Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Požar: robna kuća Doma! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Gori robna kuća Doma! Autor: anakonda Post Postano: 05.06.2009. 13:24

_nella_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo ljudi, posebna akcija - besplatni proizvodi za samotamnjenje SAMO u donjogradskom DM-u Very Happy


...neukusan ti je komentar....

#17:   Autor: tenjac Post Postano: 05.06.2009. 13:27

Izgorio Getro,sada Doma,sljedeci je na redu Super,onda mislim da ce polako pocet goriti Biljemerkant jel imaju jako slabu potrosnju,zemljiste kod Svilane nemogu prodat austrijancima za "shoping park Osijek"jel su ovi odustali od ulaganja u Osijek.Zapaliti postojece trgovine pred konkurencijom sa zapada,Kaufland,Interspar,Emezzeta,uskoro Avenu Mal.uzet od drzave i osiguranja novce i mir bozji.Naivci kojih je ovdje jako puno vjeruju da se zapalilo od jakog vjetra sa nasickog bajera..eh,samo staces,u zivotu ima naivnih,slijepih i GLUPIH,ovih trecih najvise ovdje.
ZIVI VESELI BILI!!!

#18:   Autor: tenjac Post Postano: 05.06.2009. 13:29

anakonda je napisao/la: ›
_nella_ je napisao/la (Pogledaj post): › Ajmo ljudi, posebna akcija - besplatni proizvodi za samotamnjenje SAMO u donjogradskom DM-u Very Happy


...neukusan ti je komentar....
Kometar je super,pa ja bi ga dao za "snagu grada da bude na prvoj stranici razvitka Osijeka.

#19:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 05.06.2009. 13:31

Ma daj, svugdje vidite nekakvu zavjeru; pitajte nekoga tko je imao prilike posjetiti skladišta manjih Konzuma u kakvom su stanju ista sa stajališta protupožarne zaštite i sanitetskih uvjeta. Više od polovine Konzuma bi trebalo odmah zatvoriti.

#20:   Autor: nora Post Postano: 05.06.2009. 13:35

tenjac je napisao/la (Pogledaj post): › Naivci kojih je ovdje jako puno vjeruju da se zapalilo od jakog vjetra sa nasickog bajera..eh,samo staces,u zivotu ima naivnih,slijepih i GLUPIH,ovih trecih najvise ovdje.
ZIVI VESELI BILI!!!


Pa ako su ti svi glupi ovdje, onda im nemoj ni pisati. Preglupi su - neće te shvatiti.

#21:   Autor: josephine01 Post Postano: 05.06.2009. 13:36

Idem se onda ugrijat na plamen kod Dome da ne moram palit grijanje.

#22:   Autor: tenjac Post Postano: 05.06.2009. 13:37

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ma daj, svugdje vidite nekakvu zavjeru; pitajte nekoga tko je imao prilike posjetiti skladišta manjih Konzuma u kakvom su stanju ista sa stajališta protupožarne zaštite i sanitetskih uvjeta. Više od polovine Konzuma bi trebalo odmah zatvoriti.
Lega,pajdo,buraz...Getro je izgorio samo u Osijeku,znaci od 12 centara po Hrvatskoj isti Getro izgori u Osijeku,kako bas ovdje????neznas odgovor,znam,recu ti ja...Getro je u Osijeku radio sa manjkom i to velikim,naspram Getroa u Umagu,Rijeci,Varazdinu koji rade izvrsno,osjecki je bio u manjku,dolazi ti avenu mal 100 metara od bivseg getroa.kod papnonije znaci ce biti avenu mal,Gucic stari lopov i prefrigana lisica osjeti da je konkurencija opasna,kaze svojim janjevcima,neznas ni to da je Gucic janjevac,inace najsposobniji ljudi,albanski mentalitet trgovaca,zapalice se Getro gdje su bambusove baklje i dobicemo od osiguranja vise nego sto vrijedi i sam objekat i roba unutra,nisu izneli ni cackalicu,da bude uvjerljivo,al samo za naivce.

