Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: da l bi ti to vozijo/la

jab to vozijo
70%
 70%  [ 14 ]
ja to neb vozijo
10%
 10%  [ 2 ]
ja se toga bojim
0%
 0%  [ 0 ]
apsolutno me ne zanima odjebi budalo
20%
 20%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 20



#16:   Autor: saba Post Postano: 28.02.2008. 19:32

aj može onda i tako Very Happy

#17:   Autor: cane Post Postano: 28.02.2008. 20:46

Da al Veyron još uvijek ima najbolju aerodinamiku. Veyron naime teži nevjerovatnih 2 tone. I kao takav je najteži među prvih 10 na svijetu. Kažu da za minutu usiše zraka koliko jedan čovjek udahne za 2 dana ili tako nešto. Ma auto je strava. Još uvijek mi je najdraži od svih tih brzanaca.

#18:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.02.2008. 22:26

i zakon mi je ona spika s ključem, hahaha, a ne ono smeće ferrari pičke materine, stisneš dugme, stisneš dugme, jebeš dugme, ovdje je zabranjeno stisnut dugme moraš imat ključ Very Happy
kad smo već kod auta snova, ovo je moj san, porsche gt3 rs (jest da mi je san imat gemballa preradu al nevermind), pogledajte filmić Very Happy




i da evo neki ima para i za razbit bugattija Very Happy




hehehehhehe osijek031.com smile






ljubitelji auta klanjajte se Very Happy



#19:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: 1step2far Post Postano: 29.02.2008. 9:49

Ja bi ovo crno sa propetim konjićem...



#20:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: Monstrum Post Postano: 29.02.2008. 10:00

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bi ovo crno sa propetim konjićem...




blasphemy!!!! burn her!!!!! burn her!!!!!! kako moš želit ferrari u crnoj boji blasphemy!!!!
ferrari je crven u ferrari crvenoj boji Very Happy

#21:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: 1step2far Post Postano: 29.02.2008. 10:55

Crveni želim samo kao bolid, i nekakvo sexy zaštitno odijelo, vlastitu stazu kojom ću juriti fiijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
Ajd, dobro, jedan crveni Enzo ne bi škodio.
Puj, kako možeš bogohuliti na moju bogomdanu ljepotu, pa zar da me spale, ovako supersoničnu i prekrasnu u svom performansu???

#22:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: Monstrum Post Postano: 29.02.2008. 11:02

drooooooooooooooooooooooolllllllllllllll




#23:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.02.2008. 11:06

ma sve je to ništa! ovo je pila...


#24:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: Monstrum Post Postano: 29.02.2008. 11:12

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile






#25:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: Frost Post Postano: 29.02.2008. 12:53

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd, dobro, jedan crveni Enzo ne bi škodio.

Činjenica da ih postoji samo 399 i da se nisu mogli kupiti u slobodnoj prodaji, već da je Ferrari sam birao ljude kojima će ih ponuditi te nikako ne bi trebala spriječiti Very Happy

#26:  Re: Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Autor: Monstrum Post Postano: 29.02.2008. 13:06

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd, dobro, jedan crveni Enzo ne bi škodio.

Činjenica da ih postoji samo 399 i da se nisu mogli kupiti u slobodnoj prodaji, već da je Ferrari sam birao ljude kojima će ih ponuditi te nikako ne bi trebala spriječiti Very Happy


ako se ne varam ona budala nicolas cage ima jedan, ajmo mu ga drpit hehehe, 1step oćmo mu drpit kola a a, ja vozim, ti ga zavedi s poznatom uzrečicom helo maj nejm iz van step tu far do ju vont tu vok vit mi osijek031.com smile a ja ga zviznem po onoj ćelavoj tikvi, sjednemo u kola i pravac las vegas di ćemo ga ofarbat u crno i niko nas nikad neće skontat osijek031.com smile

#27:   Autor: Frost Post Postano: 29.02.2008. 13:36

Ja cu ga zamotat u duct tape i ukrast mu nesto drugo, a vama zapalit Enza ako se drznete prici mu s crnom bojom Very Happy

#28:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.02.2008. 13:44

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Ja cu ga zamotat u duct tape i ukrast mu nesto drugo, a vama zapalit Enza ako se drznete prici mu s crnom bojom Very Happy


hahaah znao sam, sam sam čeko ko će prvi he he he osijek031.com smile
citiram sebe osijek031.com smile

Monstrum je napisao/la: ›
blasphemy!!!! burn her!!!!! burn her!!!!!! kako moš želit ferrari u crnoj boji blasphemy!!!!
ferrari je crven u ferrari crvenoj boji Very Happy

#29:   Autor: kyx Post Postano: 02.03.2008. 12:14

op op ja bi ovo vozio,ko je taj veyron? Razz
gle ovu zvjerku:
http://www.index.hr/xmag/clanak/koenigsegg-edition-dragulji-za-15-milijuna-eura/376461.aspx

#30:   Autor: sale car Post Postano: 02.03.2008. 13:09

Sve je to lijepo... serijski nabrijane zvijerke sa 1000 KS... id ko mutavo... troši ko mutavo... košta ko mutavo... tako da će za večinu nas... ako e i za sve... to ostati samo san.... možda se nekima posreći pa samo provozaju... ali posjedovanje takvog auta jeluksuz koji si jako malo Hrvata može prijuštiti.... a i oni koji si eventualno priušte... priuštiti će si ilegalnim putem...

Dakle... treba realno sanjati... stoga... evo moj san koji planiram ostvariti do kraja ove godine... :


Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Ajde da te tata malkoc provoza (Bugatti Veyron) Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::