Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Lotomanija: Supersedmica u igri Loto 7/39 nije izvučena, u sljedećem kolu iznosi 38 milijuna kuna Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: set96 Post Postano: 04.06.2009. 9:53

jel netko primijetio da se ovakvi ogramni novci nude kad država nema novaca?

to znači da će ljudi masovno uplaćivati državi pare, a 7-icu će dobiti onaj koje će malo podijeliti s ekipom ZNA SE:)

#17:   Autor: MissTake Post Postano: 04.06.2009. 10:01

ne bi me čudilo da slijedeći brojevi budu
1, 2, 3, 15, 16...

kao da se ne zna da je to sve namješteno. velik' dobitak je u pitanju, ali sad su uplate mnogo veće tako da se laganini puni žiro račun lutrije... a one forice o najčešćim brojevima i bojama padaju u vodu

#18:   Autor: Osječanin Post Postano: 04.06.2009. 10:17

Ček malo, nije mi jasno. Ako je sve namješteno kako to da si ti koji namještaju ne preliju malo lovice na svoje račune? Mislim, ako mogu namjestiti da nitko ne dobije mogu i da se izvuče njihova kombinacija. A tko može odoljeti takvoj lovici od nekoliko miliona eura??? Wink

#19:   Autor: MissTake Post Postano: 04.06.2009. 10:41

ček ček
misliš da nije namješteno
tko tebi garantira da su kuglice propisane težine

misliš da nema zarade?? da sve pošteno odlazi u fond za nagrade?

Smile

#20:   Autor: Osječanin Post Postano: 04.06.2009. 10:54

Ček ček ček, nisi mi odgovorila na jednostavno pitanje. Ako je to namješteno, zašto si ti koji namještaju ne namjeste da oni dobiju tu lovu(prošlo kolo npr.). Pa jel to problem ako već namještaju da nitko ne dobije? Smile

#21:   Autor: MissTake Post Postano: 04.06.2009. 10:59

uzima se uvijek mali dio kolača godinama, jer je to isplativije nego da se drpi odjedanput cijela torta osijek031.com smile

#22:   Autor: Osječanin Post Postano: 04.06.2009. 11:23

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › uzima se uvijek mali dio kolača godinama, jer je to isplativije nego da se drpi odjedanput cijela torta osijek031.com smile


joj MissT... osijek031.com smile

#23:   Autor: cohors Post Postano: 04.06.2009. 14:02

možete igrati i strani loto u kladionicama, mislim da se bolje zaradi ako pogodiš manje brojeva, evo pogledajte keoficijente:

http://www.supersport.hr/tecajna_lista/loto_listici

http://www.stanleybet.hr/index.php?p=o&s=99

ulog od 5kn pa nadalje

#24:   Autor: tux Post Postano: 04.06.2009. 14:13

Osječanin je napisao/la: ›
Ček malo, nije mi jasno. Ako je sve namješteno kako to da si ti koji namještaju ne preliju malo lovice na svoje račune? Mislim, ako mogu namjestiti da nitko ne dobije mogu i da se izvuče njihova kombinacija. A tko može odoljeti takvoj lovici od nekoliko miliona eura??? Wink
Pa ovako je veća zarada,iz kola u kolo sve više ljudi uplaćuje loto.Ne bi bilo zanimljivo da je netko odma dobio 19 milijona recimo,ovako sada dobitak kao raste a u njihovu se blagajnu slijeva sve više novaca.

#25:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 04.06.2009. 16:20

On topic vic:

Dobije stari židov na lotu najveći jackpot u povijesti države Izrael. Pitaju ga što će s parama, kaže on:
"Pola dajem švabama, a pola ću ostaviti sebi."
"Nijemcima?!" - zapanjeno će ljudi, "Pa zašto njima?!"
"Oni su mi utetovirali brojeve..."

Very Happy

#26:   Autor: Osječanin Post Postano: 04.06.2009. 20:14

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Ček malo, nije mi jasno. Ako je sve namješteno kako to da si ti koji namještaju ne preliju malo lovice na svoje račune? Mislim, ako mogu namjestiti da nitko ne dobije mogu i da se izvuče njihova kombinacija. A tko može odoljeti takvoj lovici od nekoliko miliona eura??? Wink
Pa ovako je veća zarada,iz kola u kolo sve više ljudi uplaćuje loto.Ne bi bilo zanimljivo da je netko odma dobio 19 milijona recimo,ovako sada dobitak kao raste a u njihovu se blagajnu slijeva sve više novaca.


Ne govorim o blagajni Hrvatske lutrije nego o "blagajni" tih koji kao "namještaju". Zašto ne podignu lovu ako mogu? Tko ne bi? Wink

#27:   Autor: morgan Post Postano: 05.06.2009. 20:37

sve će te pare država pobrati.i ovako se proračun dobro puni od uplata

#28:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 06.06.2009. 10:48

morgan je napisao/la: ›
sve će te pare država pobrati.i ovako se proračun dobro puni od uplata

Pih,pa to nije ni dvadesetina proracunske stavke 'ostale usluge' ;-)

#29:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 06.06.2009. 10:55

Evo dobitne kombinacije u ovom kolu! 100%




#30:   Autor: Fifa Post Postano: 06.06.2009. 13:27

sistem odigran xD..val će past makar četvorka, bila bi lijepa šuška xD
Osijek031.com » Vijesti » Lotomanija: Supersedmica u igri Loto 7/39 nije izvučena, u sljedećem kolu iznosi 38 milijuna kuna Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::