Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Dijelu zaposlenika 'Getroa' umjesto zbrinjavanja - otkaz Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: El-Fatih Post Postano: 04.11.2008. 14:44

ko zna mozda neki politicar pokupio bodove prije izbora, zbrinjavajuci radnike.....
Ma i bolje nek sve izgori....onda krecemo iz nule....jos sam da i pivovara propadne i to je to....brisemo gucica iz naseg grada....
Ajmo iz pocetka!!!!

#17:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.11.2008. 15:12

El-Fatih je napisao/la: › nule....jos sam da i pivovara propadne i to je to....brisemo gucica iz naseg grada....Ajmo iz pocetka!!!!
Pivovara je na najboljem putu da propadne, ali Gucic je iz nje vec neko vrijeme izbacen. Nazalost, na njegovo mjesto nije dosao nitko s pretjerano mozga, vec sa ogromnim apetitom za parama u kratkom roku. A, di ces vise para nego kad ti plate da propadnes?!

S jedne strane ti nude pare da propadnes (kako bi zuzeli tvoju poziciju na trzistu koja je gradjena vise desetina i stotina godina), a s druge strane imas ogromno neznanje o poslovanju i situaciju guzve na trzistu - dakle, ceka te zestoka bitka i malo para u kratkom roku. Sto mislis, sto ce jedan takav "poduzetnik" izabrati?!

Svaki vrlo novi hrvatski poduzetnik i vlasnik koji se vlasnistva docepao preko noci ce sve radije rasprodati, jer njegovim odlukama upravlja mentalitet konjusara.

#18:   Autor: El-Fatih Post Postano: 04.11.2008. 15:23

ma ne isplati se to ni komentirati Sad

#19:   Autor: lavic Post Postano: 04.11.2008. 16:50

magy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nisi u pravu da Getro stoji lose.Od 17 centara po Hrvatskoj Getro ima udjel od 17% na trzistu,konkurencija ga nije opce omela u poslu,Getro je prvi lanac otvorio u Sesvetama i potom nastavio po cijeloj zemlji dok nisu dosli Interspar,Lidl,Kaufland...tako da je Gucic uzeo lokacije najbolje po gradovima i nastavio siriti se,i Getro jako dobro stoji i jako su posjeceni(legica mi radi u SL-Brodu i sama kaze da najbolje stoji od svih centara stranih)Billa i lidl prezivljavaju,ostali su uveli malo robu(interspar) i stim privukli kupce.....ali....samo mene nesta drugo zanima...sto sam vec spomenula prije...kako to da je bas u Osijeku izgorio Getro?????nek mi neko objasni to,zasto nije izgorio u Puli,Varazdinu,S Brodu,Karlovcu....ZASTO BAS U OSIJEKU???? u tome mozda lezi rijesenje svega..[/quote]

osjecki getro je izgubio veliki dio svojih kupaca i zato je i izgorio... a vidjeti cemo dali ce ikad ili nikad osvaniti novi... prije bih rekao nikad nego ikad

#20:   Autor: Loona Post Postano: 04.11.2008. 19:43

Ja ne vjerujem da je namjerno zapaljen, iako sam inače pobornik zavjera Wink
Možda je jednostavno, bez nekog političkog ili poslovnog razloga, izogrio.. isto kao i Super..

#21:   Autor: hyppolita Post Postano: 04.11.2008. 20:59

Ma sve je to bullshit!
Osijek031.com » Vijesti » Dijelu zaposlenika 'Getroa' umjesto zbrinjavanja - otkaz Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::