

A jeste jadni...Teatar je propo.

#23:   Autor: Mother Earth Post Postano: 28.12.2010. 19:45

d_grassa je napisao/la: ›
A jeste jadni...Teatar je propo.


?

#24:   Autor: d_grassa Post Postano: 29.12.2010. 9:04

Nešto nije jasno?

#25:  Re: Mini Teatar: Doček nove godine 2010. Autor: maniche Post Postano: 29.12.2010. 10:00

ako smijem samo pozdraviti mateu!Very Happy
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Mini Teatar: Doček nove godine 2010. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::