Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Krah tržišta nekretnina: Cijene stanova niže 15%, kupaca nema! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Krah tržišta nekretnina: Cijene stanova niže 15%, kupaca nema! Autor: Osječanin Post Postano: 12.11.2009. 23:20

dario_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Tako se, primjerice, stan na Jugu od 28 četvornih metara, koji se prošle godine vrlo brzo mogao prodati za tridesetak tisuća eura, sada nudi za 26 tisuća eura. Na Sjenjaku se stan od 68 kvadrata, koji se lani lako prodavao za 78 tisuća eura, sada nudi za 70 tisuća eura[/i], kaže Matijević.


Za te novce se naprave kućerine u prigradskim naseljima Višnjevac, Josipovac, Bilje, Tenja... gdje je ionako bolje za živjeti nego u gradu. Samo jedna moja soba je 28 kvadrata a tu se za stan od toliko kvadrata traži 30 tisuća eura. Ludo, nema što.


Baš to! Za novce za koje sam mogao kupiti dvosoban stan na Sjenjaku ovdje u jednom selu blizu Osijeka imam dvije kuće i još štošta uz njih Wink
Osijek031.com » Vijesti » Krah tržišta nekretnina: Cijene stanova niže 15%, kupaca nema! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::