Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Trazim moju davnu prijateljicu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Trazim moju davnu prijateljicu Autor: Majid Post Postano: 01.10.2007. 3:47

Zivio sam u Osijeku od 1992 do 1995 i onda sam se odselio u Ameriku. Tu zivim vec 12 godina i nije lose. Prije nekoliko mjeseci su mi se vratila sjecanja na dobre dane u Osijeku, i od tada pokusavam po cijelom internetu da pronadjem Daliju, a njeno zadnje ime sam zaboravio. Znam da jr stara sad mozda 28-29 godina, i starci su joj 1995 imali fotografsku radnju u Radicevoj, preko puta Pravnog Fakulteta. Isla je u ekonomsku skolu sa mojom najdrazom djevojkomm iz Osijeka Anom Sobodic, Marinom, Rozom... itd. Moze li mi itko pomoci da je nadjem.

#2:   Autor: toni Post Postano: 01.10.2007. 8:03

hm.. nazalost nemerem. al budem tebe potrazio kad dojdem u kaliforniju Smile

#3:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.10.2007. 12:13

dalija apel. udala se, tako da ne znam kako se sad preziva. ima i bebu Smile
pošaljem ti na pm broj njenog brata, on će ti valjda pomoć.

#4:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 15:02

Majid je napisao/la: ›
Zivio sam u Osijeku od 1992 do 1995 i onda sam se odselio u Ameriku. Tu zivim vec 12 godina i nije lose. Prije nekoliko mjeseci su mi se vratila sjecanja na dobre dane u Osijeku, i od tada pokusavam po cijelom internetu da pronadjem Daliju, a njeno zadnje ime sam zaboravio. Znam da jr stara sad mozda 28-29 godina, i starci su joj 1995 imali fotografsku radnju u Radicevoj, preko puta Pravnog Fakulteta. Isla je u ekonomsku skolu sa mojom najdrazom djevojkomm iz Osijeka Anom Sobodic, Marinom, Rozom... itd. Moze li mi itko pomoci da je nadjem.
-tražiš Daliju????

#5:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 15:05

Pa Dalija ti je udana,ima bebača...njena baka Margita je bila moja susjeda,nažalost,umrla je prije malo više od godinu dana...starci joj još uvijek drže fotografski studio..raspitaj se tamo!Nadam se da sam pomogao!Ako želiš mogu ti ja pitati njih kako da dođeš do nje.Jučer sam je baš vidio na promenadi u Bountyju (Missanu)...sjedila je na kavici.

#6:  Hvala Autor: Majid Post Postano: 01.10.2007. 15:46

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › dalija apel. udala se, tako da ne znam kako se sad preziva. ima i bebu Smile
pošaljem ti na pm broj njenog brata, on će ti valjda pomoć.




Hvala,

Da i znas sto je sa Anom Sobodic.

#7:  Hvala Autor: Majid Post Postano: 01.10.2007. 15:46

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › dalija apel. udala se, tako da ne znam kako se sad preziva. ima i bebu Smile
pošaljem ti na pm broj njenog brata, on će ti valjda pomoć.




Hvala,

Da li znas sto je sa Anom Sobodic.

#8:   Autor: Majid Post Postano: 01.10.2007. 15:49

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Pa Dalija ti je udana,ima bebača...njena baka Margita je bila moja susjeda,nažalost,umrla je prije malo više od godinu dana...starci joj još uvijek drže fotografski studio..raspitaj se tamo!Nadam se da sam pomogao!Ako želiš mogu ti ja pitati njih kako da dođeš do nje.Jučer sam je baš vidio na promenadi u Bountyju (Missanu)...sjedila je na kavici.


Thanks.

#9:   Autor: saba Post Postano: 01.10.2007. 19:27

u jebote sto se ovo brzo riješilo

#10:   Autor: jocika Post Postano: 01.10.2007. 20:47

Ako se i Ana udala, tražićemo Marinu, lijepo po redu... osijek031.com smile

#11:   Autor: ruana Post Postano: 01.10.2007. 21:42

hehe, stvarno brzo, neka poznata maca

#12:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.10.2007. 8:55

Majid je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › dalija apel. udala se, tako da ne znam kako se sad preziva. ima i bebu Smile
pošaljem ti na pm broj njenog brata, on će ti valjda pomoć.




Hvala,

Da i znas sto je sa Anom Sobodic.

e to već ne znam tko je. sorry.

#13:   Autor: Majid Post Postano: 02.10.2007. 15:40

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Majid je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › dalija apel. udala se, tako da ne znam kako se sad preziva. ima i bebu Smile
pošaljem ti na pm broj njenog brata, on će ti valjda pomoć.




Hvala,

Da i znas sto je sa Anom Sobodic.

e to već ne znam tko je. sorry.


Hvala ti puno u svakom slucaju. vec sam poslao e-mail to Rich and sad cekam na odgovor. Sve se desilo super brzo. Thanks again CatCloe.

#14:   Autor: machor Post Postano: 02.10.2007. 16:00

Jeli MAJIDE jel treaš ti kakve radne snage tamo? Jel imaš ti kaku ćerku ili sestru? Da se i mi uguramo u ameriku?

#15: Oh yes ! Re: Trazim moju davnu prijateljicu Autor: marginalka Post Postano: 09.03.2008. 16:32

hej, slučajno sam googlala daliju apel i naišla na tvoju potragu valjda za njom.
ne znam dal si stupio u kontakt s njom, al ona će upravo sada doći kod mene na kolače.
istina je ima bebača, bila udana, sada se rastavila i preselila u istru.
jedva čekam da dođe i da joj pokažem kako netko traga za njm.
Osijek031.com » Čavrljanje » Trazim moju davnu prijateljicu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::