Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Sutra otvorenje Slavonice [Vijesti OSTV-a] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.04.2009. 11:25

andjusticeforall je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bravo Ivice! Eto, već si jednom 'jazavcu' prokazao velike neistine o voždovima gradske politike iskazane u ovom topicu te si možda i zaslužio orden Svete Jagode
Nije to uopće bio cilj, ja ovo što sam pisao nisam pisao zbog neke stranačke pripadnosti ili nečegeg trećeg, ovo sam pisao zato što sam htio pokazati kako netreba na prvu vjerovati svemu što piše. Pogotovo ako je ono što piše izvedeno lakrdijaški u stilu neću reči kojeg političara.

A te spike tanskripti i sl. pomisliš da ja agent neke tajne službe, i od svih kojima je mogao poslati tekst, on pošalje najnepismenijem u nadi da će držati vodu?! osijek031.com smile

Šta sad znači ovo tvoje, ako je taj "transkript" upućen protiv Đapića onda je on istinit, a da je nedaj bože neka druga osoba u pitanju, onda on to nebi bio?!? Nekužim.

Mislim dovoljno si star da vidiš i sam kako je ovo što je gore napisano jedan običan drek koji je mogla napisati i moja mama koja se nema pojma služit računalom. Wink


Ma lego to je zajebancija, sumnjam da je neko zaista povjervao u to...
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 17.04.2009. 11:32

Mladjo je napisao/la: ›
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile
Ma nije mi se javio crv sumnje, štoviše svjestan sam sve kakvi ljudi dolaze ovamo na forum i svjestan sam da im treba posebno objasniti o čemu se radi. Pa vidio si i komentare nakon posta. Ja kontam da su popušili to što je čovjek napisao, možda griješim.

#18:   Autor: andjusticeforall Post Postano: 17.04.2009. 11:45

Ljudski je griješiti...

#19:   Autor: mali_ivica Post Postano: 17.04.2009. 12:20

andjusticeforall je napisao/la: ›
Ljudski je griješiti...
Da bi riječ rekao Smile

#20:   Autor: tempus031 Post Postano: 17.04.2009. 13:38

mali_ivica je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la: ›
baš to. ivice mislim da si ti na kraju jedini kod kojeg se pojavio crv sumnje osijek031.com smile
Ma nije mi se javio crv sumnje, štoviše svjestan sam sve kakvi ljudi dolaze ovamo na forum i svjestan sam da im treba posebno objasniti o čemu se radi. Pa vidio si i komentare nakon posta. Ja kontam da su popušili to što je čovjek napisao, možda griješim.

Mislim da si ti ipak jedini koji je popušio, bez uvrede. Ovo je očito iz aviona da je zajebaja. Čista zafrkancija na temu minulih događaja, čak se ni TataMata nije uvrijedio.
Osijek031.com » Vijesti » Sutra otvorenje Slavonice [Vijesti OSTV-a] Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::