Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Počela nova sezona biljara u Osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:  biljar klub i skola biljara Autor: naci Post Postano: 30.10.2007. 17:39

Gladiator je napisao/la (Pogledaj post): › e pozz ljudi... ovak, ja jako volim igrat biljar, nisam vec dost dugo, pa nisam u toku i zanima me gdje, kada, pod koju cijenu ima neka skola biljara?


u osijeku je prošli tjedan otvoren biljar klub plan b, sa sest stolova.u okviru kluba ce biti i skola biljara. klub se nalazi u gundulicevoj 5a pa najbolje dodji tamo ili kontaktiraj mene.

za one koji ne znaju u osijeku i okolici već petu godinu za redom se igra regionalna liga (klupsko natjecanje). isto tako igrači iz tri osjecka biljar kluba nastupaju u prvoj i drugoj hrvatskoj biljarskoj ligi.

u biljar klubu plan b ce ponedjeljkom biti organiziran turnir za igrace rekreativce (na kojem ce biti zabranjen nastup registriranim igracima) tako da ce svi moci odmjeriti snage.

isprika na reklami ukomponiranoj u odgovoru.

pozdrav
alen
BK Plan B

#17:   Autor: vučica Post Postano: 30.10.2007. 17:48

jel smijemo i mi curice doći?

#18:   Autor: naci Post Postano: 30.10.2007. 18:10

vučica je napisao/la (Pogledaj post): › jel smijemo i mi curice doći?


naravno. ulaz je slobodan a za izlaz cemo se dogovoriti Smile

#19:   Autor: vučica Post Postano: 30.10.2007. 19:10

dragi će me ubiti... Smile mogu njega povesti, ali on je profesionalni igrač...

#20:   Autor: naci Post Postano: 30.10.2007. 20:27

vučica je napisao/la (Pogledaj post): › dragi će me ubiti... Smile mogu njega povesti, ali on je profesionalni igrač...


nadam se kako se ovo profi igrac odnosi na igranje biljara a ne na npr. ragbi Smile
kao sto rekoh klub je otvoren svima.

vidimo se
a

#21:   Autor: vučica Post Postano: 30.10.2007. 21:40

kak si pogodio da je ragbi... ccc...
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » Počela nova sezona biljara u Osijeku Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::