Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » O "o ukusima se ne raspravlja" Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: tux Post Postano: 09.05.2008. 9:09

stvarno mislim da se ne trebaju voditi rasprave o ukusu..jednostavno svatko ima svoje misljenje i treba ga postivat bez obzira sta mi mislili o tome..vjerovatno imamo i mi sami dosta stvari koje su drugima neshvatljive i "neukusne" tako da...ne treba o tome raspravljati jednostavno..e sad sto se tice neukusa..opet mislim da je to misljenje svakog pojedinca,nekom je nesto neukusna drugome opet nije i tako u nedogled

#17:   Autor: eldiablo Post Postano: 09.05.2008. 16:12

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Primjetio sam da u raznim raspravama izreku da se o ukusima ne raspravlja skoro bez iznimke uvijek koriste ljudi koji imaju vrlo loš ukus.Šta mislite o tome?


ako cemo se ravnat po tvom ukusu onda je to tocno

koji si ti lik Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#18:   Autor: allegra Post Postano: 13.05.2008. 14:24

o ukusima se raspravlja i to je ok, što bi bilo kada bi svi imali jednake ukuse za sve, od glazbe, odjevanja, stila života... svoj voli, tuđe poštuj!

#19:   Autor: Isis Post Postano: 13.05.2008. 18:29

Meni je puno draža ona "o ukusima se raspravlja". Wink

Neke vrste glazbe, auti, modni stilovi, ma kolko god bili po nečjem ukusu, se ne mogu mjeriti s nekima koji su opravdano kvalitetni.

Kolko god neki kažu "o ukusima se ne raspravlja", o ukusima će se itekako nastavit raspravljati.
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » O "o ukusima se ne raspravlja" Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::