Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Ni nakon tri godine grad ne zna kamo s Grupom građana Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: cane Post Postano: 15.08.2008. 3:45

Dajte ga meni. Ja ću ga utopit/otopit za dobre pare! osijek031.com smile

#17:   Autor: žak Post Postano: 15.08.2008. 8:25

sjedili smo na grupi građana, ljeto '93; kada smo počeli hodati i danas smo zajedno.. U meni grupa građana budi drugačije emocije, ali prekrasne.

#18:   Autor: mauser Post Postano: 15.08.2008. 10:43

Kakva selendretina od grada, takvi i spomenici! Sve to zajedno može biti spomenik samo u ovom šupku svijeta...

#19:   Autor: saba Post Postano: 15.08.2008. 11:00

tebi nije baš lako jelda?

#20:   Autor: justice Post Postano: 15.08.2008. 11:07

mauser je napisao/la: ›
Kakva selendretina od grada, takvi i spomenici! Sve to zajedno može biti spomenik samo u ovom šupku svijeta...


kakvi stanovnici još i dobre spomenike imamo,al mislim da ovaj voli ove novokomponovane spomenike

#21:   Autor: saba Post Postano: 15.08.2008. 11:11

on je navijao za repera

#22:   Autor: mauser Post Postano: 15.08.2008. 12:18

saba je napisao/la (Pogledaj post): › on je navijao za repera


Reper, grupa građana, sve je to isti kurac i taman su za ovu bedu od palanke. Kako reče Krleža, "Sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatske kulture"

#23:   Autor: Bojo Post Postano: 15.08.2008. 12:20

mauser je napisao/la (Pogledaj post): ›
saba je napisao/la (Pogledaj post): › on je navijao za repera


Reper, grupa građana, sve je to isti kurac i taman su za ovu bedu od palanke. Kako reče Krleža, "Sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatske kulture"

šta bi ti kip slobode u osijeku?

#24:   Autor: Frost Post Postano: 15.08.2008. 16:31

mislim da njemu više odgovara radijator kod supera

#25:   Autor: Imagio Post Postano: 15.08.2008. 23:06

Moj prijedlog je da se spomenik stavi kod mene u dvorište. Transport ću rado platiti, betoniranje temelja za spomenik bude brzo gotovo a rasvjeta je spremna. Razmišljam da raspišem peticiju o tome pa ako želite podržite ju. Mislim, bolje nego da stoji tamo u tvrđi. Ovako bi barem bilo u relativnom centru grada. Lijep pozdrav.
Ja.

#26:   Autor: morgan Post Postano: 15.08.2008. 23:28

zaper je napisao/la: ›
Moj prijedlog je da se spomenik stavi kod mene u dvorište. Transport ću rado platiti, betoniranje temelja za spomenik bude brzo gotovo a rasvjeta je spremna. Razmišljam da raspišem peticiju o tome pa ako želite podržite ju. Mislim, bolje nego da stoji tamo u tvrđi. Ovako bi barem bilo u relativnom centru grada. Lijep pozdrav.
Ja.

možemo dovodit djecu da se igraju?besplatno? 'oš im dat i soka kad ožedne?

#27:   Autor: eseker Post Postano: 16.08.2008. 14:13

mauser je napisao/la: ›
saba je napisao/la (Pogledaj post): › on je navijao za repera


Reper, grupa građana, sve je to isti kurac i taman su za ovu bedu od palanke. Kako reče Krleža, "Sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatske kulture"


Krleža je upravo na ovakvu kulturu ako tvoja mislio.

#28:   Autor: eseker Post Postano: 16.08.2008. 18:43

mauser je napisao/la: ›
Kakva selendretina od grada, takvi i spomenici! Sve to zajedno može biti spomenik samo u ovom šupku svijeta...


E stvarno mi je dosta! Ovaj post treba ukloniti a ne moje

#29:   Autor: Imagio Post Postano: 16.08.2008. 20:06

Soka i sladoleda, a po zimi pecenih kestenja Smile))

#30:   Autor: mvarga Post Postano: 18.08.2008. 14:57

Meni bi skulputra najbolje legla na plato iznad rupe kod hotela Osijek. Lijepo dolje parking, trgovine i ostalo, a gore parkić i skulptura u sredini.
Iako je i Bijela lađa dobro mjesto sumnjam da će Osijek-Koteks dati to zemljište za male pare.

Jedino još na trgu Slobode ima dobrog prostora (tamo ispred Francka ili gore na početku kod Hypo banke). Lokacija iza katedrale je dobra ali sakriva skulpturu. A i škola mi je preblizu pa mislim da bi brzo bio uprskan bojama ili oštećen.
Osijek031.com » Vijesti » Ni nakon tri godine grad ne zna kamo s Grupom građana Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::