Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Prvo noćno kupanje na bazenu Kopike! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#2:   Autor: trulix Post Postano: 12.07.2011. 13:31

Osječko pivo (svijetlo i tamno) 0,5 l: 12 kuna !

Cestitam bas je popularna cijena !! Transport je skup ocito !

#3:   Autor: Provokator Post Postano: 12.07.2011. 15:58

četvrtkom ???
koji se to sjetio stavit na taj dan ???

#4:  Re: Prvo noćno kupanje na bazenu Kopike! Autor: Dovla Šex Post Postano: 12.07.2011. 16:32

Iako mi osobno to ne igra nikakvu ulogu, smatram da je 12kn za 1/2 l točenog Osječkog piva ipak previše...realnije bi bilo 10 kn...ali ajd, ko sam ja da im sudim ?! Smile
A za organizaciju samom događaja sve pohvale...vjerovatno dolazim Wink

#5:   Autor: markonato Post Postano: 12.07.2011. 16:46

Provokator je napisao/la: ›
četvrtkom ???
koji se to sjetio stavit na taj dan ???


Od tri upisa, dva su zbog cijene piva, a jedan prigovara za dan održavanja Very Happy pretpostavljam da će u četvrtak navečer biti prolom oblaka rijetko viđen u ovim krajevima, jer ovakva negativna energija se rijetko viđa i kad se to sve skupi, ne može ispasti na dobro Very Happy Very Happy Very Happy

#6:   Autor: Night5talker Post Postano: 12.07.2011. 17:14

uh al ce bit prljavih bazena,valjdnecemo leševe nalazit u petak... u svakom slučaju zanimljivo i sretno

#7:   Autor: eseker Post Postano: 12.07.2011. 17:39

ZA KREPAT!!!!!!!!!!!!!!

Ima li išta što se događa u ovom gradu a da vi klinci nećete kritizirati.... Moj je prijedlog djeco, otkačite se od kompjutora i napravite nešto sami...

#8:   Autor: Provokator Post Postano: 12.07.2011. 17:57

markonato je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
četvrtkom ???
koji se to sjetio stavit na taj dan ???


Od tri upisa, dva su zbog cijene piva, a jedan prigovara za dan održavanja Very Happy pretpostavljam da će u četvrtak navečer biti prolom oblaka rijetko viđen u ovim krajevima, jer ovakva negativna energija se rijetko viđa i kad se to sve skupi, ne može ispasti na dobro Very Happy Very Happy Very Happy


ma nije to problem, već se radi u petak ujutro, hrpa ljudi radi u petak.. a zanimljiva je logika organizatora, koji umjesto da to stavi vikendom i da mu dodje što više ljudi to ubaci u četvrtak.. onako samo odjednom... pa ti meni reci tko je tu lud ?

#9:   Autor: markonato Post Postano: 12.07.2011. 18:14

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma nije to problem, već se radi u petak ujutro, hrpa ljudi radi u petak.. a zanimljiva je logika organizatora, koji umjesto da to stavi vikendom i da mu dodje što više ljudi to ubaci u četvrtak.. onako samo odjednom... pa ti meni reci tko je tu lud ?


A hrpa ljudi i ne radi, studenti, oni koji su na godišnjem, a i ne traje do 5 ujutro, već do 1 pa čak i ako radiš možeš se donekle i naspavati, a vjerojatno i postoji razlog zašto nije vikendom...

#10:   Autor: Provokator Post Postano: 12.07.2011. 18:36

markonato je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma nije to problem, već se radi u petak ujutro, hrpa ljudi radi u petak.. a zanimljiva je logika organizatora, koji umjesto da to stavi vikendom i da mu dodje što više ljudi to ubaci u četvrtak.. onako samo odjednom... pa ti meni reci tko je tu lud ?


A hrpa ljudi i ne radi, studenti, oni koji su na godišnjem, a i ne traje do 5 ujutro, već do 1 pa čak i ako radiš možeš se donekle i naspavati, a vjerojatno i postoji razlog zašto nije vikendom...


al većina radi, sjeti se samo da je petak normalni radni dan... i de molim te, daj mi jedan jedini razlog zasto nije vikendom ? baš me to zanima...

#11:   Autor: markonato Post Postano: 12.07.2011. 18:46

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›

al većina radi, sjeti se samo da je petak normalni radni dan... i de molim te, daj mi jedan jedini razlog zasto nije vikendom ? baš me to zanima...


Sjetim se samo da je meni nedjelja normalan radni dan Very Happy eto možda vikendom preko dana očekuju više ljudi, nego što bi došlo na noćno kupanje pa možda bazen ne bi bio u funkciji odmah u nedjelju ujutro, ako se party održi u subotu. A uostalom ovo noćno kupanje nije predviđeno za djecu i penziće pa ako ti je prekasno otići spavati u 1 bolje ostani kod kuće Very Happy

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 12.07.2011. 23:16

r
Provokator je napisao/la: ›
markonato je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma nije to problem, već se radi u petak ujutro, hrpa ljudi radi u petak.. a zanimljiva je logika organizatora, koji umjesto da to stavi vikendom i da mu dodje što više ljudi to ubaci u četvrtak.. onako samo odjednom... pa ti meni reci tko je tu lud ?


A hrpa ljudi i ne radi, studenti, oni koji su na godišnjem, a i ne traje do 5 ujutro, već do 1 pa čak i ako radiš možeš se donekle i naspavati, a vjerojatno i postoji razlog zašto nije vikendom...


al većina radi, sjeti se samo da je petak normalni radni dan... i de molim te, daj mi jedan jedini razlog zasto nije vikendom ? baš me to zanima...


Jel ne bi ti vec trebao spavat u kokosinjcu, 19h ti je skoro, a sad ce i crtich... Very Happy

#13:   Autor: Mladjo Post Postano: 13.07.2011. 0:15

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›

al većina radi, sjeti se samo da je petak normalni radni dan... i de molim te, daj mi jedan jedini razlog zasto nije vikendom ? baš me to zanima...


Sjetim se samo da je meni nedjelja normalan radni dan Very Happy eto možda vikendom preko dana očekuju više ljudi, nego što bi došlo na noćno kupanje pa možda bazen ne bi bio u funkciji odmah u nedjelju ujutro, ako se party održi u subotu. A uostalom ovo noćno kupanje nije predviđeno za djecu i penziće pa ako ti je prekasno otići spavati u 1 bolje ostani kod kuće Very Happy
otprilike to je i objašnjenje organizatora...

#14:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 13.07.2011. 0:52

pohvale Smile

moram samo komentirat - moze se krijepiti uz burn vodku Very Happy pa genijalno

svaka cast na ovoj inicijativi Smile

#15:   Autor: tamna strana Post Postano: 13.07.2011. 5:12

alkohoh + pijana balavurdija + nocno kupanje....oooo da....bit ce zanimljivo citati crnu kroniku.....

#16:   Autor: Filip. Post Postano: 13.07.2011. 11:45

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › alkohoh + pijana balavurdija + nocno kupanje....oooo da....bit ce zanimljivo citati crnu kroniku.....


iste stvari se na moru odvijaju 100 dana u godini i zarađuje se masna lova..
u crnoj kronici ništa češće od pijane balavurdije bez noćnog kupanja.

najbolje da uvedemo prohibiciju, policijski sat i sjebemo svaku šansu da se u ovom gradu nešto zanimljivo dogodi, zbog možda 5% mentola!? Confused
..a izgleda da prema tome i idemo
Osijek031.com » Vijesti » Prvo noćno kupanje na bazenu Kopike! Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::