Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Nitko ne reagira na zlostavljanje životinja na osječkoj autotržnici Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: audiworld Post Postano: 25.09.2009. 8:33

polomit noge... na rubu egzistencije..ko ga jebe... šta ok je onda i kad neke ''kulture'' prodaju djevojčice za 1000 eura..i to je ok? jel ipak..egzistencija je u pitanju.. molim bez glupih odgovora, tipa: USPoREĐUJŠ ČOVJEKA I ŽIVOTINJU

#17:   Autor: PowerPuff Post Postano: 26.09.2009. 13:20

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la: ›
a zanima me da ste vi na mjestu tih ljudi koji vrlo vjerovatno žive na rubu socijalnog statusa, sigurno bi i onda govoritili "joj jadni peseki i golubovi , treba pozatvarat ljude koji ih tako drže" .. Ko jebe psa, goluba, žirafu i način na koji se tretiraju kad je u ovim slučajevima ljudski život na rbu egzistencije ?

znači.....tebe možemo zatvorit,prodavat....mučit u kavezu ..al jbga..opravdano je, životna egzistencija mi je ugrožena....
..jbga...nisu ti ljudi jedini u lošoj situaciji...nisam ni ja u idiličnoj...al ne mučim psa na +35 u maloj kutijici....
..imam pse prodajem ih...al mi nikada nije palo na pamet da ih nosim tamo....na to sunce i u kutiji za cipele da držim 2-3 štenca...
........................
inače,sekolu svaka čast za ovaj članak...



Pokušaj uhvatiti poantu posta...

Ma nisi ti bio kruha gladan.
A daj boze da i ne budeš..

#18:   Autor: sokrat Post Postano: 26.09.2009. 15:00

PowerPuff je napisao/la: ›

Pokušaj uhvatiti poantu posta...

Ma nisi ti bio kruha gladan.
A daj boze da i ne budeš..

draga moja itekako sam bio gladan...itekako.....
..................
nema tu poante......smatram da nikakvo opravdanje nije priuštit životinjama tretman kakav imaju na auto-pijaci.....pa makar i gladan bio....

#19:   Autor: morgan Post Postano: 27.09.2009. 23:04

ne shvaćam borce za životinje ozbiljno iz jednostavnog razloga što su selektivni.bez pardona će pojesti ribu, ubiti komarca,pauka ili štakora al će život dat' za pravo nekog psa ili mačke.

#20:   Autor: sokrat Post Postano: 27.09.2009. 23:27

...ma morgane nije uopće bitno o kojoj se životinji radi....
ok nek ljudi prodaju....ali samo jedna mala doza humanosti nije na odmet.....
....
jedina je zamjerka komentar da se nehumanost opravdava egzistencijalnom ugroženošću...
Osijek031.com » Vijesti » Nitko ne reagira na zlostavljanje životinja na osječkoj autotržnici Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::