Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Ogorčeni studenti održavaju alternativni OLJM Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: avantgarde Post Postano: 28.05.2009. 19:14

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Ak vam treba još koji polusposobni volonterski DJ, vrištite u mom pravcu osijek031.com smile


ajde se spoji na bilo koji komunikator modernog svijeta, cist da malo procakulamo.Wink

Trazim te vec pola cuke.

#17:   Autor: marijuan Post Postano: 28.05.2009. 21:10

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pametnom dosta. Nikakvi novci tu ne mogu pomoći ako nemaš ljude koji su sposobni i puni entuzijazma Wink


svaka čast, valjda ću imati nešto slobodnog vremena za navratiti na alternativu jer OLJM namjeravam bojkotirati u cijelosti.

#18:  Re: Ogorčeni studenti održavaju alternativni OLJM Autor: puckooo Post Postano: 28.05.2009. 21:14

ogorčeni studenti če se pregorčit pa će zaradit čir na drobu.

#19:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 28.05.2009. 21:26

ni meni se ne svidja ta rijec ogorceni Very Happy

#20:   Autor: toshibaos Post Postano: 28.05.2009. 22:43

Oprostite sto nisam prije odgovorio. Sto se tice Glavasa, ne bih se cudio da on i dodje na alternativni oljm ili kako se to narodski kaze oljm 2, nista neobicno za njega. Sto se tice glazbe, zasto se toliko bunite ako cete vi imati samo jedan dan koncerte, niste uspjeli dovesti ostali 100- tinjak bendova koje ste spominjali, ili?? Radionice su organizirane i na pravom OLJM, valjda znate citati. Toliko od mene, idem van u Bastion. Usput, zasto cete uopce davati peticiju rektorici, kao da to nju zanima.

#21:   Autor: nora Post Postano: 28.05.2009. 23:29

Eto ti ga na...ništa od odgovora na pitanje...samo kritike opet...

#22:   Autor: Frost Post Postano: 28.05.2009. 23:31

toshibaos je napisao/la: ›
Oprostite sto nisam prije odgovorio. Sto se tice Glavasa, ne bih se cudio da on i dodje na alternativni oljm ili kako se to narodski kaze oljm 2, nista neobicno za njega. Sto se tice glazbe, zasto se toliko bunite ako cete vi imati samo jedan dan koncerte, niste uspjeli dovesti ostali 100- tinjak bendova koje ste spominjali, ili?? Radionice su organizirane i na pravom OLJM, valjda znate citati. Toliko od mene, idem van u Bastion. Usput, zasto cete uopce davati peticiju rektorici, kao da to nju zanima.

Aj ne seri više, OLJM agentu jedan prozirni. Pogledaj šta je alternativni OLJM - i to s 0 kn budžeta!

Fala bogu da će se radije otić na ovo nego na nešto ubibožedosadno na šta se rasipava para ko nespašena.

#23:   Autor: persyla Post Postano: 29.05.2009. 12:27

Frost je napisao/la: ›
toshibaos je napisao/la: ›
Oprostite sto nisam prije odgovorio. Sto se tice Glavasa, ne bih se cudio da on i dodje na alternativni oljm ili kako se to narodski kaze oljm 2, nista neobicno za njega. Sto se tice glazbe, zasto se toliko bunite ako cete vi imati samo jedan dan koncerte, niste uspjeli dovesti ostali 100- tinjak bendova koje ste spominjali, ili?? Radionice su organizirane i na pravom OLJM, valjda znate citati. Toliko od mene, idem van u Bastion. Usput, zasto cete uopce davati peticiju rektorici, kao da to nju zanima.

Aj ne seri više, OLJM agentu jedan prozirni. Pogledaj šta je alternativni OLJM - i to s 0 kn budžeta!

Fala bogu da će se radije otić na ovo nego na nešto ubibožedosadno na šta se rasipava para ko nespašena.



potpisujem! Wink osijek031.com smile

#24:  Re: Ogorčeni studenti održavaju alternativni OLJM Autor: System0 Post Postano: 29.05.2009. 13:09

Ja sam ogorcen ovim Joletom. Sumnjam da cu ikad postovat oljm vise .
Gubim interes razmisljat vise o tome. Leave me alone

#25:   Autor: ellee Post Postano: 29.05.2009. 16:06

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
toshibaos je napisao/la: ›
Oprostite sto nisam prije odgovorio. Sto se tice Glavasa, ne bih se cudio da on i dodje na alternativni oljm ili kako se to narodski kaze oljm 2, nista neobicno za njega. Sto se tice glazbe, zasto se toliko bunite ako cete vi imati samo jedan dan koncerte, niste uspjeli dovesti ostali 100- tinjak bendova koje ste spominjali, ili?? Radionice su organizirane i na pravom OLJM, valjda znate citati. Toliko od mene, idem van u Bastion. Usput, zasto cete uopce davati peticiju rektorici, kao da to nju zanima.

Aj ne seri više, OLJM agentu jedan prozirni. Pogledaj šta je alternativni OLJM - i to s 0 kn budžeta!

Fala bogu da će se radije otić na ovo nego na nešto ubibožedosadno na šta se rasipava para ko nespašena.


i ja bi pogledala stoga te molim da mi kazes gdje..?

zna se da podrzavam a oljm, ali me zanima zasto se s programom ide tek u srijedu?
i to ovako javno jer ni privatno nisam dobila odgovor

#26:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.05.2009. 16:11

Zato što smo ipak trebali vremena da iskombiniramo koliko toliko dobar program, i iako je program 90% gotov, da ne ispadne da i mi objavljujemo samo dan ranije, isto kao i oni.

#27:   Autor: ellee Post Postano: 29.05.2009. 16:16

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Zato što smo ipak trebali vremena da iskombiniramo koliko toliko dobar program, i iako je program 90% gotov, da ne ispadne da i mi objavljujemo samo dan ranije, isto kao i oni.


ako dobro razumijem u subotu ce biti objavljen program?
odgovor bi bio dobar da se program objavljuje dan prije kakti pocetka a oljm-a, ali ovako ga ne smatram takvim.
ukratko - objavit program i cetiri dana lapit?
...cetiri dana kada je i oljm najslabiji...

#28:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.05.2009. 16:30

Lapiti se neće, bez brige... Wink

#29:   Autor: ellee Post Postano: 29.05.2009. 16:45

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Lapiti se neće, bez brige... Wink


naravno, svatko ima svojih privatnih obaveza.

pretpostavljam da ako se krece od srijede nema programa prije pocetka.
vezano s tim da budem konkretnija: mislila sam na onih 0 sadrzaja u programu.

#30:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.05.2009. 16:51

Gledaj, tvoj je prijedlog programa bio okej, no ostali se nisu složili, ponajviše zato što smo na sastanku onaj dan odlučili da počinje u srijedu...Da smo se tada drugačije dogovorili, naravno da bi prihvatili da krene ranije...

Btw Gavranović gostuje na OSTV sada u 5 sati, gledajte Wink
Osijek031.com » Vijesti » Ogorčeni studenti održavaju alternativni OLJM Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::