Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Činjenice i procjene oko Ugovora o koncesiji Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  Re: Činjenice i procjene oko Ugovora o koncesiji Autor: getbet Post Postano: 03.03.2008. 22:19

moj glas ide onom tko ukloni bahate obogatila-nas-mafija-u-sprezi-sa-sucima-preko-noci gadove.
Stvarno moras biti sposobni biznismen da zaradis tolike novce i onda se sepire po gradu... i moja baba bi digla lovu na koncesiju.
jos nacin na koji ucjenjuju ove jadnike koji ljepe kazne...

e pa zato treba skinuti i djapu i glavu i kramerove, samo zato jer su ustolicili ove ljigavce

#17:  Re: Činjenice i procjene oko Ugovora o koncesiji Autor: Alchemist Post Postano: 03.03.2008. 23:20

getbet je napisao/la (Pogledaj post): › moj glas ide onom tko ukloni bahate obogatila-nas-mafija-u-sprezi-sa-sucima-preko-noci gadove.
Stvarno moras biti sposobni biznismen da zaradis tolike novce i onda se sepire po gradu... i moja baba bi digla lovu na koncesiju.
jos nacin na koji ucjenjuju ove jadnike koji ljepe kazne...

e pa zato treba skinuti i djapu i glavu i kramerove, samo zato jer su ustolicili ove ljigavce


Slažem se!
Vrijeme je da neki novi dođu, i ovo je možda jedan od smjerova kojim treba ići, a možda nije ni Škoro tako loš samo da nije iz Zagreba bilo bi i od nješt vako je previše prozirno!
Osijek031.com » Vijesti » Činjenice i procjene oko Ugovora o koncesiji Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::