Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Osječani i dalje prvaci Hrvatske u podvodnom hokeju Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: morgan Post Postano: 15.05.2008. 12:06

Monstrum je napisao/la: ›
kako se zna kad je pao gol osijek031.com smile

ekipa koja je dala gol ispušta mjehuriće na usta a oni drugi na...na...jel,tamo mislim.sroga svaki put kad zasmrdi neko je dobio gol

#17:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.05.2008. 15:59

Kak zapale huligani baklju tamo ispod vode

#18:   Autor: ccccc Post Postano: 16.05.2008. 11:18

vrlo je jednostavno.....imas dva suca u vodi i jednog vani koji je glavni....... kad jedna ekipa da gol suci u vodi rukama signaliziraju gol ovom sucu koji je vani i on u biti vec na odredjen nacin signalizira da je bio gol....... a sto se tice gledanja....ukoliko je voda cista mozes gledati izvan bazena ili pak u vodi sa maskom,ali ima ekipa koje imaju podvodnu kameru,vani plazmu ili sta vec i eto... vrlo jednostavno

#19:   Autor: morgan Post Postano: 16.05.2008. 13:52

jel dozvoljeno upadanje publike u teren?
mislim, neka rasna sisojka uskoči da malo dekoncentrira protivnike....Smile

#20:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.05.2008. 14:05

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › jel dozvoljeno upadanje publike u teren?
mislim, neka rasna sisojka uskoči da malo dekoncentrira protivnike....Smile


još po mogućnosti da je gola Very Happy

#21:   Autor: kyx Post Postano: 16.05.2008. 14:38

a to je sport?

#22:   Autor: Avi Post Postano: 16.05.2008. 23:04

Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj...Avi...da li ti mene špijuniraš...jel...svagdje gdje ja postam evo i tebe ((sam te na treninzima nema))...
Sada ću i ja tebe špijiti...

A jes bezobrazna. ccccc XD

#23:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 17.05.2008. 13:39

Avi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Tra-la-la xD je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj...Avi...da li ti mene špijuniraš...jel...svagdje gdje ja postam evo i tebe ((sam te na treninzima nema))...
Sada ću i ja tebe špijiti...

A jes bezobrazna. ccccc XD


Ma nisam.... Shocked

#24:   Autor: morgan Post Postano: 17.05.2008. 14:45

Monstrum je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › jel dozvoljeno upadanje publike u teren?
mislim, neka rasna sisojka uskoči da malo dekoncentrira protivnike....Smile


još po mogućnosti da je gola Very Happy

uh...bila bi gotova za sekundu...igrači bi ju rastrgali kao piranje...ona gola oni već polugoli...al bi se pjenila vodica...mislim da bi i publika više uživala u prizoru

#25:   Autor: nake_rado Post Postano: 17.05.2008. 16:21

morgan je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
morgan je napisao/la (Pogledaj post): › jel dozvoljeno upadanje publike u teren?
mislim, neka rasna sisojka uskoči da malo dekoncentrira protivnike....Smile


još po mogućnosti da je gola Very Happy

uh...bila bi gotova za sekundu...igrači bi ju rastrgali kao piranje...ona gola oni već polugoli...al bi se pjenila vodica...mislim da bi i publika više uživala u prizoru

Pa sigurno nebi publika sjedila i gledala, pa ušli bi i oni radit ''nerede'' Smile

#26:   Autor: morgan Post Postano: 17.05.2008. 18:39

tko zna kako su ovi naši dečki proslavili osvojeni naslov prvaka?mora da se roniloooo....i oriloooo
Osijek031.com » Vijesti » Osječani i dalje prvaci Hrvatske u podvodnom hokeju Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::