Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Transformers!!! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: tonya Post Postano: 06.11.2007. 15:56

Vi ste pukli! Very Happy
Ja bih također htjela da nije bilo rata, to mi je utjecalo na apsolutno sve u životu. A opet... Da ga nije bilo, ne bih upoznala neke drage ljude, ne bih bila ovakva kakva jesam... Ne znam.
I promijenila bih par postupaka prema nekim osobama.
I nos. Wink

#17:   Autor: Kruela031 Post Postano: 06.11.2007. 16:31

Na ovu bih temu stvarno imala što napisati,možda i cijelu stranicu. Ali ovo nije tema : KAKO UNIŠTITI ČOVJEKU ŽIVOT U NEKOLIKO POTEZA.
Svi oni koje muči polaganje ispita i sl.-mogu biti sretni što imaju mladost i uživati u usponima i padovima na nekom faksu.
A kada te "okrzne" granata u 21. godini i onda se nakon slijedećih 4-5 godina pitaš - Pa gdje sam i kako provela mladost-onda već imaš nešto za mijenjati.
Danas živim i ustajem zbog svog djeteta i trudim se da ne mora ništa mijenjati kada odraste.

#18:  Re: Transformers!!! Autor: ljubi Post Postano: 06.11.2007. 19:40

sve što na sebi želim promijenit još uvijek mogu, al mi se ne da, npr. učvrstit tibicu koja je posljedica petogodišnjeg prehranjivanja u stucu...i htjela bi se malo manje opterećivat glupostima...a što se tiče okoline previše sam se navikla na status quo, htjela bi da se više viđam sa nekim starim prijateljima...i da su svi moji bližnji kraj mene..

#19:   Autor: Amy Post Postano: 06.11.2007. 19:42

neke prijatelje
jedan dio prošlosti
neke dečke
grad u kojem živim
roditelje
da sam jedinica
da sam bogatija
na sebi: nos i usta
ma ukratko - sve!! Very Happy

#20:  Re: Transformers!!! Autor: Mladjo Post Postano: 06.11.2007. 23:32

nikad nebi upisao faks koji sam upisao nego bi više slijedio srce a ne razum po tom pitanju i volio bi da nisam tako prokleto neambiciozan i da se konačno osamostalim i uzmem život u svoje vlastite ruke i ne živim na grbi staraca.

#21:   Autor: ela Post Postano: 07.11.2007. 15:08

Na sebi? ništa!
Kod sebe ?Promjenila bih karakter..tak bi htjela biti jedna prava karakterna kuja i svima koji su zaslužili dala po repu..iššš
kontam time bih riješila bar 70 % gluparija
osijek031.com smile

#22:  Re: Transformers!!! Autor: 1step2far Post Postano: 08.11.2007. 11:16

Ah da, htjela bih da sam bila pametnija kad sam bila mladja i nosila aparatic za zube kako treba pa bi sad imala ravne zube.
PS: ja sam jedinica, i to ti je najgora nocna mora, pogotovo tijekom puberteta. Uopce nije zabavno.
Osijek031.com » Čavrljanje » Transformers!!! Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::