Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Preseravanje ili ... Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Preseravanje ili ... Autor: Sale car Post Postano: 08.09.2007. 14:56

Malo sam svrljao po netu kada sam naletio na jedan zanimljiv clanak...

http://www.autovesti.com/showroom/bugatti-veyron-pegaso-edition/

Premda je clanak u automobilu, zapanjilo me kada sam vidio sta taj covjek posjeduje sve i gdje zivi.... pa ljudi moji i sta je njemu sada sve to potrebno.... Jad jebe mi se sto zivi u hotelu, al brate pa sta ce mu toliko auta i to jos toliko zvijeri od auta.... po mojem misljenju, to je cisto preseravanje....

#2:   Autor: bezveze_netko Post Postano: 08.09.2007. 15:14

ja sam plave krvi... ali nemam para za tako nešto :/

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.09.2007. 15:16

možda i je preseravanje. ali, s druge strane, ako čovjek već ima toliko novaca da si može priuštiti što želi - zašto ne?

#4:   Autor: Sale car Post Postano: 08.09.2007. 15:25

DonQuijote je napisao/la: ›
možda i je preseravanje. ali, s druge strane, ako čovjek već ima toliko novaca da si može priuštiti što želi - zašto ne?


Pa slazem se s tobom, ali sta ce s tolikim autima i to jos takvim autima.... pa to samo da svaki dan vozi drugi ima sta voziti citavi tjedan, i vise cak...

#5:   Autor: saba Post Postano: 08.09.2007. 16:10

možda mu je to fetiš ko što žene imaju milijun pari cipela

#6:   Autor: aethur Post Postano: 08.09.2007. 16:13

svatko od nas je kolekcionar u duši... ako imaš para skupljaš skuplje stvari, ako nemaš, onda se zadovoljiš i vizitkama primjerice...

#7:   Autor: Circa Post Postano: 08.09.2007. 16:18

Zasto bi bilo preseravanje???

Pa svi bi mi imali bolje aute, kuce, cipele, ili nesto cetvrto, kada bi si mogli kupit...
Sad jebiga, on ocito ima love da moze imati sve od 10 najskupljih automobila.
Zasto si onda to ne bi kupio...

#8:   Autor: Poppy Post Postano: 08.09.2007. 16:21

Circa je napisao/la: ›
Zasto bi bilo preseravanje???

Pa svi bi mi imali bolje aute, kuce, cipele, ili nesto cetvrto, kada bi si mogli kupit...
Sad jebiga, on ocito ima love da moze imati sve od 10 najskupljih automobila.
Zasto si onda to ne bi kupio...


ja ipak mislim da on ima malu kitu.

#9:   Autor: Circa Post Postano: 08.09.2007. 16:29

Poppy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la: ›
Zasto bi bilo preseravanje???

Pa svi bi mi imali bolje aute, kuce, cipele, ili nesto cetvrto, kada bi si mogli kupit...
Sad jebiga, on ocito ima love da moze imati sve od 10 najskupljih automobila.
Zasto si onda to ne bi kupio...


ja ipak mislim da on ima malu kitu.

Izvjesno je... Smile

#10:   Autor: betty Post Postano: 08.09.2007. 19:53

mozda on to ne skuplja, nego investira u to,kao sto neki ljudi kupuju nekretnine. ali mislim da se ne preserava, da ja imam toliko love i ja bi si kupila koji dobar auto.

#11:   Autor: betty Post Postano: 08.09.2007. 20:01

mozda on to ne skuplja, nego investira u to,kao sto neki ljudi kupuju nekretnine. ali mislim da se ne preserava, da ja imam toliko love i ja bi si kupila koji dobar auto.

#12:   Autor: insomnia Post Postano: 09.09.2007. 21:08

aethur je napisao/la: ›
svatko od nas je kolekcionar u duši... ako imaš para skupljaš skuplje stvari, ako nemaš, onda se zadovoljiš i vizitkama primjerice...


ili salvetama, recimo Very Happy
pa nije preseravanje, čovjek jednostavno ima para i može si svašta nešto kupiti, pa nek si onda kupuje... iako si ja kontam da on time nešto nadomješćuje vjerojatno.. kao neki ljudi kad su nesretni pa se zatrpavaju gomilom stvari kako bi ih učinile sretnima..

Poppy je napisao/la: ›
ja ipak mislim da on ima malu kitu.


ili jednostavno ima mali penis uistinu Very Happy

#13:   Autor: honey Post Postano: 09.09.2007. 23:41

Čisto preseravanje!

#14:  Re: Preseravanje ili ... Autor: Monstrum Post Postano: 10.09.2007. 10:00

Ma preseravanje, trebaju mu, ma šta njemu, svim tim buržujima, max 4 auta, ako nema potomstva, terenac, sportski, limuzina i jedan za pijac Very Happy , sve preko 4 je preseravanje, najbolji mi je Jay Leno, pa sad recite da ovo nije preseravanje, da kontam da je kolekcionar, al daj molim te, MAJSTORE POLA SVIJETA GLADUJE!!!!!!!

#15:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 10.09.2007. 10:22

pitanje kako se on odnosi prema drugim ljudima ... ako te stvarčice stavlja ispred onda se preserava a ako je to sve zaradio svojim trudom i radom onda nema frke ...
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Preseravanje ili ... Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::