#23:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 05.06.2009. 13:46

tenjac je napisao/la: ›
Lega,pajdo,buraz...Getro je izgorio samo u Osijeku,znaci od 12 centara po Hrvatskoj isti Getro izgori u Osijeku,kako bas ovdje????neznas odgovor,znam,recu ti ja...Getro je u Osijeku radio sa manjkom i to velikim,naspram Getroa u Umagu,Rijeci,Varazdinu koji rade izvrsno,osjecki je bio u manjku,dolazi ti avenu mal 100 metara od bivseg getroa.kod papnonije znaci ce biti avenu mal,Gucic stari lopov i prefrigana lisica osjeti da je konkurencija opasna,kaze svojim janjevcima,neznas ni to da je Gucic janjevac,inace najsposobniji ljudi,albanski mentalitet trgovaca,zapalice se Getro gdje su bambusove baklje i dobicemo od osiguranja vise nego sto vrijedi i sam objekat i roba unutra,nisu izneli ni cackalicu,da bude uvjerljivo,al samo za naivce.


Ma naravno! Vasceli se svet urotio protiv grada na dravi, jebote!
Misliš da je Getro bio jedini koji je poslovao sa gubitkom? Što kažeš na Metro ili Baumax?
Neki od njih ne mogu pokriti račune grijanja zimi svojim prometom. Očekuješ li požare i tamo uskoro?

#24:   Autor: asko Post Postano: 05.06.2009. 17:01

vidim da većina ovdje misli da su osiguravajuće kuće naivne i glupe pa se zato pale robne kuće

#25:   Autor: Anastazija Post Postano: 05.06.2009. 17:26

Tenjac, ne znam stvarno kakve bi veze ovaj požar trebao imati s politikom. Hoćeš li mi, molim te, polako i jasno objasniti, malo teže shvaćam neke stvari? Kakve veze imaju nedavni izbori?

#26:   Autor: Fifa Post Postano: 05.06.2009. 17:40

a možda se zapalilo slučajno Cool Laughing, a možda o ne...
idući meteor koji udari u zemlju je isto jedan od poteza jedne od ovdašnih političkih stranki.. Razz Cool Laughing

#27:   Autor: Angelium Post Postano: 05.06.2009. 18:07

A ma daj, koji vam je k...c? još samo čekam komentar nekoga koji tvrdi da su sve to tajne službe zapalile jer nekome na vrhu države ne odgovara da Osijek ima Domu ili Getro... Bože pomozi! Getro je bio kontrukcija da boli glava i izgorio je zbog nečijeg fušeraja prilikom stavljanja instalacija. A kod Dome je vrlo vjerojatno u pitanju loše skladištenje potencijalno zapaljive robe, pošto je požar i započeo u podrumu... A što se tiče Šišljagića, svaka mu čast, ali on je ipak lječnik i na kraju krave i položio je zakletvu da će pomagati pa od čega sad tu praviti nekakvu senzaciju. Mislim svaka mu čast, ali ipak to mu je i dužnost. Ja ću mu čestitati ako nekome padne glava u hitnoj pomoći što nisu bili tamo. Ako su stigli vatrogasci onda je trebala i hitna koja je hvala Bogu odmah tamo.

#28:   Autor: Petar S Post Postano: 05.06.2009. 19:12

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › A ma daj, koji vam je k...c? još samo čekam komentar nekoga koji tvrdi da su sve to tajne službe zapalile jer nekome na vrhu države ne odgovara da Osijek ima Domu ili Getro... Bože pomozi! Getro je bio kontrukcija da boli glava i izgorio je zbog nečijeg fušeraja prilikom stavljanja instalacija. A kod Dome je vrlo vjerojatno u pitanju loše skladištenje potencijalno zapaljive robe, pošto je požar i započeo u podrumu... A što se tiče Šišljagića, svaka mu čast, ali on je ipak lječnik i na kraju krave i položio je zakletvu da će pomagati pa od čega sad tu praviti nekakvu senzaciju. Mislim svaka mu čast, ali ipak to mu je i dužnost. Ja ću mu čestitati ako nekome padne glava u hitnoj pomoći što nisu bili tamo. Ako su stigli vatrogasci onda je trebala i hitna koja je hvala Bogu odmah tamo.


Pa svejedno , meni je to bilo ugodno čuti, s obzirom da se covjek samo bavi politikom u zadnje vrijeme Smile

#29:   Autor: mila17 Post Postano: 06.06.2009. 1:29

Šišljagić je kao inspektor Draguljće, stvorio se 20 metara od unesrećenog baš u tom trenutku u kojem je trebalo Smile ovaj grad, ne bih ga mijenjala ni za jedan drugi na svijetu, to ozbiljno kazem
Osijek031.com » Vijesti » Požar: robna kuća Doma! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::