Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Snooze - 9 min. : why? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: insomnia Post Postano: 03.04.2008. 20:34

Mislim da nije bitno koji je mob, da je tako kod svih.. Ja navijem 4 alarma da me dignu.. Ne kontam ljude koji se ustanu 15 min prije neg trebaju krenuti nekud, nepojmljivo mi je to.. Ja kad zaspim, pa moram juriti, ne znam za sebe još duže neg što mi inače treba da dođem k sebi!

#17:   Autor: game Post Postano: 05.04.2008. 0:04

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da nije bitno koji je mob, da je tako kod svih.. Ja navijem 4 alarma da me dignu.. Ne kontam ljude koji se ustanu 15 min prije neg trebaju krenuti nekud, nepojmljivo mi je to.. Ja kad zaspim, pa moram juriti, ne znam za sebe još duže neg što mi inače treba da dođem k sebi!
mini isto nije jasno...
navijem 3 alarma i odgađam svaki po 2 puta (a jedan od njih i više...)
grozno, grozno...
mrzim to!!!

#18:   Autor: malecka Post Postano: 05.04.2008. 21:16

hmmm da kod mene su se danas tih 9 minuta produžile na sat vremena... -.-
za poludit... al tih 9 minuta je tako slatko..i onda se poet prodere mob grrrrrrrr
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Snooze - 9 min. : why? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::