Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » "Vodeni" usisavaci Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Floramia Post Postano: 08.07.2010. 10:10

Meni je kod usisivača na vodu riknuo motor, a bio skoro nov Sad i nije koštao malo. NIKAD više da dajem lovu za nečije eksperimente u novoj prodaji!!!!
Imaju jako loše motore koji vuku jako puno struje.
A da idem prati posudu usisivača još poslije, e to neće proći!!!
Po mom osobnom mišljenju,vrećica je ipak puno bolje rješenje, punim je punim sve dok je ne napunim i bacim.
Biorazgradiva je, pored svega, ako se radi o papirnoj.

#17:   Autor: root Post Postano: 08.07.2010. 10:30

Ja imam model Aquatech Elit 1600W sa vodenim filterom tek 5 god. i jako sam zadovoljan lagan je za održavati i usisava odlično Smile

http://corbis.hr/proizvodi/mali-kucanski-aparati/usisavaci/elit-usisavac-aquatech-1600

#18:   Autor: sedmi_patuljak Post Postano: 08.07.2010. 11:06

Za one sa dubljim džepom postoje roboti usisavači, uskoro će ih biti za kupiti i kod nas. Samo ga upalite i on će ići po stanu i usisavati Smile

#19:   Autor: vlale Post Postano: 08.07.2010. 15:42

Heroina9 je napisao/la: ›
...Neznam kakvog ti vlale imaš, ali naš uopće nije toliko kompliciran za pripremu, u 5 min natočiš vodu i sastaviš ga...

Nažalost jedan sličan ovome
usisavač

čuj, prije više od dvije godine (pogledaj datum prvog posta) taj je bio jedini koji sam mogla kupiti i nije bio dobar...nikako.
Ako ga netko želi, još skuplja prašinu u podrumu osijek031.com smile (uf, trebala bih očistiti podrum Embarassed )

#20:   Autor: kolacic Post Postano: 08.07.2010. 16:31

i ja imam to sranje od usisivača na vodeni filter... užas..sad sam si kupila neki koji ima svoju posduicu u koju skuplja prašinu, kad završim usisavanje posudicu ispraznim i gotovo.. a ovo sranje na vodu smrdi kao sam vrag.. strašno!

#21:   Autor: rockeros Post Postano: 13.07.2010. 16:19

mi smo imali od gorenja 3 ili 4 godine neki narancati izgleda ko r2d2
i bio je ok vuksao jako
jedino ak ti ne smeta sto je slovenac hahah
i sto vidis kad ga peres koliko je u biti prljavstine u tepisima

#22:  Re: "Vodeni" usisavaci Autor: root Post Postano: 18.09.2010. 13:51

Evo da dodam da mi je neki dan došao čovjek prezentirati novi usisavač Rainbow . Zaista sam bio fasciniran sa efektom toga usisavača jer sam taj dan usisao cijeli stan sa mojim usisavačem.Nakon njegove prezentacije sam shvatio da moj usisavač nije ništa usisao već malo promrljao i to je to.Nakon vrlo kvalitetne prezentacije došla je na red tema o novcima ,kad sam čuo da novi košta 25 000 kn ,a ovaj demo koji je koristio kod mene u stanu 17 000 kn + nastavak za pranje.Naravno da sam se nasmijao i rekao čovjeku hvala na ponudi ali ja ipak mislim da se tvoje tržište nalazi u velikim hotelima ,a ne u malim kučanstvima i doviđenja .



#23:  Re: "Vodeni" usisavaci Autor: root Post Postano: 18.09.2010. 14:10

Mislim da ću si kupiti ovaj usisavač Smile
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » "Vodeni" usisavaci Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::