Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Odlična ponuda u Eden restoranu: uz odabrani meni - juha i desert su gratis! [nagradno darivanje je završeno]

#1:  Odlična ponuda u Eden restoranu: uz odabrani meni - juha i desert su gratis! [nagradno darivanje je Autor: Redakcija 031 Post Postano: 22.03.2024. 21:01

Restoran Eden, mjesto za ljubitelje zelenila, prirodnih jezera i autohtone gastronomije smješteno je na beskrajnoj slavonskoj ravnici koja se nalazi između sela Petrijevci i grada Valpova.

Za svoje goste, od utorka do subote u ponudi imaju posebne menije, a juha i desert su gratis!

Utorkom se možete počastiti Dalmatinskom pašticadom ili Ciganskim pečenjem. Srijedom je u ponudi Šokački odrezak ili Argentinski steak. Četvrtkom na meniju je Crna slavonska svinja ili Teletina ispod peke. Petkom je riblji meni - File morske ribe s julienne povrćem ili Hobotnica u crnom vinu. Subota je rezervirana ponovno za meso - Miješano meso ili Gulaš od divljači. Nedjeljom se sva jela mogu kombinirati.

Kako bi probali nešto novo, ali i uživali odličnoj hrani svoje mjesto u restoranu možete rezervirati na broj 031 655 600. Sve ostale informacije možete pronaći na web stranici restorana.


[Nagradno darivanje]

Portal Osijek031 daruje Gulaš od divljači za dvije osobe. Nagradno darivanje možete pronaći na našoj Facebook stranici.

Nagradno darivanje je završeno, a sretna dobitnica je Dora Veselovac.




Osijek031.com » Vijesti » Odlična ponuda u Eden restoranu: uz odabrani meni - juha i desert su gratis! [nagradno darivanje je završeno]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::